Ostrov

Dobrodružná romantická komédia Ostrov rozpráva príbeh jednej katastrofálnej dovolenky, ktorá sa pre dvoch rozhádaných manželov skončí niekoľkomesačnou robinsonádou na opustenom tropickom ostrove. Aby sa zachránili a prežili, nezostáva im nič iné, len sa opäť začať počúvať a nájsť k sebe cestu. Ich príbeh sa začína v luxusnom exotickom letovisku, kde sú Alice (Jana Plodková) a Richard (Jiří Langmajer) po rokoch konečne na dovolenke, ale všetko sa zvrtne. Richard oznámi Alici, že sa chce rozviesť. Alica je zaskočená a ich exotická dovolenka sa okamžite končí. Alica sa chce okamžite vrátiť domov, nech sa deje čokoľvek. Richard sa teda nechá odviezť nákladným lietadlom, pretože nič iné mu nezostáva. Ich let však havaruje a Richard a Alice uviaznu na opustenom ostrove uprostred oceánu. Katastrofa je katastrofa, ale Alica sa ich aj tak rozhodne rozdeliť a rozdelí ostrov na polovicu. Jedna je Richardova a druhá jej. Netrvá dlho a uvedomia si, že ak chcú na ostrove prežiť, musia spolupracovať a tiež sa dohodnúť. (CinemArt SK)

Annaroz

Dost zbytečný film. Téma mnohokrát zfilmované a samozřejmě mnohem líp. Od chvíle, kdy manželé nasedli do letadla bylo úplně jasné, jak to vše bude i jak to dopadne. V tom teda opravdu "nezklamal". Tak samozřejmě jako letní nenáročná oddechovka se na to koukat bez utrpená dá... Tak asi to byla hezká dovolená pro štáb. Langmajer má štěstí - po Islandu, tropický ostrov. ()

mia.com

Klidne bych to o chvili zkratila a mohlo to byt sviznejsi, ale na to, ze v podstate cely film stoji na dvou hercich, tak jsme se nenudili. Maji spolu super chemii a asi stokrat jsem prohlasila "paneboze, to je jak my dva", asi je kazde manzelstvi stejne nebo co :D. ()

Rozmarýna

I když mi film připomínal Šest dní sedm nocí, tak dávám 5*. Je to první česká porevoluční komedie, která není trapná, i když od začátku bylo jasné, jak to skončí. A protože je to český film a přijde mi zde diváky podhodnocený, tak dávám o jednu hvězdu více než bych dala. ()

Veruska.Kuru

Mě se to docela líbilo. Neurazí, ani nezklame.. Připomíná to takovou modrou lagunu ala cz 😅 ale jinak ok. A langos prostě to je chlap ❤️❤️❤️ 😅😅🤣🤏 ()

ghoston

Jako, herci dobrý, film dobrý, jen ten scénář to klasicky podělal, no jo, to je bohužel asi to nejtěžší na filmu. Jinak je to zcela zbytečný film. Není žádný důvod ho vidět. ()

quokam

Pohadek neni nikdy dost a tato romanticka komedie zpohadkovatela docela echt hodne. Na druhou stranu promena vztahu mezi dvojici obcas zahrala na vaznejsi a hlubsi strunu, za to jedno plusko nahoru. Za vulgarizaci (cimz nemyslim zrovna slovnik) jinych prvoplanovych vtipku zase minusko dolu. Osobne se mi od pana rezisera vice libily obe Po cem touzebky, byly zanrove cistci. Jinak komorni komedie typu zajezdniho divadla, ale za to veskrze poctiveho. JP pusobi stale pro tento zanr sveze a neokoukane JL odvedl svuj lepsi standard. Jo, kameru lze chvalit. 5/10 ()

sh4ris

Jsem zděšena, že to nebylo úplně nejhorší a přežila jsem dalšího Langoše v romantické komedii. Ano, jedná se o film, který, kdybyste si měli představit, o čem je, tak do 5 vteřin odvyprávíte všechny zvraty i konec, jelikož neobsahuje nic nového, vlastně je spíš mišmašem všech romcom filmů o ztroskotání. Nicméně to na naše poměry bylo opravdu slušné. ()

hannahmontan

Film se mi líbil, není to nic náročného, taková oddechovka, kde hlavní hrdinové nejprve provozují manželství po 20 letech, vzájemně se k sobě chovají stereotypně a neuctive. Během filmu dochází ke zvratu, kdy zjistí, že vlastně patri k sobe a mají se rádi. Prostě jak jsem psala na začátku, taková předvídatelná oddechová klasička, nepřekvapí, neurazí. Ale za obsazení a prostředí dávám ☆ ()

Gyl

Vadí mi v úvodu velmi ledabyle zpracovaný úvod do situace. Vůbec nevím, na koho se koukám, kde jsou a co tam dělají. Aha. Manželé na dovolené. Ona by něco dělala, on čumí do mobilu. Na tom není nic divného. Tak se z toho nějak musíme dostat. Jenže jak?! Hláškou o rozvodu a letem v nějaké okřídlené rakvi se slepicemi. V tuto chvíli se moje hodnocení filmu limitně blíží nule. Scény na pláži, dělení ostrova, výměny zásob atd., to trochu spraví, ale pak se to úplně posere nějakým melodramatem o nevěře a operaci dělohy. Jakooooo... Prooooč?! Proboha. Scénář je očividně tak slabý, že i na hercích je vidět, že jsou z toho v rozpacích. A je to škoda. Mohl to klidně být pětihvězdičkový film, kdyby scénář nepsala někdo, kdo je nejspíš zvyklý za večer napsat dva díly Ulice. O "kvalitě" toho filmu svědčí i to, že místní fanklub má přesně DVA členy. ()

koragg

Naprosto fantastický nápad, příběh originální, už vidím, jak to budou v zahraničí kopírovat. Ale kdepak, Češi byli první! ()

XTrader

Další naprosto klišovitý český film. Opravdu nechápu, proč jsou české filmy vždy postavené na hádkách a konfliktech. V mnoha směrech ani nedává logiku - po pádu z útesu má docela velký zranění, ale pak najednou jizvy nikde, vše v pohodě... A největší perla je to letadlo s českou registrací, které je má vozit někde v exotice, WTF? České filmy nikdy nebudou mé oblíbené. ()

Kikyo

Na filmu mi nejvíc vadí absence originality. Možná tak na české poměry tam trochu originalita je, hlavně výběrem lokace, kde je film natáčen, ale jinak to není nic, co bychom už někdy někde neviděli. Hodně mi to připomínalo film Šest dní, sedm nocí, akorát poněkud se sušším humorem. Je to škoda, určitě se z toho dalo vytřískat mnohem více, ale dialogy mi prostě přišly někdy až moc jednoduché a o ničem. ()

lucij68ee14

Když už se dokopu k nějakému českému filmu, musím mít na něj opravdu náladu. Tento mě fakt zajímal především kvůli netradičnímu prostředí. Na to, že se jedná o český film, musím vyzdvihnou kameru, která se mi vážně líbila. Co se týče děje, tak neurazí, ale ani nenadchne. Jana Plodková mě baví a jsem ráda, že se ve filmu objevuje zrovna ona. Jirka Langmajer mě sice nikdy nevadil, ale už je ho všude nějak moc. :D Jako dvojka mi ale spolu seděli a film jsem asi nevypla hlavně díky nim. ()

Milo384

Že začátku mě to docela bavilo. Klasická romantická komedie. Postupně se děj posouvá a mě to začínalo nudit. Prostředí, herci a rozhovory v pohodě. Takže průměr. ()

Sa.sa

Slušný film na páteční večer v telce... Jiří Langmajer je fakt dobrý herec a uvěřitelný , Jana Plodková zahrála tu mrchu dobře, ale je otázka kolik je to hrané... Jinak prostředí je opravdu nádherné, bydlet na takovém ostrově musí být nádhera a není důvod odcházet... 😀😀😀 ()

MoziMedve

Na novodobou českou "komedii" je tohle překvapitelně dobře natočené, neurážlivé a místy dokonce zábavní. Jelikož je laťka aktuální tvorby někde až na zemi, je dotačující, že je film natočen kompetentně a není úplně blbý abych z něj měl dobrý dojem. Pokud by to dávali v telce, tak to bez obav nechte běžet. Není to špatný. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna