Z vyšetřovatele Emila a ducha Darka Besarabiče se stala nerozlučná dvojice, i když Emil je z toho pořád nervózní. Ducha vidí totiž jenom on, a když s ním mluví, budí u svých kolegů podezření, že není úplně v pořádku. V tomto díle speciální jednotka rozkrývá zločin kolem zamoření řeky jedovatou látkou. Ukazuje se, že místní „chobotnice“ má mnoho chapadel. (TV Prima)

topi80

Polidšťování mafiána se mi vůbec nelíbí, navíc hlavní hrdina v podání Štěpána Benoniho na mě působí svým vzezřením, svým pohybem i svým chováním takovým dost odpuzujícím dojmem. Nejlépe by to vystihlo rčení "smrdí i z fotky". Naopak jsem si zvykl na Martu Dancingerovou, která sice navazuje na tradici novodobých českých kriminálek, kdy vyšetřovatelku dělají holky, které bych spíše poprosil, jestli by za mě neudělaly domácí úkol, ale docela mi sedne. ()

Rayen1

Vrchol amatéřiny a cringe fest jako prase.. Vleče se to jak smrad a těch pár super momentu, co Predrag má, je zazděný strašnou režií, střihem, kamerou.. Vlastně vším, co v díle je. Těžko fandit hlavnímu poldovi, když je to absolutní idiot a nemá špetku charisma. Má to pár usmevnejch momentů, ale to nestačí. ()

Bozvav

Seriál se nám dobře rozjíždí, zejména v té komediální rovině, navozené danou situací, díky které milého Emila školí skutečný pan mafián. Zárověň je pěkně vykreslena i emociální stránka, jak Dark Besarabič co by duch bilancuje svůj ne zrovná vzorný život. Bjelac je zkrátka pan herec, Benoni je takové štěnátko a ostatní jsou v pohodě. Po stránce kriminální a obsahové spíše průměr, je to naivní až hrůza, ale zde mi to nijak nevadí. Těším se na další díly. Za mne tento díl 90%. ()

Rian_witcher

Scénář pojednávající o Gamoře je totálně mimo mísu. A ta chemie mezi postavami prostě není a není :-( Nejsympatičtější postavou tohoto dílu je jednoznačně Ha Thanh Špetlíková. Ostatní detektivové, ač herci zvučných jmen, se vůbec nesnaží něco zahrát. Jen tam prostě jsou a nudí se čekáním na výplatu za natáčecí den. ()

tuctovychlap

Štěpána ako policajta by som na oddelní strpel asi hodinu..dosť na to, aby sme si ho stihli zapamätať ako neschopáka, jeblinu, komplexa etc. a na stenu vyvesili upozornenie s jeho fotografiou "tak takhle teda neee, soudruzi!!"..jediným ťahačom seriálu je Predrag, ktorý je pre oko a ucho potešením na tri ***..a ešte jedno neee: za celú svoju kriminálnu minulosť som sa nestretol s tak mladou (pod)šéfkou u chlpatých, akú predstavuje Marta..i keď o čosi menšia pičovina než Sara v Dvojke na zabití.. ()

• Když Darko (Predrag Bjelac) odchází na konci epizody z Emilova (Štěpán Benoni) pokoje, tak projde kolem dveří se zrcadlem a v tom zrcadle se také objeví. Jelikož je to ale duch, vidět by v něm být neměl. (SONY_)