V autě je nalezen mrtvý člen protikorupční jednotky.  Byl již nějakou dobu v hledáčku centrály proti organizovanému zločinu kvůli podezření, že likviduje důkazy, které by mohly dostat do vězení miliardáře Petra Balíka, vyšetřovaného pro obří daňové úniky. Emil se ocitne v prostředí, kde nikdo nemůže věřit nikomu, ale Darko se tam cítí jako ryba ve vodě. (TV Prima)

honajz

Viděl jsem teprve až tenhle díl, ale jako fakt nevím, v čem bych si to měl jako oblíbit. Dvě hvězdy dávám jen proto, aby mi zbylo hodnocení na novácké Specialisty nebo Stíny v mlze a Odznaky Vysočina. Duch tam chudák nemá žádný větší význam, do děje nijak moc nezasáhne a průpovídky mi nijak vtipné nepřišly - jako že mohly být. Záprdek polda, snad nižší než jeho kolegyně (nejsou náhodou na výšku poldy u policie nějaké normy?), který je bez ducha asi nepoužitelný blbec, věčně nasraná jeho kolegyně, která má obličej jak z příručky anorexie, ten, co hraje šéfa policajtů, nedokáže ani pořádně dát najevo emoce nebo odříkat nějak uvěřitelně svůj part, a jediný, kdo tady doopravdy hrál v původním hereckém významu toho slova, byl Bareš. Ten si to užíval a jeho mimika se mi moc líbila, třeba u té scény s taškou. Jinak případ nudný a nezáživný, popravdě mi přišlo divné, že tam někdo něco musel řešit, protože to vše bylo tak okaté až do očí bilo, že to musel nevidět jen slepý. Ta, co hrála manželku, v těch vypjatých chvílích fakt strašně přehrávala, jen nevím, jestli musela, protože jí to nakázal režisér, nebo sama od sebe. Protože zase u výslechu hrála docela slušně. Tak nevím. Na každý pád mě to nechytlo, sorry. Osobně bych dal duchovi větší prostor a samozřejmě daleko lepší a propracovanější hlášky, ne jen to, co autora jako první napadlo ráno na WC. ()

topi80

Koukatelný díl, i když asi horší než předchozí. I přesto, že tvůrci si tentokrát dali pauzu od své touhy diváka vychovávat a formovat jeho názory a postoje. Nešlo o nic důmyslného a ta přestřelka na závěr nějak nedávala logiku, ale na oddychový seriál v pohodě. ()

katulina

Nesené převážně dialogem, bylo nutné se soustředit, ale dalo to dobrý vhled do toho, jak to v tomhle státu funguje... a Darko perlí, jeho hlášky jsou skvělé ()