Jak se dá využít volný čas při prodávání v bistru? Tahle parta vám to rozhodně ukáže. Jsme v Americe 80. let, kluci experimentují s drogami, a co připomíná holku, to se snaží přimět k sexu. Navíc se vždycky v dohledu najde nějaký šašek, který se snaží být vtipný… (oficiálny text distribútora)

DEXTER099

Parádní komedie ze života puberťák.A musím říct,že jsem se bavil a pozitivní bylo od jiných komedii tohoto typu,že scény jako odhalení prs zde není tabu atd.Takže paráda.A skvělý Penn,i když jsme film chtěl vidět kvůli Cageovi ,který je tu,ale tak maximálně 30 vteřin:-)))Jinak tedy za mě 80%. ()

Cimr

Upřímně se divím, jak je možné, že je tento film tak úspěšný. Za sebe můžu říct, že to je jeden z nejhorších a nejtrapnějších filmů o dospívání v Americe, co jsem viděl. Je tu všechno, co má ve správné teen komedii být (fotbalový tým, scény z klučičích šaten, masturbace, věčné debaty o tom, jak ho/ji dostat, opruzující ignorantský učitel...), ale nic není dotažené, natož vtipné. Vrcholem humoru je, že kluk onanuje a jeho vysněná ho při tom načapá (pokud čekáte, že to bude nějak pokračovat, budete zklamáni - dívka zakřičí a uteče = vtip). Postavy jsou šíleně nesympatické, jdou od ničeho nikam, takže se s nimi nedá soucítit. Jdou v komediálních šaržích - třídní hulič, sportovec, šprt, není tu žádné překvapení. Nedávno dávali na stejném kanálu Snídaňový klub a ten se mi líbil opravdu hodně. Tak je možné, že jsem se namlsal a jen tak nějaký film o mládeži mě neuspokojí. Ale na druhou stranu, tím to asi nebude - spíš než tohle, radši bych si pustil dokonce i Prci, prci, prcičky... ()

GodComplex

Sonda do zivota 80's stredoskolskych teenageru, kteri ve volnem case rozjizdeji slibne kariery pracovniku ve fast foodech. Ukazkove zhuleny Sean Penn a Nicolas Cage ve sve debutove roli, ve ktere ho ani nezaregistrujete. Film mel puvodne rezirovat David Lynch, to by bylo jine kaficko. 6/10 ()

harfuska

Tínedžerskej koktejl s příchutí drog a sexu. Složení: svěží cecíky, hezké káry, zelená tráva, dlouhá mrkev, cudné pohledy. Může obsahovat stopy rebelie. Podíl Nicolasové složky max. 0,01%. Případné trapasy nejsou na závadu. Uchovávat mimo dosah dětí. ()

kaylin

Ale jo, tohle je film o dospívání, který není patetický, který je zábavný a přitom dovede být i vážný v takových momentech, kdy je to skutečně potřeba. Tahle generace mladých herců se nakonec ukázala jako zajímavá, i když těch skutečně velkých hereckých osobností z ní vyrostlo málo. Jako kdyby jim tohle období slušelo nejvíce. ()

PogoJoe

"Arthur byl tak hodný a zemřel minulý týden na selhání srdce. My dnes máme to štěstí, že vidíme jeho tělo v nedotčeném stavu." A můžeme začít pitvat. Takhle mají vypadat hodiny biologie :-). Příjemná komedie, zejména Sean Penn stojí za to... ()

Tygrys

Sean Penn mi v rolu zhulence vůbec neseděl, ale i tak byl nejvýraznější a nejzajímavější postavou filmu.... Kult? - Pro mě ne. ()

Sheldra

Další variace na stokrát probírané téma a navíc ještě podaná úmorně všedním způsobem. Co je na tom kultovního mi uniklo stejně jako význam vzdělání věčně zhulenému Pennovi. Tohle šlo absolutně mimo mě. ()

JOHN.NY

Kdo by pomyslel, že Sean Penn začínal jako vyhulený surfař a Forest Whitaker jako fotbalová hvězda?:) Zábavný návrat na střední, do kterého si každý bude vkládat jména svých bývalých spolužáků a rád si na ty časy vzpomene.. ()

Hennes

Spicoli v podání Seana Penna a jeho profesor amerických dějin Hand byli pro mě tím nejlepším v americké teenagerské komedii. Jedná se o předchůdce dalších desítek komedií, které později vznikly na podobné téma, takže určitě film nadčasový. Je tu i víc toho sexu než-li v pozdějších komediích a vtipné to je určitě také. ()

Marqta

Po všech stránkách je to podle mého názoru průměrný, nebo lehce podprůměrný snímek. Ničím se neliší od současných "high school movies", jedno klišé střídá druhé a všichni se mají nakonec krásně šťastně až do smrti, aby to působilo víc švihácky. Jediné co snad stojí za zmínku je povedený výkon zhuleného Seana Penna a přiznávám, že jsem se místy celkem bavila. Stejně ale nechápu to vysoké hodnocení tady (72%) - nechápu za co. Za mě to jsou dvě hvězdičky a rozhodně nemám v plánu si tenhle filmový zážitek v blízké době zopakovat, jestli vůbec někdy. ()

Martin741

Jo, super americka komedia o US mladezi, sexe, drogach, Amy Heckerling celkom schopna reziserka, naviac najst tu pana Nikolasa Klec je snad nadludsky vykon : 95 % ()

Skleena

Velmi příjemné a nečekané překvapení. Film vlastně není vůbec o ničem a přesto mě bavil daleko více než drtivá většina současných snímků s podobnou tematikou. Zhulený surfař v podání Seana Penna přehoupl rozhodování mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami k plnému počtu. Víc takových úchyláren! :) ()

MrPierc

Odvážná komedie o náctiletých a jejich sexuálních zkušenostech. Předchůdce všech těch filmů typu Prcičky. Příběh je už dnes nuda. Sean Penn jako výhulka překvapil. ()