JASON_X

Jestli vás taky ve Walking Dead fascinovala ona holohlavá nestvůra Alfa, asi jediná vskutku démonická postava téhle jinak spíš vztahové telenovely, tak by vás měl zaujmout i příběh jejího zrodu. Příběh syrový, temný, nelítostný, na hony vzdálený dvěma epizodám předchozím. +90%. ()

DragonnCZ

9/10. - Alpha byla prostě sázka na jistotu v tomhle seriálu a hrozně ji jako záporačku v TWD žeru. Normálně v téhle epizodě ji pořádně chápu a je to jako bych ji přímo viděl do hlavy. Ve své podstatě vše dělá pro dobro své dcery ať se jí to líbí nebo ne v tom světě už žijou a nikdy to nebude jako dřív a to dítě se to naučit musí. Tenhle její origin byl prostě super a jediný co mě sere, že to nemělo alespoň hodinu na pořádný prokreslení všeho a pořádnýho dotáhnutí do konce. Je to okatě ostříhaný a zrovna Alpha by si to zasloužila. ()

kery-

Bylo fajn vidět origin Alfy i z jiného pohledu, než jaký nám dalo TWD. Díl hodnotím pozitivně (šeptači top!), ale k plnému počtu přeci jen něco chybělo a kdyby tohle byl klasický flashbackový díl TWD, tak bych měl i s těma 4* problém. ()

kenkaku

Jako fakt!? Epizoda o ropuše? To nebylo dost flashbacků v TWD o Alfě a Šeptačích (největší idiocii TWD universa popírající prakticky všechny jeho principy fungování)??? Už v druhé minutě tedy epizoda šla okamžitě dolů. Přitom epizoda má fantastickou postavu (Brooke), která mohla v epizodě luxusně “vyrůst”. Vážně musím zvednout hodnocení první epizody ještě jednou. Po tom co série předvádí byla ta první epizoda doslova dokonalá. ()