Osmidílný detektivní seriál, ve kterém je hlavní postavou Emil (Štěpán Benoni) jako vyšetřovatel v elitní jednotce Národní centrály proti organizovanému zločinu. Není to ale typický policista, je nenápadný a introvert. Je sice přátelský, ale nikdo z kolegů moc nestojí o přátelství s ním. Emil nevyniká ve fyzických akcích, zkoušky ze střelby dělává na spodní hranici a s kondičkou je na tom obdobně. „Jak jste si všimli, tak se hodně potí. To ale není můj pot, je umělý. Emil je takový spíš analytik, který pracuje na kriminálce – na ústředí proti organizovanému zločinu – a není zvyklý chodit do terénu. Vlivem nějakých okolností se dostane do akce, a ta dopadne všelijak. K Emilovi se totiž přidá takový pomocník, který mu změní život,“ prozrazuje Štěpán Benoni, který bude mít po svém boku nejen záhadného pomocníka, ale i parťačku Radku (Marta Dancingerová). (TV Prima)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (7)

Duch (2022)

Policajt a duch mafiána řeší případy a zároveň pátrají po jeho vrahovi. Další z řady komediálních krimi seriálů Tv prima, která má plus v Predragu Bjelacovi a jeho hláškách, jistotě slovenských režisérů a zábavné mi přišlo duo Batěk a oceňuju i ty témata případů, které zrcadlí skutečné aktuální kauzy, ale jinak to dopadlo spíš jako vždycky. Ty případy jsou prostě slabší a ikdyž se to snaží, tak to furt atmosférou a vizuálem vypadá jako tuctová tovární produkce Primy. Bjelac mohl být tím, čím je Matásek pro Poldu, ale ten má podporu ve vykreslení celé zábavné party postav a celkově je vtipnější. Mírný nadprůměr v rámci prajmtajmu komerční televize. ()

Krysa (2022) (E01)

Jasně že to není originální, proto každý zmiňuje černobílý britský duchařské krimi Randall a Hopkirk (1969), jasně, že ten začátek alá akční film je klasicky česká trapárna, jasně, že to má vizuál papundeklového seriálu Primy od Slunečné po Zoo a jasně, že tomu chybělo víc vtipu , ale já si nemůžu pomoc, možná první díl měl blíž k úděsné Dvojce na zabití s Prachařem a Sandevou než zábavnému Matáskovi v Poldovi, já tam vidím potenciál A Predrag je dokonalej už teď. ()

Pračka (2022) (E02)

Když úřaduje Predrag je to zábava, ale všechno okolo je klasická průměrná primácká záležitost. ()

Mrtvá voda (2022) (E03)

Sice to nějak není ono, ale Predrag jede a začínám oceňovat, že se tu objevují případy, které jsou hodně volně inspirovány reálně z novin. ()

Ofsajd (2022) (E04)

Tak zatím nejzábavnější díl. ()

Legionáři (2022) (E05)

Mrazivá záležitost sledovat téma Donbas zrovna v těchto dnech, ale jinak to kvalitou stoupá i tak. ()

Zrádce (2022) (E06)

Ani nevím proč tři hvězdy... možná za námět. ()