V posledním díle této série pomůže Emil vyřešit vraždy spojené s velkou dodávkou heroinu. A nejen to, najde osobu, která nechala Darka zabít. Duch Darka je tedy volný a může odejít. Loučení je těžké, protože mezi nimi vzniklo přátelské pouto. Emil vděčí Darkovi za to, že se z něj stal opravdový policajt. (TV Prima)

honajz

Mno, kdo si nedal dvě a jedna dohromady, jako kdo za tím opravdu stojí, už od prvního dílu, tak asi viděl první detektivku v životě, takže tady se nic překvapivého pro mne neodehrálo, motiv na pikaču, zvlášť u tak starého pachatele, abych nespoileroval, Dancingerová ve scénách u šéfa ohledně odposlechu naprosto neuvěřitelně neuvěřitelná, že duch neodejde, aby vznikla druhá série, to snad bylo jasné všem, kteří čekají na novou sérii Poldy a vědí, jakou sledovanost které seriály mají (s výjimkou ČT, tam mají reklamní sponzory a pak nechtěné sponzory v podobě lidí platících nedobrovolně tv poplatek, takže sledovanost je nebere), ale Predrag to zas uhrál fajn a vlastně jen kvůli němu stojí za to na seriál koukat. A postava odbornice na počítačové sítě v podání Ha Thanh Špetlíkové by měla dostat vlastní komediální seriál, kde bych rád, aby se objevila i ta její babička, co na Moravě pálí slivovici. Takže dvě pozitiva, dvě hvězdy. ()

topi80

Kdo čekal na konci nějaké sofistikované, komplikované a spletité rozuzlení, ten se nedočkal. Místo gradace tady máme žvanírnu, kdy si téměř všechno mezi sebou řeknou duchové, zápletka s velkým potenciálem (pro koho pracuje Emil?) skončí dřív, než se vůbec rozjede. A tak dále. Zkrátka všechno špatně. ()

• Epizodu vidělo v den vysílání po 20:00 hodině přes 940 tisíc diváků (15+). (Leopard105)