Zoo

• angličtina The Zoo
Rodinný / Dráma
Česko, (2022–2024), 210 h 34 min (Minutáž: 56–67 min)

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (viac)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

Recenzie používateľa soukyd33 k tomuto seriálu (38)

Zoo (2022)

Hodnocení do 43 dílu. Je to jízda. Chvíli jak telenovela, pak akční jízda, pak se to zase zbrzdí. Všechno se to neustále zamotává, a pak zase obráceně. Poznámka: Hezké holky tu jsou asi hlavním lákadlem, proč to vůbec sledovat. Klady: Zvířátka v ZOO. 👍 Hezké holky. Prostředí ZOO. Zápory: Herecké obsazení z jiných seriálu. (Je v tom zmatek.) Někdy příliš zlá atmosféra. Poznámka: I když mě to překvapilo, tak dávám průměrné hodnocení. Poznámka: Kdo vytváří ten scénář, je asi blázen. Hvězdiček 3 ()

Svatba s překvapením (2022) (S02E01)

Tak si počkáme na konec, jinak se nic zajímavého neděje. Poznámka: Adam je pořád super flegmatik. 😄 ()

Odhalené tajemství (2022) (S02E09)

❌Poznámka: Mimo seriál. Eva Burešová má už pěkné bříško.❌ Jinak všechno stejně zamotané, jako vždy. A když už to vypadá, zase se to zamotá. ()

Až na krev (2022) (S02E13)

Seznamka je super. ()

Rozchod (2022) (S02E15)

Tento díl byl dost divoký. A konec je super. ()

Ztracená naděje (2022) (S02E17)

A je to tady! Už to začíná zapadat, ale asi jinak... ()

V zajetí strachu (2022) (S02E19)

Nastupuje nám plno debilních postav. Už se blíží k seriálu: Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2! To není dobrý. Poznámka: Chci dál sledovat tento seriál, ale už mě to tak nebaví. Poznámka: Chudák Anička (Sid). Má štěstí, že na to není sama. ()

Sejměte Haďáka (2022) (S02E20)

Baví mě, jak se každý dostane v Zoo kamkoli. To asi v reálu nefunguje, co? 🤔 ()

Osudová otázka (2022) (S02E21)

Tak na ten konec si počkejte. 👍😱 Zbytek je průměrný až nudný. ()

V africkém stylu (2022) (S02E23)

Ty dvojčata jsou vážně tajemná. Co se tam chystá? Mám problém se v tom už vyznat. ()

Albertovi se nedaří (2022) (S02E24)

Babička narazila... 😄 A podle toho vypadala... Dvojčata to rozjíždí ve velkém. Albert narazil. 😄 Poznámka: Michal Novotný je už opravdu trapný. 👎 ()

Hurá do Amazonie! (2022) (S02E26)

Tak závěrečná písnička je TOP. Jinak nic zajímavého. Poznámka: Jestli to opravdu zpívá Michaela Pecháčková, tak klobouk dolů. ()

Láska na dálku (2023) (S02E33)

Další nová a zcela zbytečná postava. Jinak tu možná vzniká nový vztah. Nápověda Bar. Poznámka: Pokud odejde Michaela Pecháčková, tak už je z toho jen Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2. ()

Tohle je tvoje dcera (2023) (S02E34)

Hned na začátku, se propálí další tajemství. Dvojčata Tereza a Isabella, to budou mít ještě zajímavé. Ta scénka v baru. 😄 ()

Jak bolí zrada (2023) (S02E35)

Ty situace jsou čím dál blbější. 👎 Tímto směrem to vážně jít nemá! Vše kolem postavy Charlieho, je vážně zajímavé. Poznámka: Zatím nejhorší a nejnudnější díl. ()

Beránka vlkům (2023) (S02E38)

Páni! To je drama. Nic zvláštního se nestalo. 🙄 Škoda, ale jde to hodně z kopce. Je vtipné, že se každý dostane kamkoli. Žádné zákazy: Vstup povolen jen zaměstnancům. ()

Sestru nezradím (2023) (S02E40)

No, tohohle herce jsem nečekal. 🤔 Asi vím, kdo ho tam nabídl. 😄 Pan postavou kuchař. 😄 Musím uznat, že Michaela Pecháčková krásně zpívá. Skvělá náhrada za Evu. 👍 ()