Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

Johnny.ARN

Toto vôbec nebolo zlé. Keď si odmyslíme všetky tie moderné hovná, čo sú už povinná jazda, tak vždy sa tam niečo dialo a hlavne niečo nové čo sa týka armády. S takýmto systémom som sa vo filmoch ešte nestretol. A dvojka Chris a Elza skvele funguje. 2 z 5 ()

oveckaoa

Na začátku se dozvíme, že kdyby Rusko vystřelilo na Ameriku atomovky letěly by 24 minut v Americe jsou dvě základny co je dokážou zničit, ale musí to udělat do 12 minut. Následně sledujeme ženskou jak nastupuje na jednu z těch základen (druhou už mezitím Rusové obsadily) a tu základnu přepadnou ona se tam s jedním hinduistou  zabarikáduje a oni se tam snaží dostat. Největší problém je ten, že oni přesně ví kde ti Rusové jsou a tak se nabízí otázka proč tam neposlaly zásahovku, swat, letectvo   nebo nevím koho, aby je sejmuly. Samozřejmě jelikož je to Netflix jedeme na rasistickou propagandu tentokrát se dozvíme , že v Americe ubližují hinduistům  a ženám co na to, že ženská je zde dokonce prezidentkou.  Ten konec je, ale dámy a pánové něco tak, že ona s poraněnou rukou spadne do vody následně vyleze jaksi zhruba 20 šprušlí následně ručkuje dalších zhruba 10 šprušlí a pak to přeskočí a zachytí se další šprušle   a zachrání den. 40 procent ()

JohnSmith

Tak tohle snad u Netflixu nemohli myslet vážně. Oprášit šablonu Smrtonosné pasti, dodat ženskou hrdinku, co má 40 kilo i s postelí a likviduje metrákové borce. K tomu minimum akce, která je fakt špatná. Jo a zápletka společně s traumatem hlavní hrdinky je už fakt mazec. Takže jedna hvězda za prodejce televizí, který je jediný, kdo za něco stojí. ()

lykan9

Interceptor je plný nelogického chování, ať už ze strany padouchů nebo i hrdinů. Je předvídatelný tak, jako, že ráno vyjde slunce a hlavní postava je vlastně nerealisticky nezničitelná. ALE mě to připomnělo starou školu z dob, kdy Arnieho nezasáhla ani jedna z miliónu kulek a on sám na jeden zásobník dokázal postřílet 50 padouchů. Interceptor je zábavná a jednoduchá podívaná plná drsných hlášek, skvělých fightů a slušné dávky krve, ve které i přihlouplé monology a dialogy se dali se zaujetím poslouchat. Přičemž třešničkou a dortu je cameo Chrise Hemswortha, který když se na scéně objevil, tak to byla sranda. Nevím, co od takových filmů čekají ostatní, ale mě tohle stačí, abych si při závěrečných titulcích mohl říct, že jsem se bavil a že jsem s výsledkem spokojený. ()

sedm.1

Parné, nedělní odpoledne, odlehlá luxusní farma, kdesi v Austrálii. Obrovská veranda, na níž sedí majitelé onoho pozemku, manželé Hemsworthovi. Užívají si zde při kávě po delší době společně strávený čas, když tu náhle Elsa povídá: ,,Ty, Chrisi, když jsi v tuhle chvíli taková akční megastar, vlastně v současné době možná vůbec ta největší, sežeň mi taky nějakou tu roli,,. Chris chvíli mlčí, jelikož jde ale již o manželstvím protřelého chlapíka, uvědomí si, že pokud bude chtít mít klid, odpověď se mu nabízí jen jedna jediná: ,,Není problém, miláčku, a v čem by sis chtěla vlastně zahrát?,,. Překvapená Elsa zaváhá, ale vzápětí si je jistá: ,,Jelikož spolu vážně dost cvičíme, chtěla bych využít své na ženskou opravdu vypracované muskulatury, tak nějakým pořádný akčňáčkem bych jistě nepohrdla,,. Chris se zapotil ještě víc, ale protože ví, že nemá moc na výběr, odchází pro telefon a volá svému agentovi: ,, Čoveče, chlape, jsem v úzkých, neměl bys na skladě nějakou akcičku pro mou ženu?,,. Agentova reakce byla ovšem vyloženě rychlá a nečekaná, pro Chrise ovšem velmi pozitivní: ,,Ty bláho, Chrisi, to je náhoda, jeden takový scénář mi tu zrovna leží na stole. Ale je to strašná sračka, tak nevím,,. ,,Ale já vím,, , odpoví vzápětí Chris, ,,hned mi ho pošli, starý se bude určitě líbit, já budu mít klid, a kdyby frflala, že je to sračka, řeknu jí, že si tam s ní hodím nějaký menší cameo, a to spolkne i s navijákem,,. A tak vznikl Interceptor. Béčková sračka, na které toho pozitivního nelze příliš najít. Elsa tedy sice očividně s Chrisem toho času v posilovně strávila více než dost, ovšem krom toho by měla tedy ještě určitě navštěvovat i kursy herectví, jelikož i na celkovou úroveň tohoto filmu je její výkon více než nepřesvědčivý, a o choreografii jejích akčních výstupů pak ani nemluvě, takže by to chtělo i krapet více toho tréninku na žíněnce, a vlastně ani její ksicht není zrovna výhra v tombole, minimálně tedy co se výraznosti týče. Bohužel pak ale ani ostatní zúčastnění herci toho moc nezachraňují, k jejich plusu snad lze jen připočíst, že v těch svých nudných a tuctových postavách toho příliš udělat ale ani nešlo. Co se týče zápletky, těžko jí popsat jinak, než jako laciný, zatraceně předvídatelný vývar, s logikou urážející snad i ostatní podobně naivní béčka, o finále radši ani nemluvě, to jsem i přes veškerou mou toleranci dával fakt jen s obtížemi. Akce je pak sice poměrně dost, ale jak už jsem zmiňoval, veškeré osobní souboje působí doslova jak ze zpomaleného tréninku nějakých žáčků, alespoň tedy že střelba není tak podprůměrná a celkově je docela drsná a krvavá. Kategorie jako atmosféra, napětí, emoce, nic z toho se tu každopádně nevyskytuje, a tak ve výsledku mohu jen konstatovat, že Chris má doma nyní možná od Elsy klid, na druhou stranu, zdali má ovšem Elsa alespoň nějakou úctu k sobě samé, musela dát doma Chrisovi po tomto projektu pořádnou čočku, do čeho že jí to navez. A jen tak mimochodem, Chrisova camea tu jsou totálně nevhodná, trapná a účastnit se tohoto fláku se tímto způsobem jakože fakt neměl. () (menej) (viac)

iXtr3m3

Die Hard pre ženy na úrovni niekdajších Dudikoffovských céčkarin? V časoch minulých možno fajn vec, v časoch súčasných trestuhodné. Elsa Pataky má fyzické schopnosti, ktoré by sa dali využiť lepšie, Luke Bracey hral debila, ostatní nestáli za reč. Dej sa odohráva v podstate v jednej miestosti, to čo vyzeralo v úvodných minútach zaujímavo sa pomaly dostáva do polohy takmer paródie a to nielen v momentoch, kedy na scénu nabehne Elsyn manžel, dokonca mu venovali potitulkovú scénu, wtf? Zabitý čas, stačilo trošku viac snahy a mohlo to vyskočiť aj na tri hviezdy, ale takto veľmi slabé dve. ()

POciSEM

Slušný. Za takovej biják by se dneska nemusel Lundgren, Seagal nebo JCVD vůbec stydět. Má to nějakej rozpočet, akce střídá akci a Elsa je navíc uplně stejně tupá herecká motyka jako výše zmínění akční páprdové, takže za mě jo. Je to gut. ()

Ant_Antony

Dámské "Přepadení v Pacifiku" vedle kterého je originál klenotem... Herecké výkony na úrovni školního divadelního představení, scénář nejspíš sepsala parta puberťáků (pardon, puberťaček) Elsa Pataky jednoruč zvládá přeprat chlapy, jak hora, vyleze padesát metrů za minutu a půl (z čehož dvacet vteřin odpočívá)... No a cameo si samozřejmě musel střihnout i slavný manžel... Pokud by si role prohodili, bylo by alespoň něco málo uvěřitelné... ()

bozka10

"Kapitáne,udržte to místo."A ona drží 90 minút.A že to bolo velmi ťažkých, stupídnych a lacných 90 minút.Toto sa nepodarilo teda. ()

Brejlil

Nuda. Všechno to "budování napětí", záchrany na poslední chvíli, všechno, co bylo out už v devadesátkách, to všechno je v Interceptoru. A nefunguje to. Režie je slabá, hlavní hrdinka naprosto nezajímavá, souboje bez nápadu, logika sedí někde vzadu a pláče. Dialogy jsou jedno klišé za druhým, motivace postav nezáživná. A tak se na chvíli zapíše do paměti jen pěna a žiletkový drát. A trochu i Chris Hemsworth. Ale to je málo. ()

jasanka

Kde začít... Herci, efekty, hudba, "dramatické" scény, příběh... Hvězdička za to, že jsem film překvapivě dokoukala do konce. ()

Ydrosten

Přijde mi že se Elsa až moc začetla do své postavy kterou měla ztvárnit ale o zbytku scénáře neměla moc ponětí. Nejsem si jistý kdo tyhle "c" filmy schvaluje ale měl by asi změnit své myšlení protože tyhle hloupé akční filmy v podstatě těm ženám jako akčním hvězdám, docela ubližují. Elsa Pataky je šikovná, to nemůžu popřít, už v F&F po boku pana skály, vypadala že dokáže urvat hlavu i Dýzlovi ale tohle to, nevím jak to přesně nazvat, je ne moc dobrý zásek v kariéře (Krutibrko, Hemswotrhovi můžeme jen závidět, postavičku má holčina dokonalou) Docela souhlasím s "bourcem" kdy mi to taky občas připomělo takové ty pitominy od Seagala, jen si s tím někdo více vyhrál a netočily to v maďarském kamenolomu. ()

BOURQUE

Manželka Chrisa Hemswortha, Elsa Pataky, dostala akčný film na Netflixu. Úspech však určite nebude mať. Nemôže za to ona, ale základná koncepcia a scenár príbehu, ktoré verne nesú na sebe známky B/C-čkových filmov. Tomu odpovedá aj úroveň bojových scén a hromadiace sa nezmysly, hlavne postupný priblížením k záveru. Nejakú väčšiu spojitosť s realitou tu majú témy sexuálne obťažovanie žien (nielen v armáde) a že „USA sa veľmi zmenili“. Tie sú však, z „pochopiteľných dôvodov“, rozobrané len povrchne. Suma k sumáru, Netflix opäť rozšíril svoje portfólio o film, ktorý v danej forme je podpriemer. P.S.: Malá rola Chrisa Hemswortha je jediným ľahkým momentom filmu. Ale z celkového hľadiska absolútne zbytočným. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Hapretor

překvapilo mě to ... a to dobře ... hlavně Elsa Pataky ... neuvěřitelný, že jí je už 45 let ... v "béčkových" vodách na zabití času dá se říct kvalitka ... naivní ... blbé ... ale vtipné a sakra to odsýpá ... a hlavně ta Elsa Pataky ... sakra ... to už jsem psal ... P. S. hraje o dost líp než její "Thor" HomoSworth ... jemu Elsu nezávidím ... spíš Elsu lituji ... ha ha ... ()

MickeyStuma odpad!

Tak nám Netflix tentokrát nadělil popcornové akční rošambo snažící se dostat mezi slavné nejrůznější filmové verze o smrtonosné pasti, a to dle feministického pohledu. A očekávaně z toho vznikla feministická parodie na všechno. Feministické představy o působení kapitánky v armádě má co dělat víc z anarchií než s vojenskou disciplínou. To je zřejmě to jediné, co jí, na vojenské akademii, nenaučili. Ajo, ona byla svým nadřízeným sexuálně zneužita. A proto se všude, kde se objeví, ke každému chová, bez ohledu na vojenské hodnosti, nadřazeně, drze a bez respektu. V realismu by byla z armády okamžitě vyhozena. Netflixovská ženská hrdinka, že se prý stává terčem kvůli určitým faktorům, ale vytrvale překonává diskriminaci. No jasně. Proto takový malý ženský střízlík hravě v souboji zvládne hromotluka z daleko větší váhové kategorie. Skuteční zápasníci v ringu museli prasknout smíchy. Stejně jako my diváci, když hned na začátku sundá vojenskou košili a začne dělat nepřemožitelnou drsňačku v bílém tílku alá Bruce Willis. Chování oněch teroristů je také jak z pomocné školy. Ti by snad nedokázali vykrást ani obchod s potravinami. Feministická politika, ne o vyrovnání se mužům, ale přímo o nadřazenosti nad nimi, tímto opět dosáhla jen naprostého zesměšnění. Coby nízkorozpočtový videofilm z přelomu osmdesátých a devadesátých let by se to mezi ostatními ztratilo, ale v dnešní době? Naprostá filmová katastrofa. Například Cynthia Rothrock ve své době také neměla zrovna filmové pecky, ale v porovnání s Elsou Pataky byla v akčních scénách daleko uvěřitelnější. ()

Johny M.

Námět se mi dost zamlouval, jen zapracovat trochu na scénáři a zainvestovat víc peněz a mohlo to bejt dost slušný béčko. ale i tak celkem fajn jednohubka... ()