Kto prežije - Mikronésie

(séria)
  • USA Micronesia – Fans vs. Favorites (viac)

Šestnáctá série této známé reality show se natáčela na ostrově Koror v souostroví Palau. Právě zde je vysazeno 20 soutěžících, kteří budou rozděleni do 2 kmenů (Airai a Malakal) a následně budou den co den (po dobu 39 dnů) bojovat o jídlo, základní potřeby a tzv. imunitu. Vítěz soutěže si nakonec odnese 1 milión dolarů. (Deco.20)

blazma

Velmi originální nápad postavit skupinu mega fanoušků, proti oblíbeným hráčů. Narovinu vybrali producenti nejlepší skupinu navrátilců. Románky co se tam formovali, trochu ten pocit ze hry kazili. Favoriti tady prostě zaváhali a Parvavi s Amandou toho využili. Nakonec to však byla jedna z nejpovedenějších řad, co nám Survivor přinesl. Jen z fanoušků se nikdo moc neprosadil. ()

bigjames

SPOILER ALERT. Výborná série. Díky návratu starých známých to bylo velice zajímavé a to co holky předváděly po sloučení mě osobně hodně bavilo. Jen nechápu, že byli někteří borci tak neskutečně naivní, že jim ve všem skočili na špek. Vítězka naprosto zasloužená, podle mě nebylo o čem debatovat, Parvati jako jediná předvedla, že má koule udělat to, co je potřeba. A ve správný čas, kdy je to potřeba udělat. Amanda naproti tomu asi celou dobu spoléhala, že se sveze s Ozzym a za celou hru nepředvedla vůbec nic navíc, takže nechápu, že se vůbec dostala tak daleko. Odchody ze zdravotních důvodů nikdy nevidím rád, ale nedá se nic dělat...obzvlášt u Jonathana mě to ale mrzelo, myslím že by tam ještě něco předvedl. Koncept Fans vs. Favorites mě každopádně bavil. ()

KanoJJ

Nejlepší série. Už nikdy nebudu s vítězem Survivora spokojenější víc, protože ten člověk je v daným pohlaví moje No.1. Super nápad zmixovat favority a fanoušky, i když ze začátku mě stejně zajímali jen favoriti. Přehodnotila jsem názory na některý osobnosti (začla jsem mít jakž takž ráda Cirie, oblíbila jsem si Ozzyho a když začal bejt nafoukanej tak mu přála jeho osud, Eliza mě trochu obměkčila, Pennera sem trochu pochopila, Fairplayovi sem nevěřila) a nakonec sem dala šanci i fanouškům.. ()

sammett

Neoblíbení hráči - Společenstvo pizd. Bohužel to nemá nic společného s přežitím, ale jde jen o to, kdo koho překecá, kdo komu víc lže a koho víc podrazí. Vládnou tomu manipulátorky... ()

John Dunbar

Suprová vytuněná nezapomenutelná série, která šokovala a překvapovala až do samotného konce, kde jsem byl závěrečným verdiktem poroty rovněž ošálen. Dále se mi ještě nikdy nestalo, abych zaujal tak negativní a antipatický postoj vůči některému ze soutěžících a tím byla Natalie. ()

Sylvanas

Tahle série dovedla intriky a lži opravdu k dokonalosti. Je fakt, že mě ty kvočky dost rozčilovaly a tak půlku času jsem měla chuť jim zakroutit krkem. Nicméně předvedly opravdu dobrou taktickou hru a bylo na co se dívat. Tahle série málokoho nechá chladným a o tom to přeci je. ()

Monika22

Tohle je moje první trosečnická řada a musím říct, že mi to bavilo...Škoda, že z mých favoritů Ozzyho a Amandy nikdo nevyhrál, ale i tak to bylo zajímavé. Velká škoda bylo i to, že hru museli opustit 3 soutěžící úplně zbytečně...možná mohlo dopadnout vše jinak. Parvati bych nikdy svůj hlas nedala.Nechápu. ()

Kop1x

OBSAHUJE SPOILERY: Cirrie je neskutečná kráva vyžraná, co jen mele tlamou a nic víc, fyzické soutěže totálně nezvládá, jen tahá za sebou 100 KG, no more this bitch please! Ozzy borec, na něj nikdo neměl, Eliza naivní, nechápu, jak si mohla myslet, že ten kus dřeve je skrytá imunita, but well played Oscare! James namyšlenej idiot v týdle sérii, Penera je mi líto, je to asi nejiteligentnější člověk, co hrál survivora.. Škoda brzkého vyřazení mého favorita yau-mana.. No a Erik? Ten, co předvedl s individuální imunitou snad ani nemohl myslet vážně, nebo koiik za to dostal peněz? Přece todle nemůže udělat, když zbývají 3 holky a on, je jasné, že když dá imunitu té píče Natalii, že ho vyhodí, no dement jsi Eriku! Přemýšlej příště mozkem a né pérem! Doufám, že ti aspon potom Natalie dala zapíchat, jinak si ten tvůj tah nedokážu nijak jinak vysvětlit.. S vítězem, celkem spokojenost, manipulátorka, mohlo to být horší, takže parádní série.. jo a btw: Fanoušci jsou banda imbecilů.. Favoriti: Ozzy,Pener,Amanda,Pavrati,yau-man. ()

SaxGuy

Skvělý nápad souboje fanoušků kdo přežije s jejich největšími favority, který se dočkal ještě dokonalejšího průběhu. Především proto, že se vrací opravdu oblíbení hráči z minulých řad, kteří buď dostávají svému renomé nebo velmi pozitivně překvapují. Dočkali jsme jsme se mnoha nezapomenutelných momentů a blindsidů a hlavně jedné z nejproslulejších aliancí v historii hry "černých vdov" v čele s prohnanou manipulativní Parvati. To, jak vykoply postupně všechny muže ze hry (některých z nich dokonce s idolem v kapse) bylo ohromující. Na závěr zbývá jenom dodat:   And...I wanna give my immunity to Natalie. TOP HRÁČI: Amanda - po Číně potvrdila, že je opravdu hodně kvalitní hráčka, bohužel prokázala, že není schopná být tou hlavní hvězdou a naplno zazářit. Tady ji ve finále přejely jak Parvati, tak i Cirie. Cirie - hrála o dost nenápadnější hru než Parvati, ale o to působivější. A i když byla Parvati nakonec ještě o chlup lepší, tak ukázala, že je kurde dobrá a svojí manipulací a taháním za nitky se podílela na většina podrazů řady. Natalie - co se strategické hry týče, nejlepší z fanoušků. Spolu s Alexis tvořily super protiváhu favoritek v black widow brigade a absolutně nechápu, že s narůstající frekvencí navrátilců se nikdy nevrátila. ZKLAMÁNÍ: Ozzy - survivorský king of the challenges tady začal projevovat naplno svoji nemoc "extrémnědementnínafoukanosti" Jonathan - můj oblíbenec, škoda toho zranění. Po swapu kmenů byl v docela dobré pozici. Johnny Fairplay - jeho blbost, že ve svojí situaci do toho šel. Zjistit po dvou dnech, že to bylo stupidní rozhodnutí a nechat se vyhodit je trapné, Jeffovo následné odmítání jeho návratu (je to pořád kurde legendární hráč) ale ukazuje zase na jeho egomaniactví. VÍTĚZ - PARVATI SHALLOW - Ohromující hra. Skvělá přizpůsobivost (přetáhnutí Natalie a Alexis při swapu)a  skvělé načasování podrazů (Ozzy), kdy ze všech ještě k tomu dokázala udělat ukázkové idioty (Jason) a podmanivá osobnost. Jojo, proti někomu takovému se musí hrát fakt ohromně těžce. ()

kecka007

Nejlepší z nejlepších. Parvati a Cirie jsou ty dvě nejslizčí krysy, jaké jsem kdy zažila. Chet je prostě strašný bebíčko, James je hromotluk s vystrčenou zadnicí (opravdu bylo komické koukat na něj jak chodí) bez špetky logického uvažování, Amanda malá naivní holka, co umí překvapit, absolutně nevýrazná Amy (už zas) nesympatická Eliza s klackem, muž divočiny Yau-Man,Penner,který opět sedí jako ženská a už zase se s každým hádá (musím však přiznat, že v téhle řadě mi celkem přilnul k ♥ ) Fairplay, ze kterého se stal milující taťka a nakonec hrdina Ozzy, který má můj největší obdiv. Vůbec mi nepřijde, že by byl nesympatický a jeho schopnosti Tarzana jsou úžasné. Musím zdůraznit nádherné místo konání a ještě hezčí exil island. Opravdu má nejoblíbenější série.5* BTW.: Stále se tady řeší,jestli je lepší když to vyhraje opravdu fyzicky zdatný jedinec,nebo strateg,který celou dobu lže . Já si myslím,že bychom se měli řídit názvem této Reality show. Tedy KDO PŘEŽIJE. Nikoli LŽI A PODVÁDĚJ. Celá ta soutěž je uzpůsobena fyzicky zdatným osobám a lidé jako Cirie nebo Chat tam prostě podle mě nemají co dělat. ()

sebajda

Nemám co dodat podle mě a pro mě nejlepší , nejzábavnější a nejdobrodružnější seriál všech dob! Pro mě neuvěřitelně vynikající krásná hodící se hudba a záběry z pořadu jsou užasné! Nejlepší seriál který sem kdy viděl. Nemám slov! ()

shalash

Tohle není můj šálek kávy. Viděl jsem jeden díl a pár útržků, ale stačilo mi to. Některé soutěže byly vtipné, ale nejvíc jsem se pobavil v dramatických pasážích na "kmenové radě" a při poslední řeči xD ježiši kdo tohle vymyslel? Dramatické psaní na papírek se slzami v očích, omluvné "promiň Cyrie nechtěla jsem tě zradit" teatrálnost, která člověka nemůže nepobavit. ()

funik

Obsahuje spoilery tejto sérii uškodili skoré vyradenia silných hráčov a to rapídne ubralo na atraktivnosti súťaží a bola škoda aj veľkého množstva zranení hlavne ma mrzelo že musel odstúpiť Jonathan ktorí by podľa mňa mal najväčšiu šancu posunúť hru iným smerom a aj James, ktorý by s tými sliepkami zamával pri výzvach a určite by im nedal imunitu ako hlupák Erik ktorému som ako poslednému naozaj fandil a Parvati si výhru nezaslúžila lebo ona zvladla maximalne manipuláciu ale strategiu mala na starosti skôr Cirie a Amanda ktorej som to prial viac lebo je to naozaj dobrá hráčka. Obľúbenci: Ozzy, James, Jonathan a s menšími výhradami aj Erik a Cirie Neobľúbenci: Parvati, Chet ()

Kinderr

Tahle řada byla fantastická fanoušci vs oblíbení hráči. Zajímavé a napínavé zvraty. Fandila jsem Ozzymu jako v Cookovych ostrovech. Moderování Jeffa jako vždy super. Tahle řada je jedna z mých nejoblíbenější:-) Bohužel vítezem jsem byla silně zklamaná:-( ()

enoemis13

Aj keď chápem a zmieril som sa s tým, že väčšina ostatných ľudí je dosť blbých tak na tieto tu kreatúry si myslím, že už je potrebné mať nejakú liaheň na debilov alebo ... a ako komu tým prospějete? ... už ma to proste asi nebaví pozerať sa na show, ktorá je akurát tak prehliadkou debilov ... Erik a Jason ... ako nápad dať ich niekde na opustený ostrov nie je zlý, ale nie do show, skôr ako preventívne opatrenie ... ale ani zvyšok fanúšikov až tak nezaostáva (viď piča, čo povie, že v telke ukazovali 30 sekúnd keď pršalo, kto mal tušiť, že ono bude liať 12 hodín v kuse .. ako ... ďalší Hulk, ktorý mi prišiel ako také zlomyseľné decko a slová taktické uvažovanie .. síce taký ako on .. uvažovať, myslieť ... škoda reči ... a z Favoritov .. tak ako Yau potešil síce len na krátko, Amy bez druhého kolečka - to jedno tam išlo na prázdno, Jonatan ako aj Fair Play zbytočný a bez šance ... Ozzy tak ako prvý krát sa prezentuje ako kus arogantného kokota ktorým aj je ... James takisto sa nevie krotiť (arogancia) ... Cirie by nevyhrála túto show ani raz zo sto pokusov, keďže je to nemehlo, Amanda je úplne odporná (James s ňou znova vojde do aliancie ??? po Číne ??? ...) a Parvati si išla po výhru a síce tiež nechápem kto by jej veril čo i len slovo s tým jej falošným smiechom a od pohľadu z nej vyžaruje slizkosť takže ... a ako tých čo som doteraz nespomenul (Aliza, Natali ...) ani za zmienku nestoja ... celkovo prehliadka debilizmu aby sa mohla Amerika na niečom baviť, víťaz podľa mňa zaslúžený hoc jasný od začiatku (keď si Cirie vybrala z dvoch štvorák) .... 45% ()