Osmidílný detektivní seriál, ve kterém je hlavní postavou Emil (Štěpán Benoni) jako vyšetřovatel v elitní jednotce Národní centrály proti organizovanému zločinu. Není to ale typický policista, je nenápadný a introvert. Je sice přátelský, ale nikdo z kolegů moc nestojí o přátelství s ním. Emil nevyniká ve fyzických akcích, zkoušky ze střelby dělává na spodní hranici a s kondičkou je na tom obdobně. „Jak jste si všimli, tak se hodně potí. To ale není můj pot, je umělý. Emil je takový spíš analytik, který pracuje na kriminálce – na ústředí proti organizovanému zločinu – a není zvyklý chodit do terénu. Vlivem nějakých okolností se dostane do akce, a ta dopadne všelijak. K Emilovi se totiž přidá takový pomocník, který mu změní život,“ prozrazuje Štěpán Benoni, který bude mít po svém boku nejen záhadného pomocníka, ale i parťačku Radku (Marta Dancingerová). (TV Prima)

Recenzie používateľa Rayen1 k tomuto seriálu (3)

Krysa (2022) (E01)

Hodně pomalej rozjezd s fajn nápadem, ale tragickym zpracováním.. Něco, co by se dalo říct v deseti minutách, je roztáhnutý na dvoublokový reklamy.. Doufám, že se to ještě trochu rozjede, protože nápad a koncept je fakt zajimavej. ()

Pračka (2022) (E02)

O chlup lepší, než pilot, ale stejně je to slabý pořád.. Že ti scenaristi vždycky vezmou dobrej koncept a úplně ho znicej :D ()

Mrtvá voda (2022) (E03)

Vrchol amatéřiny a cringe fest jako prase.. Vleče se to jak smrad a těch pár super momentu, co Predrag má, je zazděný strašnou režií, střihem, kamerou.. Vlastně vším, co v díle je. Těžko fandit hlavnímu poldovi, když je to absolutní idiot a nemá špetku charisma. Má to pár usmevnejch momentů, ale to nestačí. ()