Tales of the Walking Dead je epizodická antologie, která se zaměřuje na jednotlivé postavy z televizního světa The Walking Dead, jak na ty nové, tak i ty staré známé. (HanzoBureshi)

Recenzie používateľa DatWylda k tomuto seriálu (2)

Blair/Gina (2022) (E02)

Nemůžete prostě udělat dobrou 45 minutovou standalone epizodu, kde žádný z charakterů není ani trochu sympatický. Jako, tvůrci si asi řekli: Jó, uděláme něco originálního. Třeba zkopírujem koncept Na Hraně Zítřka, ale charakteři nebudou mít ani ponětí, co dělaj, dokud se prostě nestane to, co se má stát. Jako, nápad dobrý, provedení o něco horší. Když jsem to dokoukal, tak jsem si řekl: Tyv*e, to jsem těch 45 minut mohl dělat něco lepšího. Taky, jsem teď trochu alergickej na woman momenty, ale to je moje věc. ()

Amy/Dr. Everett (2022) (E04)

Zatím asi nejlepší z série. Nový, unikátní pohled na svět "mrtvých", který šikovně pracuje s odbornými pohledy na přírodní procesy sukcese. Co možná chybí je dopad této apokalypsy na rostlinstvo a zvýšení biodiverzity v této oblasti. Příliš se to zaměřuje na živočichy, aby to nebylo tak nudné pro široké obecenstvo. ()