Na lovu: 30 let s Novou

(relácia)
všetky plagáty

Speciál vědomostní show Na lovu k 30. narozeninám TV Nova. V pořadu se objeví současné i bývalé hvězdy televizní zábavy, které budou ve vědomostním souboji s lovcem hledat odpovědi na otázky zaměřené především na legendární pořady, seriály a osobnosti televize Nova. Pořad moderuje Ondřej Sokol. (TV Nova)

kajas

Speciál odvysílaný na den přesně 30 let od zahájení vysílání TV Nova. Jsem velkou fanynkou této vědomostní soutěže a potěšil mě výběr hostů i otázky zaměřené na historii této televizní skupiny. ()

filmmovier

Opět klasický díl Na lovu, jen tentokrát zaměřený na historii a pořady TV Nova slavící kulaté narozeniny. A opět to bylo skvělé. Tentokrát byl díl ozvláštněn hned dvojicemi soutěžících a hudebními ukázkami. A krom toho jsou VIP díly vždy o řád vtipnější, než ty klasické. A o tomto to platí taky. ()

fabecc1222

Podobně jako díl na Silvestra, tak i tohle je vesměs klasický díl Na Lovu: Hvězdný speciál, akorát tématicky zaměřený na 30 let Novy. Bylo fajn, že dorazili hvězdy Novy z různých období, všichni dobře naladěníx, bez větší extravagance. A stejně tak, že dramaturgové dokázali pomocí otázek vhodně připomenout ty nejlepší momenty z historie Novy. ()