One Piece

Recenzie používateľa Kimkong k tomuto seriálu (8)

Romance Dawn (2023) (S01E01)

Děje se to drží, ačkoli některé události proběhly jinak. Chybí mě výraznější hudební podkres. Ústřední trojice herců zatím dobrá. Bitky více realistické a více krvavé. Kostýmy vypadají celkem levně, ale tady jak jsou lidi, to ještě jde. Ale mám strach o monstra a speciální útoky. Každopádně CZ dabing je OK. Angličtina zde nebude žádná výhra, když je člověk zvyklý na Japonštinu. ()

Muž se slamákem (2023) (S01E02)

Řekl bych že hodně sestříhané. Určitě tu bylo více soubojů. Ale vynechali co museli, aby to dávalo smysl a netrvalo to dlouho. ()

Mrtví nemluví (2023) (S01E03)

Opět vynechaných pár postav na zkrácení děje, ale nepamatuji se, že by Bugy nějak kolaboroval s Arlongem, nebo, že by měli loď obhlídnutou dopředu. ()

Piráti se blíží (2023) (S01E04)

Na tomto ostrově se celkem vyřádili. Ten ostrov jsem neměl nikdy rád. Ale tady trochu temná detektivka. ()

Přijďte se najíst do Baratie! (2023) (S01E05)

Začátek hodně dobrý. Vtipné hlášky z kuchyně i okolo. Na konci slavný duel. Kapitán maká a ostatní chlastají. ()

Kuchař a poskok (2023) (S01E06)

Tady mě mírně začíná vadit ten odklon. Spoilery s Garpem co je zač se objevili až za hodně dlouho. Nami byla větší mrcha. Rybáci byli také překvapení. Nedostal sem Mihawk spíše náhodou s Donem? U rybáků melodie jak z nějakého černošského getha. Zatím nejslabší díl. ()

Holka s tetováním (2023) (S01E07)

Trochu se tp srovnalo s normálním příběhem. Ale chtělo by to asi pomalejší tu historii postav. Skoro každá postava má tragickou minulost, která tady dostane tak deset minut? ()

Nejhorší v celém východním moři (2023) (S01E08)

Boj značně zkrácen a zjednodušen. Ale zase reálněji vykreslen. Vynechán chobotničák, který později má další roličky. Závěr s rozdáváním plakátů a reakce lidí z navštívených lokací k tomu tak nějak patří. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD