Nu, pogodi!

• Sovietsky zväz Ну, погоди! (viac)
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia
Sovietsky zväz, 1969, 3 min

Příběh o začátku vztahu jednoho z nejslavnějších dua země. Vlka a zajíčka a jejich nekonečných honiček, pastí, proher a vítězství. (sator)

Memesis

Styl kresby je daleko odlišný než finální Jen počkej!, ale myslím, že humorem se to podobá novějším dílům. Je to sice krátký výtvor, ale celou dobu jsem se bavil. ()

SOLOM.

Nemělo tak tak slušnou animaci jako jednotlivé díly seriálu, ale i zde se dočkáme zábavného „laškování“ vlka s malým zajícem. Ač malý tak šikovný a vlk by měl přestat kouřit, jinak dostane vždycky pořádně na prdel. Jako malý jsem seriál miloval – tuto samostatnou jednohubku jsem viděl až dnes úplně poprvé, ale zasmál jsem se i tak… ()

easaque

+1Sovětská napodobenina příběhů Toma a Jerryho, ale i tak mě to v dětství bavilo a naštěstí do toho Rusové nepřidali svou ideologii ;-). Divím se, že udělali jen těch 20 dílů, které se rychle okoukaly. Originál nepřekonaly a nakonec uděluji pěkné čtyři hvězdičky. Objevil jsem taky na těchto stránkách, že existovala i zkušební verze z roku 1969, kterou jsem si tady pustil a naštěstí to vzali do rukou lepší režiséři a animátoři, protože takto by to byl propadák, který hodnotím jen jednou hvězdičkou. PŘÍBĚH1 /// SMYSL0 /// ATMOSFÉRA2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA1 /// NÁLADA: 2 /// ART0 /// STYL: 0 /// CASTINGX (3*MAX) ] … A zase nutné BLÁBOLENÍ u kratších komentářů nakonec, kvůli zdejšímu omezujícímu pravidlu pro recenze (vysvětlení najdete v mém deníčku) ... BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA ()