One Piece

Recenzie používateľa VojtaHradec k tomuto seriálu (8)

One Piece (2023)

Abych se přiznal one piece neznám teda až do teď a nesmírně mě to zaujalo napínavý, dramatický, vtipný prostě skvělý 10/10 ()

Romance Dawn (2023) (S01E01)

Seriál který mně velmi zaujal one piece neznám ale i tak mně to zaujalo jak umí být vtipný a taky docela brutální Ikdyž je to pořád seriál od 12 let výborné herecké výkony a taky zábavně barevný seriál postavy jsou sympatické atd. mohl bych se klidně na seriál koukat znovu a znovu ()

Muž se slamákem (2023) (S01E02)

Myslím si že tento seriál má skvělé další díly a příběh se stupňuje a stupňuje a jsou tam dojemné scény které se do této série hodí a myslím si že by mohlo být více řad tohoto seriálu ()

Mrtví nemluví (2023) (S01E03)

Tento díl ukázal další nebezpečí a nové postavy a propojení s příběhem a dojemné a strašidelné scény plné napětí ()

Piráti se blíží (2023) (S01E04)

Nový nebezpečný boj a odhalení to dodává pořádné svižné tempo a napětí stoupá tento díl je jeden z nejlepších ()

Přijďte se najíst do Baratie! (2023) (S01E05)

Tento díl nabídne nové a skvěle herce a vtipné hlášky a scény ale i velmi napínavé a nebezpečné boje ()

Holka s tetováním (2023) (S01E07)

Je dobré jak se vysvětluje konání jedné postavy a taky její hněv apod. je skvělé jak parta drží při sobě a tohle vytváří velmi dobrý děj a taky nové postavy ()

Nejhorší v celém východním moři (2023) (S01E08)

Tento díl byl velmi napínavý a asi rozhodně nejlepší a vidím to na rozhodně možné pokračování one piece jsem nikdy neviděl neznám originální seriál ale i to mě na tom baví že se to dozvím z tohoto seriálu tomuto seriálu dávám 10/10 byl velmi napínavý a velmi mě zaujal a velmi se povedl ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD