Sid se cítí zodpovědná za špatnou situaci ve vedení zoo. Rokl se rozhodne vyhledat Stázčinu babičku. Brázda dostává výpověď. Marek s Tes se spojí proti starostovi. Charlie má pochyby o firemním působišti. (TV Prima)

walkingdead

"Líbí" se mi, jak v tomto seriálu dostává naloženo logika. Nedávno se řešil odlet Haďáka do Amazonie, který se nemohl uskutečnit, protože tam z důvodu nebezpečného viru nic nelétalo. OK, tomu se ještě dalo s přimhouřenýma očima uvěřit. Pak se ale ukázalo, že se dá odletět armádním letadlem do USA a odtud to do Brazílie není problém. Takže z Česka tedy nelétala civilní letadla ani do USA? No a teď zase syn (ex)ředitelky vytáhne na starostu kompromitující fotografie, ten hned nadhodí, že mu jde určitě o to, aby se jeho matka vrátila do funkce. Ale on na to: "Ne, to si ona vybojuje sama." Ještě chybělo, aby dodal: "Scénáristi totiž potřebují nějakou zápletku pro další díly a nic lepšího je nenapadlo, takže se musíme logice zase vysmát." Naštěstí je tam ještě pár zajímavých postav a zápletek, díky kterým se seriál dá snést, ale obecně tam toho k chválení moc v posledních dílech není. ()