No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

Slartibarkfast

Pokud v tomto kresleném seriálu pro naše nejmenší nehledáte politickou agitku, lze s jistotou říci, že je více než roztomilý a vtipný. Zhlédl jsem dost epizod - několikrát a nezapomenu nikdy na příjemné chvilky s Vlkem a Zajícem. 90% ()

Trajektt

Tak toto byl přesně seriál podle mého vkusu a odpovídal mé vrozené inteligenci mých dětských mozkových závitů a jelikož jsme v době socialismu neměli moc šancí se dívat na Toma a Jerryho, tak jsme si oblíbili tuto nesmrtelnou dvojici animovaných zvířecích hrdinů. Vždycky jsem samozřejmě fandil sympatickému vlkovi, kterého pokaždé nedůstojně přechcal ten malej, záškodnickej, vyčůranej a vypelichanej zajíc a do dneška si vzpomínám na nezapomenutelné scénky na poli při kterých hraje perfektní skladba Popcorn od mého nejoblíbenějšího francouzského hudebního skladatele Jeana-Michela Jarreho, který tuto skladbu přebral od americké instrumentální kapely Hot Butter. A také věřím, že mnohými vypečenými kousky, které oba hlavní představitelé předváděly a které někdy zaváněly až  sadismem se nechaly inspirovat mnozí budoucí sérioví vrazi. Jako malej parchant jsem v tom určitě necejtil nějakou tu politickou propagandu a ani nevím jestli v tom nějaká byla, ale na to, že to bylo vysíláno jako večerníček pro malé děti, tak se s tím soudruzi moc nepárali, jelikož to občas i zavánělo hororovým napětím a to, co si dovolili vysílat v bývalém východním bloku pro děti, třeba scénka jak vlk pálí jednu cigaretu za druhou, tak to by v dnešním západním filmovém světě fakt asi neprošlo. A jelikož toho tahleta sovětská zvěř moc nenamluví a akce střídá akci tak se noví tvůrci rozhodli natočit v roce 2005 dva nové díly a dokonce v roce 2021 vypustí do světa další nové díly v nové digitální podobě srozumitelné pro dnešní digitální mládež. Seriál měl obrovský úspěch a vysílal se ve více než stovce zemí světa a zajímavostí je, že jeden z hlavních tvůrců Světozar Rusakov stvořil hlavní postavu vlka podle chlapíka, který ho prý předběhl ve frontě na lístky do kina. Mnozí si taktéž pamatují digihru ve které vlk chytá vajíčka do koše, jejichž rychlost se neustále zrychluje. Zkrátka šťastné vzpomínky z mého dětství mně předurčují k vysokému hodnocení tohoto zábavného počinu a proto dávám bezkonkurenčních 100%. ()

WANDRWALL

Nápadité, vtipné, jen mi často bylo a je líto vlka, že on je tou hlavní postavou a on musí za to i trpět, zatímco zajíc mu vždy nějak vyklouzne z pazourů a je mnohem pasivnější. Pokud by vlkovi ale zajíc nevyklouzl z jeho lstí, tak by pak už neměl vlk kořist, ztratil by tu hlavní motivaci polapit zajíce. Jeden bez druhého by žít nemohli, to je jasnačka. ()

ainny

Jedna z mála věci, které ve své averzi vůči všemu ruskému můžu. Co můžu. Musím! Ne kvůli zajícovi, ten je sladký jak cukrkandl, ale kvůli vlkovi. To byl jeden z největších chuligánů komunistické éry a já mu nepřestávám fandit. ()

heyda

Je zde znát podoba s Tomem a Jerrym, tak jsem se kouknul, který z těcho dvou animovaných gigantů je starší a je to právě Tom a Jerry, který vzniknul 1965. Nevím, nevím, ale řekl bych, že se tady možná sověti insipirovali od svých ´´oblíbených´´ kapitalistických ´´bratrů´´. Těžko říct, každopádně není potřeba to nějak moc zkoumat. V mých dětských letech mě to bavilo a vo tom to je. ()

sharky

Měl jsem tenhle seriál v dětství moc rád, ale tom a jerry je přecejenom o trochu líp nakreslenej a taky vtipnější. Na JPZ mě vždycky nejvíc dostávaly titulky uprostřed:) ()

Flego

Sovietský zväz nás dráždil ako červené súkno býka... Našťastie, mali Kotenočkina, ktorí vedel, čo sa nosí a dokázal si napriek problémom so súdruhmi presadiť svoj zámer. Seriál rozprávok zlého vlka a dobrého zajaca si podmanil svet ... a to je najlepšia vizitka, akú si tvorcovia mohli želať. ()

rikitiki

Hele, jen počkejme, co to vlastně chtěl vlk udělat zajícovi? Na sežrání měl tolik dílů. … Ale díl, kdy se zachrání z topící se lodi a pak spolu ruku v ruce tančí? Při písni, kde se zpívá: Jenom my dva na celém světě.... Vidím tvoje oči, a že ty taky miluješ jen mě.... ? Takže tu máme macho vlka, který je tak trochu tupec a očividně potřebuje radu téměř v každé situaci, a roztomile hebkého zajíčka, který si ví vždycky rady,,, Herdek, to by se Putinovi nelíbílo, ale tihle dva k sobě prostě pasuíjí! P. S. Nemluvě o paní Prasátkové s jejími čtyřmi podprsenkami, protože paní Prasátková byla ze slušné rodiny, kde se nějaké topless nenosilo! Paní Prasátková - můj morální vzor. SHRNUTÍ: Nejdelší předehra na světě. ()

AlfaNumerO

Televizní klasika, kde neustále fandíte vlkovy, aby dostal toho zasranýho zajíce a ono pořád nic. Pro lidi, kteří trpí Džejár komplexem (fandíte zloduchům), jde o hotový očistec. Bez % hodnocení. ()

SOLOM.

Kult mého dětství a jeden z nejlepších animovaných seriálů, které jsem až dosud viděl. Bylo a je mi úplně putna, že to natočili Sověti – kvůli tomu rozhodně nehodlám snižovat hodnocení, navíc mi to vůbec nevadí. Pobavil jsem se u toho jako dítě, pobavil jsem se u toho i po třiceti letech jako dospělý. Tohle je prostě klasika, která nikdy nezklame. Akorát jsem si až teď všiml, že vlk zřejmě miloval růžovou barvu – páč ji na sobě měl snad v každém dílu. Tady není o čem, jasných pět hvězd… ()