Kto prežije - Mikronésie

(séria)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (viac)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

SallyZen

POZOR TENTO KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY!!!!!!!!!!!!!!.... Mikronésie je výjimečná po většine stránek. Samozřejmě rozdělení do kmenů, kde jedni jsou fanoušci Survivoru a druzí hráči, kteří už někdy tuto soutěž hráli, ale nedotáhli to do vítězného konce. Sice jsem některé řady neviděl, takže takovou Ami, Fairplaye, Elizu nebo Cirie jsem neznal. Mikronésie sama o sobě je velice působivá. Krásné pláže a okolí. Nutno dodat, že nechybí ostrov vyhnanství, kde se dal hledat symbol imunity. Přišlo mi akorát, že k tomu aby ho někdo našel byla potřeba větší fyzická a plavecká zdatnost, takže si neumím představit Cirie, jak ho tam hledá. Po dvou dnech jsem si hned vyhlédl favority jak od fanoušků, tak i od favoritů. u fanoušků to byl silák a zároveň docela dobrej taktik Joey, učitel aerobiku Jason a prohnaná Nathalie. U favoritů samozřejmě můj oblíbenec už z Fidži Yau-man a chytrý Jonathan. Bohužel situace se nevyvíjela pro mé favority příznivě. A nakonec se z toho stal dost kontroverzní díl Survivoru. Zaprvé se ukázalo jak jsou ženský prohnaný a chlapy naivní a hloupí. Potvrdilo se to u Ozzyho, Jasona a samozřejmě úplně nejvíce Erika. Zadruhé mě štvalo, že se tu přihodilo mnoho zranění, kvůli kterým odjeli velice dobří hráči. Finále docela překvapilo a zároveň zklamalo. Do takový půlky jsem opravdu nechápal, proč je tento díl tak oblíbený, ale pak jsem pochopil. Kmenovky byli parádní. 90% ()

Attta

Tak tohle byla opravdu vydařená série, plná zvratů, výborných lidí, plno našeptávačů atd. Krásná příroda a k tomu inovace v podobě těchto dvou kmenů, byla výborná. Velice atraktivní série. Vítěz byl pro mne utrpením, ale nevadí! ()

dubinak

Oblíbenci: James, Amanda, Cirie, Parvati, Erik. Řady podle oblíbenosti: Austrálie, Mikronésie, Cookovy ostrovy, Perlové ostrovy, Palau, Čína, Amazonie, Guatemala, Fidži, Panama, All Stars, Afrika, Borneo, Vanuatu, Markézy, Thajsko. ()

Larushka

Tolik blindsidů tu snad ještě nebylo. Rozdělení na fanoušky a favority mi přijde nespravedlivé; vždyť ti nováčci nemají proti ostříleným harcovníkům sebemenší šanci. :) Proti ženskému spolku jsem neměla výhrady, navíc Parvati jsem měla ráda i minule. Amanda byla s tou přecitlivělostí poněkud otravná. Chett byl opravdu poděs, tyhle typy gayů vůbec nemusím a ne, nejsem homofób. Dala by se napsat ještě spousta věcí, protože tahle řada byla opravdu výživná, leč nenapíši je a dávám za pět. ()

KajusaK

Obsahuje spoilery!: Opět skvělá řada survivoru!! Možná dokonce nejlepší. Čím bych začala..S výherkyní Parvati jsem spokojená, což se divím :)), nikdy mi sympatická nebyla. Musím ovšem uznat, že stačí mít mozek a dá se dopracovat velmi daleko. Celkově s poslední trojkou jsem byla spokojená. Na některé okamžiky nikdy nezapomenu, opravdu perfektní např: Ozzyho vyřezaná soška imunity :)) , uplácení jídlo za imunitu :)), Jonathanův odchod, Kathyinin odchod. Velmi dojemné nebo vtipné scénky, které stojí za povšimnutí. Nejvíce mě překvapil Ozzyho odchod a když se nechal Erik doblbnout a daroval imunitu :)).Oblíbenci: Ozzy, Kathy, Cirie. Neoblíbení: Jason, Erik, Eliza. Erikovo napodování Ozzyho mi přišlo opravdu trapné, až ubohé. Fairplay naopak dost příjemně překvapil :) i když zmizel tak brzy...Celkově jsem s celou řadou spokojená, bavila mě velmi moc, shlédla jsem ji za 3 dny, nasmála jsem se zatím nejvíc ze všech řad. A byli i nejlepší lidé..5* perfect. ()

V_erus_h

Skvělá řada.. Nelze vytknout vůbec nic.. Nejlepší z hráčů proti bandě nováčků, už to je slibné lákadlo samo o sobě.. A nakonec mě to opravdu nadchlo.. Jedna z nejlepších sérií, povinnost pro každého fanouška.. :) Favorit: Amanda, Alexis.. Neoblíbenci: Johnny "Fairplay", Cirie ()

Laerry

16. řada přinesla další ojedinělý sociální experiment: proti sobě postavila zkušené oblíbené hráče, kteří již od prvních okamžiků přesně vědí, co mají dělat - a největší fanoušky hry, kteří sice mají nulové "praktické" zkušenosti, zato zase mají výhodu v teorii a ve znalostech o svých soupeřích. Tahle řada je jednou z nejlepších díky skvělé interakci "hvězd" a "fandů", neuvěřitelným zvratům (tato řada se může "pyšnit" nejvyšším počtem odsoupení ze hry kvůli zdravotním či osobním důvodům) a velmi zábavných kmenových rad (snad na každé se stane buďto drsný blindsind nebo komický výstup hodného Zlaté maliny - aneb výborné hrátky se všemi možnými typy imunit:-D). V téhle řadě jsou skvělé charaktery a figurky, které se vám vryjí do paměti: blbec James pokračuje ve své nekonečné blbosti; Fairplay opět provokující Jeffa; Eliza a její klacek:D; Ozzy+Amanda=Love(not)forever; podrazácká zmije Parvati dotahující svoji taktiku k dokonalosti; Cirie se slizkým úsměvem a záměry hodné krysy; přidrzlý Jonathan; "americký hrdina" Yau-Man :D; nudná a opět nevýrazná Amy.... z kmene fanoušků se prosadili (u mě) především Erick (za svůj "geniální" herní tah a svůj nelíčený entuziasmus), Jason (soupeřící o titul největšího blbce pod sluncem), a pak dvojka Chet-Joel, aneb nejoblíbenější "pár" této série:) ()

AntonG.

Nejoblíbenější hráči: Amanda, Yau-Man, James .Neoblíbení hráči: Fairplay, Alexis, Jason SPOILER Ach jo, ona to snad nikdy nevyhraje. Nepochopil jsem to v Ćíne, nepochopil jsem to ani nyní. Je mi ji už docela líto...:( KONEC SPOILERU ()

Doudis19

Ve starších sériích většinou chvíli trvalo, než-li jste si utvořili k některému hráči sympatie. Čímž několik prvních episod bylo tak nějak o ničem. Mikronésie, kde se utkal kmen fanoušků a kmen "Kdo přežije" osobností, od prvního dílu jasně ukazuje, která série je ta nejtvrdší, nejpřekvapivější, nejzábavnější a vůbec obecně, která reality show je ta úplně nejkvalitnější. Jonathan, Ozzy, James, Parvati, Amanda.... lžou, manipulují, potí krev, kují pikle a je ohromná zábava sledovat je při tom :-). ()

wafc

Jak jsem na Cookových ostrovech Ozzymu fandil, tak tady jsem ho nesnášel. Stal se z něj namyšlenej idiot a ukazoval to v každém díle. Když vypadl, tak jsem měl radost, ale když úplně stejně naletěl můj oblíbenec Jason, tak už jsem se tolik nesmál :) Nutno dodat, že holky tuhle řadu zvládly teda s bravurou a zaslouženě vyhrála jedna z nich, i když mi bylo trochu líto, že to nebyla Amanda, která je na závěrečných kmenových radách absoluně neschopná. Jinak Ozzyho proslov směřovaný Parvati aspiruje na nejhloupější proslov všech dob v Survivorovi. PS: Eriku, Eriku, ty jeden moulo. ()

st.verka

Jak mi minule Cirie nevadila, tak tady ji vážně nesnáším. Soutěže jsou dost šílené, pokud se neopakují, tak v nich jde buď o zdraví, nebo o život. Pozor "SPOILER" ... Těší mně, že hned vypadl Jonny Fairplay. ()

kinghome

Pro mě jedna z nejnudnějších řad a ještě k tomu s blbým vítězem/vítězkou. 86% je hodně pro tuto řadu. To už mě víc bavilo Fidži. Pro mě hodně velký sklamání. Ale pod *** hvězdy nejdu. Pořád se na to dá koukat a nějaký podrazy ujdou. ()

plechulka

Souhlasím na 100% s komentářem TOMA RIDDLA aneb ať žije Darwin! Právě tohle je na té soutěži to nejlepší - že dopředu nemůžete odhadnout, kdo vyhraje, že se vyvíjí a že vztahy mezi trosečníky jsou často podstatnější než fyzická zdatnost. Koneckonců - není to tak i v životě? ()