Zoo

• angličtina The Zoo
Rodinný / Dráma
Česko, (2022–2024), 210 h 34 min (Minutáž: 56–67 min)

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (viac)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

soukyd33

Hodnocení do 43 dílu. Je to jízda. Chvíli jak telenovela, pak akční jízda, pak se to zase zbrzdí. Všechno se to neustále zamotává, a pak zase obráceně. Poznámka: Hezké holky tu jsou asi hlavním lákadlem, proč to vůbec sledovat. Klady: Zvířátka v ZOO. 👍 Hezké holky. Prostředí ZOO. Zápory: Herecké obsazení z jiných seriálu. (Je v tom zmatek.) Někdy příliš zlá atmosféra. Poznámka: I když mě to překvapilo, tak dávám průměrné hodnocení. Poznámka: Kdo vytváří ten scénář, je asi blázen. Hvězdiček 3 ()

anli

Nový projekt scénáristů "Slunečné" ,kde zoo ve dvoře Králové nahrazuje statek.No ,nutno podotknout ,že mezi jednoduché dějové linky se spoustou až nesmyslných klišé je pár prostřihů na zvířata a to je vše .Tvůrci tu rozehrají až příliš mnoho dějů a postav ,přičemž jich většina není vůbec zajímavých .Vcelku zábavnou a trochu zajíímavou linku tvořila postava Evy Burešové ,ta se ale ze seriálu musela kvůli porodu vytratit a teď všichni čekají ,až se vrátí ,neb od té doby je seriál hluboko pod průměrem jakékoliv televizní seriálové tvorby a téměř je k nesledování Hlavním problémem je totiž  to ,že jedna z nejdůležitějších dějových linek byla nesmyslně svěřena studentce 3 .ročníku Michaele Pecháčkové ,která samozřejmě díky věku a ne-zkušenostem vůbec neumí hrát a seriál tak absolutně nemůže utáhnout .Ano mohla hrát ,ale vedlejší postavu a při tom se učit hrát.Polovinu dílů jí není rozumět a její herecký projev má 3 kategorie-tvářím se divně ,tvářím se srandovně a zpívám . To poslední je kapitola sama pro sebe .Jen díky spoustě skvělých herců se na to dá dívat ,ale myslím ,že je to spíše setrvačnost. Je tu až příliš mnoho nezajímavých a nesmyslných dějových linek ,a musím tady říct ,že scénáristický tým ,v čele s René Decastelo by si měl dát hodně dlouhou dovolenou a hodně dlouho nic nepsat a nechat to zase jiným. Dávám 30% za Veroniku Freimanovou ,Marka Taclíka ,Richarda Genzera ,Pavlu Tomicovou , Terezu Brodskou a spousta dalších. A taky za pár skvělých záběrů na zvířata . Mimochodem hlavní linka-jak dědička sklenářského impéria místo na studia do USA , kam neodletí, pracuje v zoo a balamutí mnoho dílů celou rodinu a "jakoby" volá ze studií v USA je opravdu mírně řečeno přitažená pořádně za vlasy a postavená na hlavu .Divák tomu nemůže věřit a stát se součástí ,ani kdyby se opil levným alkoholem a byl dlouho na sluníčku. Jsem zvědav co pana René napadne za výmysl příště . No budeme věřit ,že buď nic nebo něco pro nás diváky aspoň trochu slušně koukatelného .Děkujeme!!!! ()

LooserEVZ odpad!

Nu  což...klasická zoufalost která se začne točit dřív-než kdokoliv tuší jakej bude výsledek.....z nudy jsem na to koukal s ženou,ale ale je to čím dál větší :poop: snahou o sledovanost přibývají sračku stylu vidění budoucnosti-apod....... kdyby byl nejdšív napsanej scénář a pak se udělalo 100 dílů-mohlo by to bejt v poho....ale postup stylem víme co bude v deseti dílech a pak budeme dalších 100 improvizovat a vymejšlet zápletky je k hovnu...... z lidí co jsou ideální se stávaj šmejdi-ze šmejdů se maj stát dobráci...... prostě "šit" stejně podělali slunečnou apod. ()

ostravak30

Zoo se vlastně nijak zvlášť neodlišuje od jiných televizních seriálů. Většina scén se odehrává ve studiu a samotné zápletky jsou de facto prvoplánové. Od toho se odvíjí i chování postav. Nejednají logicky, naopak hystericky, většina má čas kafíčkovat v práci, řešit nesmysly a hlavně nepracovat. Postavy si nevolají, navštěvují se, omlouvají se a dlouho se o všem rozhodují. Většinou alespoň několik dílů. Seriál je spíše takovou oddychovkou, nad kterou nemusí divák moc (spíše vůbec) přemýšlet, ani bych to nedoporučoval. Pak by někoho mohlo napadnout, proč ředitelka po jmenování neodvolá úhlavního nepřítele, když ví jaké podrazy na ní dělá. Proč jí každý zaměstnanec leze do kanceláře jak se mu zlíbí a dokonce po ní řve a ona si to nechává líbit. Proč se dospělý člověk chová jako dítě a postavy se vždy vydávají tou nejsložitější cestou. Možná by seriózní seriál o skutečných problémech lecjaké zoo opravdu diváky zaujal. Jenže nejen problémy, ale hlavně jejich způsob řešení (a to zoo samotné i lidských postav) se leckdy ponižuje na úroveň trapnosti. Ale co chcete od autorů, kteří režírovali nebo psali seriály jako Doktoři z Počátků, Krejzovi, Ohnivý Kuře, Přístav či dokonce něco tak hrozného jako Kameňák. ()

slunicko2

Tak hloupé... 1)  Z původních pohodových tří hvězdiček (několik prvních dílů) se seriálu podařilo úspěšně propracovat až na odpadovou úroveň. Gratuluji._____ 2)  Smutné je, jak do této mizerné úrovně zapadl herecky nevýrazný 36letý Tomáš Klus._____ 3)  Výstižný koment: topi80*, LexBarker (odpad). ()

• Natáčelo se v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem. (rakovnik)
  • Helča (Jitka Sedláčková) chce jít točit film a shání záskok. Kolegové nechtějí a hlavním argumentem je, že odborně ji nemohou zastoupit. Nakonec se situace vyřeší tím, že Tes (Barbora Černá) zaskočí. Jenže Tes není žádná odbornice a je v zoo v podstatě za trest a na úrovni brigádnice. (pjotri)