Ostrov

Dobrodružná romantická komédia Ostrov rozpráva príbeh jednej katastrofálnej dovolenky, ktorá sa pre dvoch rozhádaných manželov skončí niekoľkomesačnou robinsonádou na opustenom tropickom ostrove. Aby sa zachránili a prežili, nezostáva im nič iné, len sa opäť začať počúvať a nájsť k sebe cestu. Ich príbeh sa začína v luxusnom exotickom letovisku, kde sú Alice (Jana Plodková) a Richard (Jiří Langmajer) po rokoch konečne na dovolenke, ale všetko sa zvrtne. Richard oznámi Alici, že sa chce rozviesť. Alica je zaskočená a ich exotická dovolenka sa okamžite končí. Alica sa chce okamžite vrátiť domov, nech sa deje čokoľvek. Richard sa teda nechá odviezť nákladným lietadlom, pretože nič iné mu nezostáva. Ich let však havaruje a Richard a Alice uviaznu na opustenom ostrove uprostred oceánu. Katastrofa je katastrofa, ale Alica sa ich aj tak rozhodne rozdeliť a rozdelí ostrov na polovicu. Jedna je Richardova a druhá jej. Netrvá dlho a uvedomia si, že ak chcú na ostrove prežiť, musia spolupracovať a tiež sa dohodnúť. (CinemArt SK)

fafejt001

Pohádka  pro  dospělé . Bylo  takm několik  nelogických  kiksů  ,  Nejdříve  měla  Alice  poštípanou  pletˇ  a obličej podřený  a  tak  ,  no  a  za  pár  dní  už  čistou  ,  bez  sebemenšího  poškození . Pak  upadla  na  balvany  a  měla  hlubokou  ránu  na  břiše  a  , asi ,  zlomenou  ruku  a  za  pár  dní  již  bylo  vše   v  pořádku . Richard  má  nejdříve  celkem  bílé  triko  a  za  dva  dny  ,  asi ,  už  plný  děr . Ránu  na  noze  mu  Alice  šije  nití  a  ta  drží  fest  . Zázrak  . Dále  Richard   připravil  pro  Alici  narozeniny  ,  louče  s  ohněm ,  dáreček  i    posezení  . Na  závěr  filmu   měli  už  pěkné  bydlení  .  To  tam  museli  být  asi  tak  rok . No  a  na  závěr  se  jde  Alice  projít  lesíkem  a  potká  záchrance .  To  už  bylo  - scifi  . Jak  říkám  ,  nenáročná  záležitost  pro  dospělé  na  jedno  shlédnutí . Dám  tomu  ,  za  Jirku   a  Janu  ,  poctivé     * * . Ti  byli  fajn .  Jen  scénář  dost  kulhá .  Ovšem  hudba  nebyla  vůbec  špatná . To  musím  uznat . Tak  snad  příště  . ()

SmajdalfCZ1

No průměrně průměrná komedie s prvky dramatu. Mám rád podobné filmy jako Trosečník, ale chybělo mi tu pár základních věcí, jakože třeba jak rozdělali oheň, kde vzali těch 8 olejových lamp a prostě celkově jak si vyráběli ty věci. Mrzí mě, že se všechny věcí a přístřeší prostě jen v daný moment objeví bez kontextu. O to víc se mohl řešit vztah Alice a Richarda, ale i tak mi tam chybělo něco navíc. Každopádně jsme díky vzkazu v láhvi dostali poselství, že se nemáme nikdy vzdávat. Koukání na tenhle film rozhodně nezpůsobí trvalou psychickou újmu, ale tak  nějak ta hodina a půl přešla a mně to vůbec nevadí. 40%. ()

p.a.douch

Všechno stojí na dvojce Plodková, Langmajer a ta to v pohodě utáhne. V kině jsem si tohoto filmu vůbec nevšiml a nevím zda bych zakoupil lístky. No na Netflixu to bylo pohodlné shlédnutí a zábava. Že bych se smál až bych se za břicho popadal, to teda ne. Trosečníkům bylo na ostrově celkem dobře, připadalo mi že holení určitě taky někde vyplavalo (nebo jsem si nevšiml?). Lepší průměr a proto dávám 3 hvězdy. Zkrátka vcelku neškodná zábava a rozhodně shlédnutím tohoto filmu nevznikne žádná újma. ()

Dawe2

54%? Ale no tak ... Bylo to moc fajn. Herecká hitparáda, příběh vůbec neurazí, bavilo moc. Vřele doporučuji. MALÝ SPOILER : Byť nejsem vzyvatel druhých dílů a pokračování, zde by mohlo být velmi zajímavé. Ale už v civilizaci a kdo ví, třeba ani ne na pořád - scéna při odjezdu, kdy Plodková prohlásí, že vlastně odjet nechce ve mě bude zřejmě dlouho. Kolik pravdy a věcí k zamyšlení se v těchto dvou slovech a pohledu skrývá. Kolik myšlenek tak prosté "Já nechci!" spolu s výrazem dokáže rozproudit. A jak já jí vlastně rozumím ... 90%! ()

Maraboy

No, popravdě jsem to čekal daleko horší, čekal jsem utrpení, ale nakonec to bylo celkem koukatelné, takové české 6 dní 7 nocí. Zápketka a děj slabší, ale dá se u toho vydržet. Nicméně je to film který kdybych neviděl, nic se nestane, není to film o kterém se budu bavit u pivka v hospodě, natož ho někomu doporučovat. 35% ()

Mikec007

Kdyz jsem v uvodnich titulkach videl, ze hlavnim producentem je TV Prima, tak jsem si pomyslel cosi o tom, ze to zas bude sra**a. TV Prima proste a jednoduse neumi na me zapusobit pozitivne. Ale nakonec se z toho vyklubalo cosi velmi zajimaveho (kde byt mi vadily urcite detaily a nedokazal jsem se pres ne prenest), co se kompletne vyhlo vsem obvyklym traparnam a vlastne to byl supr film (s neuveritelnou prirodni scenerii). Velmi prijemne prekvapeni ()

Lilith03 odpad!

I přes to, že tyhle dva herce s přítelem nemáme moc rádi, tak jsme si film pustili a dali mu šanci. Nakonec byli herci to poslední, co tady bylo špatně... Jsem moc ráda, že jsme na to nešli předtím do kina, byla bych dost zklamaná z vyhozených peněz... Nejvíce mi vadí, jak je film nekvalitní. Evidentně všechny prachy šli do marketingu, který měl film velký, ale na kvalitní natáčení už nezbylo. Záběry z letadla chápu, že se nenatáčí v reálném letadle, ale sakra, ty efekty a kulisy, rovnalo se to roku 80. S přítelem jsme se tomu celou dobu smáli, ale aspoň něco nás pobavilo, protože "vtipy" tohodle filmu jsou pro cílovku 40+. Trapné, nevtipné a nelogické. Co mě rozsekalo úplně nejvíc bylo ovšem to, když ztroskotali na ostrově, za sebou měli džungli a přidali tam zvuky lesa a houkání sovy. Prosím ukažte mi tropický ostrov kde létají kalousové a sojky a vezmu zpět že tohle je neskutečná debilita ze strany toho, kdo měl na starost zvuky a hudbu. Obecně doplnění zvuků bylo v tomhle filmu hrozné a opět bohužel nekvalitní. Scénář stál taky za pendrek. A koukat celou dobu na film o dvou debilech, to zábava opravdu není. Je těžké udělat film, kde jsou jen dva lidé, málo kdy se to povede a je to náročné břímě, taky to dopadlo ještě hůře, než v mých nejhorších představách, protože jak už jsem psala, byli zde naprd i ty scénáře, hudba/zvuky, nelogičnost a tak dále. Film by mohl naplnit očekávání maximálně bezprostředních fanoušků Langmajera a Plodkové nebo nějakých primitivních lidí, kteří nečekají kvalitu, ale jen si chtějí večer pustit něco k pivu. Nekvalitní břečka, české filmy byli velmi kvalitní několik let až desítek let dozadu a tenhle film to jen potvrzuje, je to další z řady těch nových a naprosto špatných. ()

enter. odpad!

Ještě jsem to ani nedokoukal a už vím, že je to trapný odpad. Zase uřvaná, nelogická a nevtipná komedie. Max prostředí pěkné. Toto v kině? :D ()

Sebule

Začátkem jsem se musel hodně prokousat, pak už to ušlo. Kombinace několika filmů dohromady, kdy se člověk párkrát usměje, ale jinak je scénář nic moc. Hodnocení: 4/10 ()

RyxiraAmy

"Verunka čeká." "To je vydírání." Já nevím, napoprvé jsem to vypnula s tím, že to nedokoukám, ačkoli dokud Richard s Alicí neztroskotali, tak se to celkem dalo. Od té chvíle, jakmile děj bez nějakých velkých okolků ubíhal očekávaným směrem, mě to nudilo a hlavně mě začaly děsit romantické scény s Langmajerem, který ze svého pověstného sex-appealu (měl-li někdy vůbec nějaký) ztratil tak 99,99 % a zároveň se většinu filmu choval jako pěkný blb (Alice za ním zas tak moc v téhle disciplíně nezaostávala, abychom byli fér). Ale nakonec jsem to s velmi mírným zájmem viděla celé. ()

RichB972

Ano, podobně laděných filmů je určitě dost, ale mně se to líbilo. Natočeno v krásném prostředí Thajska. Druhá polovina filmu je velmi dobrá. Obsazení páru v podání Jiřího Langmajera a Jany Plodkové sedlo perfektně. 75%   Netflix, HD, české znění ()

Veeria

Jsem fanynka Rudolfa Havlíka, jeho filmy mají jiskru. Stejně tak jsem fanynka Jiřího Langmajera a Jany Plodkové. Herecký koncert, pěkný film plný emocí. ()

bonovox

Nenáročná romantika v štýle 6 dní a 7 nocí. Ústredná herecká dvojka ma miestami dosť iritovala, veľa zachraňuje krásne prostredie exotického ostrova. 40% ()

hony23

Naprosto předvídatelný děj s nesympatickými postavami, byť dobře zahranými. Humoru zde bylo pramálo, na druhou stranu to alespoň nezklouzávalo do trapná, jak to u většiny českých komedií bývá. ()

v.indruchova

Not good not terrible. Máma se chechtela jak protržená a já občas nevěděla čemu. Líbilo se jí kočkování páru. Tito lidé co se dostali na ostrov asi o přežívání moc nevěděli. Takže mi to občas nedávalo smysl ale třeba to tím můžem vysvětlit. Hlavní herečka neměla mé sympatie ale dala se přežít. Lagmajer byl fajn. Krásné prostředí. Taková jednoduchá oddechovka. ()

Salvator

Stominutové čekání na něco, co nepřijde. Prostě odletěli, ztroskotali a byli zachráněni. Doslova darem z nebes je pro film herectví Jany Plodkové, které s společně s exteriéry dává celku alespoň nějaká pozitiva. ()

Easykill

Poprcávač langoš v akci! 6 dní a 7 nocí po Česku! Hmm, co jiného se dalo čekat než tohle. Hlavní záběry, na které jsem čekal, jako například pád letadla a případná záchrana nebyly ani natočený. Jak nečekané. Bože, tohle je prostě stejný jako všechny ty stupidní české rádoby komedie. Jediný rozdíl, že to natočili na pláži. Tady chybí tolik věcí až to bolí. Film se opět zaměřuje na nepodstatné věci a ty důležité (pokud mělo jít o survival!) úplně ignoruje. Ztroskotancům bylo evidentně celou dobu fajn, nic jim nechybělo. Langoš na první dobrou chytá ryby jako by to dělal celej život, oheň prostě hoří, věci jim padají pomalu random z nebe, mají čas plést a vyrábět (z čeho, kdo ví) píčoviny a nakonec jim tam svítí "pochodně" z Baumaxu. Uf, jako pár vtipů dobrý, ale jinak je to zase slátanina a opět jsme nezklamali! ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna