Slamáci se snaží jednou provždy zbavit Arlonga a rybáků. Po napjatém setkání s členem rodiny se Luffy přiblíží na dosah svým snům. (Netflix)

muti

Posledná časť začína epickým súbojom na život a na smrť proti Fishmenom, ktorí vyhlásili vojnu ľudstvu. Bojiská sa tradične rozdeľujú podľa postáv a ich skillov, všetko vedie k epic ultimátke, ktorá ide cez všetky poschodia. Perfektne sa ukončuje aj nasledovný spor s mariňákmi a Luffyho dedkom. Je to konfrontácia na plný plyn. A na záver niekoľko patričných pirátskych insígnii. Škoda, že najslabším článkom je slabý herecký výkon hlavného hrdinu, v tom chalanovi že nula herectva. ()

VojtaHradec

Tento díl byl velmi napínavý a asi rozhodně nejlepší a vidím to na rozhodně možné pokračování one piece jsem nikdy neviděl neznám originální seriál ale i to mě na tom baví že se to dozvím z tohoto seriálu tomuto seriálu dávám 10/10 byl velmi napínavý a velmi mě zaujal a velmi se povedl ()

Kimkong

Boj značně zkrácen a zjednodušen. Ale zase reálněji vykreslen. Vynechán chobotničák, který později má další roličky. Závěr s rozdáváním plakátů a reakce lidí z navštívených lokací k tomu tak nějak patří. ()

Lenka.Vilka

Dovolím si u posledního dílu stejnou upřímnost jako u komentáře prvního dílu: "Finále mělo přesně to, abych se těšila na pokračování, a o to mi jde v posledním dílu především." Takže spokojenost  :) ()