Ostrov

Dobrodružná romantická komédia Ostrov rozpráva príbeh jednej katastrofálnej dovolenky, ktorá sa pre dvoch rozhádaných manželov skončí niekoľkomesačnou robinsonádou na opustenom tropickom ostrove. Aby sa zachránili a prežili, nezostáva im nič iné, len sa opäť začať počúvať a nájsť k sebe cestu. Ich príbeh sa začína v luxusnom exotickom letovisku, kde sú Alice (Jana Plodková) a Richard (Jiří Langmajer) po rokoch konečne na dovolenke, ale všetko sa zvrtne. Richard oznámi Alici, že sa chce rozviesť. Alica je zaskočená a ich exotická dovolenka sa okamžite končí. Alica sa chce okamžite vrátiť domov, nech sa deje čokoľvek. Richard sa teda nechá odviezť nákladným lietadlom, pretože nič iné mu nezostáva. Ich let však havaruje a Richard a Alice uviaznu na opustenom ostrove uprostred oceánu. Katastrofa je katastrofa, ale Alica sa ich aj tak rozhodne rozdeliť a rozdelí ostrov na polovicu. Jedna je Richardova a druhá jej. Netrvá dlho a uvedomia si, že ak chcú na ostrove prežiť, musia spolupracovať a tiež sa dohodnúť. (CinemArt SK)

Hombre8

Trapárna už od okamžiku, kdy Jimmy Holiday nakopne andulu. To fakt ten ostrov nemohli aspoň trochu zvětšit, když už na něj umístili tak masivní zdroj vody s vodopádem? O komořím Langovi se nemá smysl bavit, ale že měla Plodková tohle zapotřebí... ()

Broomen

Kdykoliv se mezi herci objeví jména lidí jako Langmajer, Plodková, Ramba, Čermák... můžete si být 100% jisti, že jde o filmový brak. Holt nějak se ty hypotéky platit musí a o kvalitu jde vždy až na posledním místě.. ()

MisterSister

Na tenhle film jsem vyrazil živě do první řady kvůli Tedu Otisovi - jednomu z producentů Prezidenta od p. Soukupa.  Když jsem přišel do teátru, tak jsem u vstupu zjistil, že se v práci porouchala plachta na posledním balónu. Zkouknu to příště, ale Otis je fakt třída. ()

Foghorn

Šla jsem na to s kamarádkou, se kterou chodíme na špatné filmy a přestálým utrpením posilujeme naše přátelství. Tohle byl naprostý trash. Vad, chyb, nejasností a přešlapů tam bylo tolik, že to skoro ani nevím, co vytknout nejdřív. Namátkou vybírám ty nejpalčivější. Chyby v kontinuitě. Zranění se náhodně objevují a zase mizí, vlasy a vousy ale nerostou. Časová souslednost. Divák netuší v jakém časovém horizontu se pohybuje. Jsou trosečníci na ostrově několik dní, týdnů nebo měsíců? Je to strašně dezorientující.  Film nemá absolutně žádný děj. Kvůli tomu si filmaři neustále pomáhají tmavou obrazovkou, která ukončuje úsek filmu. Děj neplyne, působí epizodicky a je to frustrující, protože vždy když obrazovka ztmavne, svitne divákovi naděje, že už to třeba končí. Ale nekončí. Jako poslední výtku jsem vybrala fakt, že se hlavní postavy chovají naprosto iracionálně, dětinsky, hloupě a nesympaticky. Nefandíte nikomu, protože jsou oba strašní. Šustí to papírem, je tam spousta lenivého sexismu...uh. ()

LusiaLu

Stokrát omleté téma. Známe Šest dní a sedm nocí, Trosečníci s Madonou a další a další. To opravdu není jiné téma k zpracování, než vykrádačky typu dva co se nesnáší uvíznou mimo civilizaci a musí spolu vyjít? Trochu předvídatelná nuda a "troškovské" vtípky tomu nepřidají. Body za krásnou přirodu a za snahu. ()

Estadra

Kdyz jsem si precetla ze ve filmu hrajou dva lidi tak jsem si rikala jak to muzou utahnout... A muzou... Ja vim ja vim film ma stovky chyb mozna i vice ale pokud smyslem filmu bylo zasmat se tak se to povedlo.  Dala bych plny pocet hvezdicek ale bohuzel se me nelibil konec ktery absolutne nenavazoval. Oba si zvyknou zit na ostrove a najednou bum a nejakej muz se objevi na ostrove a odveze je domu. Konec filmu.  Sorry za spoiler.  Takze jedna hvezda dolu za ten konec. Jsou to 4* pekne hvezdicky. Jo a jen tak mimochodem kdyz davam 4 hvezdicky ceskemu filmu tak uz to neco znamena. ()

Marcimor

Chcete jít s partnerkou do kina na pohodový, nenáročný film? Vyberte si Ostrov. Sice vás nenadchne, ale ani neurazí, příroda je pěkná, Plodková taky, Langoše zase mají rády ženy (a chlapi většinou taky) a občas se i zasmějete - takže vlastně značka ideál, bezkonfliktní film pro pohodové sobotní odpoledne/podvečer v kině. ()

Tanbris

Pohodová rodinná komedie, která na české poměry překvapila originalitou. Zázraky od tohoto filmu asi nikdo nečeká, ale je tu až nebezpečně moc situací, ve kterých se můžeme všichni vidět. Celkově příjemná podívaná na všední večer. ()

jounen odpad!

Velmi slabý film. Ani romantický ani komedie , nebo drama. Mix všeho možného.Chabá a levná kopie podobných filmů. Nepřesvědčivé a toporné výkony obou hlavních postav,dost předvídavý děj a nuda,nuda,nuda. Na tohle jít do kina,byla velká chyba. ()

ZuzuB9

Mám rada ČR komédie kde účinkuje Jiři Langmajer. Vždy keď niečo natočí, snažím sa ísť na to do kina. kinová atmosféra je na nezaplatenia. rehotom buráca celé kino. Neviem čím to bolo, no tento krát kino neburácalo. pri niektorých  hláškáah sa ozvalo drobné haha. niektoré hlášky boli úsmevne, no nič také, na čo som zvyknutá pri tomto hercovi. Mne osobne tento film nesadol. aj napriek tomu, že pointa rozpadajúce manželstva po xy rokoch, kde o potrebe rozvodu sa manželka dozvedá počas dovolenky, je vážna, no dalo sa z toho všetkého vytĺcť viac humoru. ... ()

KlarkaSY

Na to, že mělo jít o komedii, jsme se moc nenasmáli. Zezačátku se film vyvíjí poměrně dobře, potom děj stagnuje a je to až do konce nuda. ()

Salober

režisér a scénárista Rudolf Havlík se hodně inspiruje zahraničními filmy. např.Po čem ženy touží a teď zase Ostrov.  V roce 1998 vnikl film Šest dní, sedm nocí s Harisonem Fordem a Anne Heche. Stejný mustr jako u Havlíka. Dvojice na opuštěném ostrově… Mladé publikum, které chodí do kina, film s H.Fordem nezná. Na to Havlík sází. Překvapuje mě, že ani filmoví recenzenti. ()

tein

Další česká extrémně nudná romantická "komedie" kde vtipné mají asi být jen občasné hádky a protivnost Plodkové, navíc s jejími rádoby vtipnými hláškami. Bohužel to teda nefunguje jako komedie, dobrodružný film to rozhodně taky není, a tak zůstává jen ta prvoplanovaná a ničím nezajímá romantika. Celý film se tak táhne jako smrad bez špetky vzrušení, humoru, překvapení i sebemenší originality. Jediné pozitivní jsou, dle očekávání, krásné lokace ostrova a celkový vizuál filmu. To ale rozhodně na rádoby romantickou dobrodružnou komedii fakt nestačí. ()

Nellaron

Film mi najviac pripomínal Šest dní, sedm nocí a úprimne, najmä výkonom Jany Plodkovej nemal od neho ďaleko ani po kvalitatívnej stránke. Trochu som bol prekvapený, až zhrozený, ako nechali oboch hlavných hrdinov dokalíčiť (Plodkovej fokel :D). Hoci všetci vieme, ako asi tento rozvádzajúci sa manželský pár nakoniec vo filme skončí, dalo sa na to pozerať. ()

gapa466

Jana Plodková mi v roli neseděla, přestože patří k mým oblíbencům. To ostatně i Jiří Langmajer. Mám rád české filmy. Mám rád komedie. Příroda nádherná. Mělo to jedinou chybu. Film se mi nelíbil. Celé mi to přišlo naprosto o ničem. Lehce předvídatelné, dětinské, naivní. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna