Daiker

Nudaaaaaaaa..... Zombie apokalypsa má největší sílu na začátku, kde je zmatek a masakr, což jsem i očekával, že nám nový seriál ukáže ..... Tady byla jen nuda a nic neříkající příběh + hlavní herec je bavič a moc se tam nehodil..... ()

JASON_X

Kdybych tak někdy potkal scénáristu, řekl bych mu asi něco jako "hele kámo, ty jsi asi kapánek mimoň, co?" A odpovědí by mi nejspíš byl nechápavý pohled zpoza tlustých brejlí na uhrovatém obličeji. Tedy nic proti brýlatým, jen se pokouším stručně vykreslit pubertálního nerda odtrženého od reality. Protože tohle musel napsat někdo takový. Nebo nevyzrálá pipka odtržená od reality, to je fuk. Jestli jsou Walking Dead telenovela, tak co by potom mělo být sakra tohle? Zombijská soap opera? Ale na druhou stranu je to postapo, jsou tam zombie a v závěru bylo několik pěkných okamžiků, takže provizorně tři a jdu na další díl. ()

Deyw

to nejlepsi z walking dead po kurevsky dlouhy dobe.. tvle dejte Terryho Crewse do hlavni role a udelejte snim serial ! ta olivia munn taky nebyla spatna, jo tohle jsem si kurva uzil ! ()

kenkaku

Čekal jsem, že když jde o ojedinělé/osamocené příběhy bude scénář vymazlený (45 minut na úvod - děj - závěr). Sakra málo času a přesto se 80% žvaní a scénář používá debilní/čitelné/trapné (vyberte si) berličky jako “nastartovaná motorka” (komu nebylo jasné, že o ni v tu chvíli přijde, je bez debat volič SPD). Nebo ten podvrtnutý kotník… jako proč? Protože pokud by následoval happy end, nebude potřebovat utíkat…. Terry zvedne bez potíži 200kg… vážně by nevyřešil jednu stahovací pásku? Proč ten bunkr ve finále nevyužít? Atd. Strašná idiocie a to mě hrozně rozčilovalo. Co oceňuji je originální nosný nápad (prepíci), který sedí jako prdel na hrnec a fascinuje mě, že za 12 let je to poprvé co se s nim v TWD universu setkáváme (Edit: po shlédnutí dalších epizod hodnocení postupně zvedám až na maximum. I přes zmíněné nedostatky, bezkonkurenčně nejlepší epizoda série). ()

DragonnCZ

8/10. - Tak jsme se konečně dočkali, za mě je to super a baví mě to, sice to 1 epizoda byla mírný klišé, ale ten jejich příběh byl super a chci vidět jak se to bude dál rozvíjet. Thx Edna Tým za titule. ()