Démonické zvuky silne pripomínajúce prasacie chrochtanie a hektolitre zvratkov nie náhodou budiacich dojem hrachovej polievky sú jednoznačným dôkazom toho, že Nancy Agletovú (Linda Blair) po viac ako dvadsiatich rokoch opäť posadol diabol! Toho ju vtedy zbavil kňaz menom Jebedaiah Mayii (Leslie Nielsen). Dnes by mal slávny exorcista opäť zasiahnuť – no jemu sa fakt strašne nechce! Cíti sa tak akosi slabo a znechutene a na žiadne náročné vyháňanie diabla z kohokoľvek skrátka nemá ani najmenšiu chuť... Nanešťastie ale svoju životnú šancu zavetrí skorumpovaný televízny producent Ernest Weller (Ned Beatty) a rozhodne sa exorcizmus priniesť v na svoje televíznej stanici v priamom prenose! S diablom sa však neradno zahrávať, hoc i v televíznej šou, o čom sa zakrátko presvedčia (nielen) šokovaní diváci... (TV Markíza)

Fox85

Pár povedených vtipů nebo narážek se našlo, takže odpad by byl trochu přehnaný. Ale upřímně, tohle dílko k němu nemá daleko. Tohle se opravdu moc nepovedlo ()

Arach.No

V době natočení tohoto škváru byl Nielsen takřka na vrcholu svých schopností. Je mi ho líto, s jakým brakem se i přesto musel zahazovat. ()

rsimonyi

Je to taková krávovina, až se mi to začalo docela líbit. Jasně že to nemá na výborné Bláznivé střely, ale jako parodie na Vymítače ďábla to funguje dobře. Hlavně Linda Blair si zopakovala velmi zábavně svojí roli posedlé a očividně si to užívala. ()

arcticsky

Filmy s Leslie Nielsenem mám vcelku rád a překousnu i občasné "přitažení za vlasy"...ale toto je pravděpodobně nejslabší film s ním. Přitom měl tak pěkně nabito - v hlavní roli Linda Blair, které hrála ve slavném pětihhvězdičkovém filmu Exorcista z roku 1973....Škoda promarněné příležitosti. ()

helloween93

Zapomenutá parodie na Exorcistu s Lesliem a Lindou Blair, která je tradičně posedlá. Vtipných gagů je tu poskrovnu a český distribuční název je úplně mimo. Potěší snad jen scéna v posilovně a pár narážek. Viděno na AMC. 2* ()

lift666 odpad!

Jak je tohle možný? Když jem zadávl do vyhledávače "Bláznivý exorcista", doufal jsem, že to nic nevyhledá. Že tento film neexistuje. Že se mi jen zdál. Byl jem opilý. Já... já jen... Jak se to mohlo stát? Třeba to nebylo tak příšerný, když jem pil. Ale ověřovat to fakt nikdy nehodlám. ()

Ashnobe

Chvílemi jsem se bavil, i když většinou mi vtipy přišly spíše trapné a uhozené; Leslie Nielsen hrál i v lepších filmech. ()

GOGO3000

Nevím, proč je hodnocení tak nízké.Vždyď je to víc než cokoliv jiného parodie a má být ujetá a šílená. To taky je a já jsem se v žádném případě nenudil. ()