Habansz odpad!

Katastrofa. Bez mučení se přiznám, že jsem vydržel 26 minut z těch 47 a to jen proto, že nic, co se ve světě TWD kdy stalo nebylo horší než dvě hlavní postavy a než celej ten timeloop koncept. Jak se to jako má hodit k seriálu a JAK TO MOHLO PROJÍT jako nápad, to mi zůstane navždycky záhadou, stejně jako konec týhle debilní epizody. Tady jsem skončil a dál v tom nehodlám pokračovat. Roky jsem zůstával věrný pouze původnímu seriálu a na spin offy kašlal a teď už vím, že to bylo to lepší, co jsem mohl udělat. ()

Tomasianov

Celkom zaujímavý nápad s časovou slučkou ktorý má ale poznanie horšie prevedenie. Epizóda nám začína celkom solídne a pri sledovaní úvodných pár minút som si v duchu hovoril že by sa mohlo jednať o veľmi zaujímavé nahliadnutie do sveta TWD. No uznajte sami že sledovať chaos a paniku ktorá bezpochyby musela nastať tesne pred tým než sa všetko zrútilo a svet ovládli zombie by mohlo byť celkom zábavné ale tvorcovia sa rozhodli celú premisu zaobaliť do časovej slučky a poruchy osobnosti čo znie stále celkom zaujímavo ale verte tomu že to znie oveľa lepšie než to v skutočnosti je. Herecké výkony nič moc no dá sa to tolerovať čo je ale fakt otrasné a nechutné sú cgi výbuchy ktorých je táto epizóda plná taktiež scéna kde sa jedna z našich hlavných hrdiniek zavesí na cisternu s benzínom vyzerá jak z rakúskeho TV filmu z roku 2001. Takže za mňa dávam celkovo veľmi slabé tri hviezdy 4,5/10 a dúfam že ďalšie časti budú o čosi lepšie. ()

kenkaku odpad!

Nesnáším herecký projev Parker Posey. A protože neuběhla ani minuta a její xicht (a protivný “herecký” výstup) byl na obrazovce, věděl jsem, že bude zle. To jsem ještě netušil jak moc… nápad vykrást Na hraně zítřka do TWD universa? A ještě s touhle ropuchou v čele (a tou druhou hned v závěsu)? Tak to je jako mít debilní (smyčka) a debilnější (casting) nápad hned v jedné epizodě… Bože, minulá epizoda byla proti tomuhle tak skvělá (hlavně obsazení). Zvedám u ní hodnocení. ()

JASON_X

Lola rennt a Butterfly Effect. Tak na tyhle dva vzájemně nesourodé filmy jsem si v průběhu druhé epizody vzpomněl. Konverzační černá komedie v době propukající zombijské epidemie, jejíž děj je zajímavě (i když vůbec ne originálně) časově zacyklený, proč ne. Bavilo mě to a líbila se mi postarší bruneta v roli čubky šéfové. ()

DatWylda

Nemůžete prostě udělat dobrou 45 minutovou standalone epizodu, kde žádný z charakterů není ani trochu sympatický. Jako, tvůrci si asi řekli: Jó, uděláme něco originálního. Třeba zkopírujem koncept Na Hraně Zítřka, ale charakteři nebudou mít ani ponětí, co dělaj, dokud se prostě nestane to, co se má stát. Jako, nápad dobrý, provedení o něco horší. Když jsem to dokoukal, tak jsem si řekl: Tyv*e, to jsem těch 45 minut mohl dělat něco lepšího. Taky, jsem teď trochu alergickej na woman momenty, ale to je moje věc. ()