Jak se dá využít volný čas při prodávání v bistru? Tahle parta vám to rozhodně ukáže. Jsme v Americe 80. let, kluci experimentují s drogami, a co připomíná holku, to se snaží přimět k sexu. Navíc se vždycky v dohledu najde nějaký šašek, který se snaží být vtipný… (oficiálny text distribútora)

motyka52

Už tohle téma bylo viděno stokrát, ale nakonec proč ne. Teenagerovská komedie prakticky o ničem, ale s vtipnými a občas i docela odvážnými momenty (Jennifer Jason Leigh si tady v poklidu prohlédnete úplně celou a rozhodně není jediná). Ten film moc nezestrátl a takhle zpětně se dá bavit i tím, že se mezi herci i komparsem dají hledat známé tváře budoucnosti - teda aspoň ten Cage minimálně (ale nesmíte mrknout). ()

Zupan_

Má to príťažlivú 80s atmosféru ale to nestačí,je to také nevtipné až to bolí a hej nezachráni to ani rajcovná Jennifer Jason Leigh. ()

JAzzeURo

Na svou dobu celkem pokrokový film pro teenagery. Hezké hlavní představitelky a věčně zkouřený Sean Penn, co více si člověk od takového filmu může přát. ()

jurijuri

Perfektna teenagerska komedia. Na rozdiel od tych dnesnych (Prci prci prcicky a spol.) nejde len o to urobit co najvacsi sexisticky for, ale skutocne nahliadnut do zivota mladeze. Ja som sa bavil a urcite mozem odporucit. ()

FirstFan

Samé klišé a konec, který kdyby tam nebyl, tak stejně víte jak to dopadlo. Na druhou stranu skvělé herecké ztvárnění (asi půl hodiny jsem dumala koho mi hl. hrdinka připomíná), poutavý děj, zajímavé životní sitace a sem tam celkem sranda. 4* ()

Oxytocin

Mám rád filmu ze školního prostředí a tihle puberťáci z 80. let mají oproti dnešku volnější metr v cenzuře, hláškách... Filmy na "tyhle" motivy budou stále vznikat a Ridgemont High bude vždy patřit mezi přední z nich. ()

agamazx

(videne 26.feb.2024) Zaujimavy film na pohlad Ameriky z 80tych rokov, nic viac, nic menej, ak to ma byt film co vlastne hovori o tej dobe, tak myslim ze to splna velmi dobre, vela wtf momentov ako zhulenec, scenka debilka I just came, na dnesnu dobu dost divny film. ()