Tales of the Walking Dead je epizodická antologie, která se zaměřuje na jednotlivé postavy z televizního světa The Walking Dead, jak na ty nové, tak i ty staré známé. (HanzoBureshi)

Recenzie používateľa JASON_X k tomuto seriálu (7)

Tales of the Walking Dead (2022)

Hodně nevyrovnaná minisérie, každý příběh je úplně jiný a režírovaný jiným rejžou. V tom ale spatřuju spíš její plus. A taky v tom, že se nejedná o prvoplánovou zombiárnu, ale že se snaží o jistý přesah, ať už je výsledek jakýkoliv. Výjimečně jsem okomentoval každý díl zvlášť. ()

Evie/Joe (2022) (E01)

Kdybych tak někdy potkal scénáristu, řekl bych mu asi něco jako "hele kámo, ty jsi asi kapánek mimoň, co?" A odpovědí by mi nejspíš byl nechápavý pohled zpoza tlustých brejlí na uhrovatém obličeji. Tedy nic proti brýlatým, jen se pokouším stručně vykreslit pubertálního nerda odtrženého od reality. Protože tohle musel napsat někdo takový. Nebo nevyzrálá pipka odtržená od reality, to je fuk. Jestli jsou Walking Dead telenovela, tak co by potom mělo být sakra tohle? Zombijská soap opera? Ale na druhou stranu je to postapo, jsou tam zombie a v závěru bylo několik pěkných okamžiků, takže provizorně tři a jdu na další díl. ()

Blair/Gina (2022) (E02)

Lola rennt a Butterfly Effect. Tak na tyhle dva vzájemně nesourodé filmy jsem si v průběhu druhé epizody vzpomněl. Konverzační černá komedie v době propukající zombijské epidemie, jejíž děj je zajímavě (i když vůbec ne originálně) časově zacyklený, proč ne. Bavilo mě to a líbila se mi postarší bruneta v roli čubky šéfové. ()

Dee (2022) (E03)

Jestli vás taky ve Walking Dead fascinovala ona holohlavá nestvůra Alfa, asi jediná vskutku démonická postava téhle jinak spíš vztahové telenovely, tak by vás měl zaujmout i příběh jejího zrodu. Příběh syrový, temný, nelítostný, na hony vzdálený dvěma epizodám předchozím. +90%. ()

Amy/Dr. Everett (2022) (E04)

Misantropický zoolog, biolog a především zombiolog se v pustině zombielandu setká s oprsklou užvaněnou šikmoočkou. A většinu času pak spolu vedou konfrontační rozhovory o smyslu života, vesmíru a vůbec. On je pošuk, který už dávno zavrhnul lidstvo a paličatě hájí názor, že zombie jsou nedílnou součástí přírody, ona mu oponuje. No a vo tom to je. Závěr potěšil. ()

Davon (2022) (E05)

Zpátečničtí, omezení a hodně nasraní běloši se chystají lynchovat nevinného černocha. Jak tahle hrůza probůh dopadne? Ehm, řečnická otázka, bylo mi to celou dobu úplně buřt. Zatím jednoznačně nejslabší epizoda celého seriálu. Nudná a takřka o ničem. ()

La doña (2022) (E06)

Spíš duchařina než zombiárna. Výprava dobrá, ale příběh slabý. Aspoň že ti tři latinští herci byli celkem koukatelní. ()