Na lovu

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkujú:

Ondřej Sokol (moderátor), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (viac)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

balcazar

Keď už na Slovensku trvala relácia len pár mesiacov (aké príznačné pre túto krajinu), sledujem ju v českej verzii. A bavím sa, hoci o otázkach týkajúcich sa Česka na 99% nemám páru.:) Ondřej Sokol je fajn, pre mňa neokukaný, lovci sú vtipní. Relácia je predvídateľná v tom, že keď tím vyhrá, ďalšie tri časti vyhrá lovec, to je už údel Na lovu. Samotný obsah však vyvažuje spomínanú predvídateľnosť. ()

SONY_

Soutěž jsem poprvé viděl v Německu, kde se vysílá jako Gefragt - Gejakt. Už tehdy se mi to hodně líbilo, i když jsem tomu moc nerozuměl. Ale zkrátka mě bavilo sledovat ty postupy soutěžících. Jsme tedy rád, že se soutěž dostala i k nám, baví mě. Často žasnu, co ti lovci všechno vědí. A na moje překvapení Ondřej Sokol není vůbec špatný moderátor. Doufám, že se soutěž nějakou dobu udrží. ()

hrumsrt

Je to takový problém natočit nové díly něčeho co funguje, jakože třeba Milionáře?! Absolutně umělá show. EDIT: Pořád často kroutím hlavou, ale zvyknete si. Kalkulátor to táhne, jelikož je schopen projevit emoce. EDIT °2: No za Hvězdný speciál by to mělo jít do odpadu! ()

curil

Zábavné to příliš není, anglický originál neznám. Vodopád otázek, ve kterých se sotva orientuji, i když odpovědi převážně znám. Sokolova marná snaha být za vtipálka, nevymanil se ze své šarže. Soutěžící až na výjimky nesympatičtí, žádnou reklamu jsem zatím nezaznamenal, to teprve přijde s dalšími pokračováními. Vadí mi, že Sokol záměrně čte "Lovci" v závěrečné části otázky pomaleji než ostatním. ()

borohub

Jsem rád, že nova po dlouhé době opět nasadila nějakou vědomostní soutěž. Nepochopím proč ale jako moderátora nasadila okoukaného Sokola, který se snaží být za každou cenu vtipný, až je totálně trapný. To snad i ten Matonoha má větší charisma. Lovci také moc na sympatičnosti nepobrali, zajímalo by mě, jestli nemají odpovědi na otázky naučené, protože jejich úspěšnost je fakt vysoká a mnohdy vědí i totální pičoviny. Na riskuj, či milionáře to nemá, ale na dnešní poměry to špatné není. 55% ()

Rayen1

Sednout večer k televizi, vypnout mozek od starosti a koukat na soutěž... Nic víc. Sokol je fajn, jinak sem tam se cringe festu nevyhnete... ()

MartinTerran

Velmi obtížná televizní soutěž, ale dobře zpracována a také velmi vtipná, což především díky skvělému moderátorovi a i Lovcům samozřejmě, kteří mu zdatně sekundují. Prostě mě na to baví koukat a i hádat nanečisto. Hodnocení: 96/100. ()

PlysovyMacko

Vedomostný kvíz, ktorý je zaujímavý veľkým množstvom otázok. Moderátor je vtipný a hravý a lovci sú so svojimi obrovskými vedomosťami úžasní. Väčšina súťažiacich aj keď porazia lovca nevyhrá až tak veľa peňazí, ale to pripisujem aj tomu, že si netrúfnu hrať o vyššiu čiastku. ()

BadassX

Anglicky originál Chase znám a česká verze není zase tak zlá. Sokol natrénoval pozice originálního moderátora, (včetně smíchu, na což se mohl s klidem vysr.at, protože je Sokol někdy vtipný) lovci si hrají po svém a jsou pro mě celkem fajn. Jen mi není jasná mladá Zorka Jandová, která určitě nemá vůbec žádnou protekci a super se sem hodí a všechno ví 😊 ()

Mamutol odpad!

Viděl jsem tuhle zrůdnost náhodou na návštěvě. Lovec je nastrčený cheater, který zná odpovědi dopředu. Další megasračka k vyplnění času na televizní stanici s nekonečnou reklamou na dámské vložky, pleny pro důchodce, přípravky na ztopoření pánského údu, lepidla na zubní protézy a následně blbnutí diváků s IQ tykve. ()

DonBraso

Někde jsem četl, že zde došlo k podvodům v některé Zemi, kde byl tento pořad vysílán. Když si to teďka pustím, nedivím se. Lovec zapadne mimo scénu, pak dělá drahoty a pak to tam pálí hlava nehlava. Zvláštní je, že tento člověk v jiných soutěžích nevystupoval, protože ten by vyhrál i Milionáře. Sokol se snaží, ale formát nechápu jak to může mít diváky. Směšná výhra, pokud jí někdo vyhraje za tu dobu :D Jediný co je zde vcelku dobrý jsou otázky. ()

Blackadder

Českou verzi jednoznačně zdokonaluje přítomnost Ondřeje Sokola. Je vidět, že dlouhý konkurs byl účelný a vybrali překvapivě pohotového, vtipného a inteligentního moderátora. Pro mne asi největší překvapení. Jinak vzhledem k tomu, že jsem se sám soutěže účastnil, mohu hodnotit, že natáčení je velmi na profesionální úrovni, soutěžící vybíráni konkursem a i samotní lovci jsou opravdu jen lidé - možná více, než se zdá ve finále na obrazovce. ()

HellFireFery

Průměrná soutěž, kterou v nadprůměrném hodnocení drží perfektní výkon moderátora Ondřeje Sokola a skvělý výběr "lovců". Moderátor Sokol byla trefa do černého. ()

carl.oesch

Docela fajn soutěž, vtipní lovci, je otázka, jak dlouho to dokáže Sokol komentovat, aniž by přestal být vtipný a nestal se vysloveně trapným (jako třeba Matonoha Co na to Češi), ale vadí měi dvě věci. Soutěžící jsou vesměs zajímaví a chytří lidé, ale ta Sokolova snaha, aby je lovec na závěr vždycky dohnal je zjevná. Viděl jsem i v německém provedení a tam za stejnou dobu padla polovina otázek. I s mojí chabou němčinou jsem i já většinu z nich znal a komentátor při finále směrem k lovci rozhodně tak nemlel, aby měl tento člověk možnost nebohé soutěžící dostihnout. A odnášeli si v eurech to samé co si velice zřídka odnesou naši soutěžící v korunách. Nemohu se zbavit pocitu, že podobně jako v jiných podobně koncipovaných soutěžích se otázky mění podle projevených schopností soutežících. Možná jsem paranoidní, ale to neznamená, že to tak nemůže být. Podobně jsme to měl s Milionářem. Jakmile byl někdo opravdu chytrý ve smyslu širokých znalostí z různých oborů, přišly otázky, které měl člověk problém rychle domaza dobu určenou napovědě vyhledat s pomocí googlu. Na druhou stranu, tahle soutěž stejně jako ty dvě na ČT se povedla. Nakonec Nova s vědomostními soutěžemi neměla problém nikdy... ()