Superlov

(relácia)

Super verze oblíbené vědomostní show Na lovu, ve které se ale obracejí role. Jediný soutěžící se může utkat až s pěti lovci najednou a pokusit se získat milionovou výhru. Českou verzi celosvětově nejúspěšnější vědomostní show současnosti moderuje Ondřej Sokol. (TV Nova)

Lachtaan

Pořad Na lovu mě ještě stále neomrzel, stále ho sleduju rád, ale že se podaří přijít s takhle poutavou obměnou, to jsem vůbec nečekal. Všichni oblíbení lovci na jednom místě, slušná porce zábavy a kvalitní trénink mozkových buněk - ideální kombo na sobotní večery. Tímhle Nova strefila hřebíček na hlavičku. ()

Vajonek

Superlov je v základu hodně podobný Na lovu, zároveň je ale, jak už tu někteří píší, takový svižnější. Potkáme v něm více soutěžících, kterým můžeme fandit, máme tu pohromadě všechny lovce. Hraje se často o velmi slušné prachy a tak jako je v Na lovu šance výhru získat dosti mizivá, tak tady to naopak vůbec nebývá marné, což tu soutěž (pokud tedy nejste nepřející závistivec:D) také zatraktivňuje. Věřím tak, že diváci, kteří z nějakého důvodu nepřišli na chuť Na lovu, případně se jim ten pořad postupem času trochu zajedl, mají se Superlovem šanci, že se tohle změní a užijí si příjemnou víkendovou zábavu, u které se i něco nového dozví. Mě třeba stále baví i Na lovu, přece jen jsem ho ale už po prvotním nadšení nesledovala v poslední době tolik a Superlov mě tak k tomuto typu soutěže, ke Kvízové dámě a spol., zase trochu navrátil. Co mi trochu vadí, je podle mého někdy už příliš zdlouhavé kecání moderátora a jeho rádoby vtipné poznámky k jednotlivým lovcům. Třeba ta stylizace Kalkulátora do svůdce žen a Sokolovy kecy okolo jsou něco, co kolikrát musím vyloženě přetrpět. Ale v tomhle by se asi nejvíce měl zřejmě zamyslet scénárista..? A pak se mi taky trochu znelíbil Kalkulátor, který byl dříve mým oblíbencem a teď mi připadá někdy už přehnaně namistrovaný, vztahovačný a s některými svými řečmi trošku trapný. V těchto věcech mi přijde, že se to už (zbytečně) oproti Na lovu trochu zvrhlo, což je škoda. ()

stepankoby1

Vychtěná bulvárnost (v rolích Lovců i dotazníku na soutěžící) sice má za následek, že zábava velice záleží na soutěžícím a Sokolovi (kteří se nezřídka trefují úplně vedle s vtípky), povětšinou se ale daří. Klady zůstávají z denního sourozence, nový formát je skvělý, a když má díl být povedený, bývá přímo výborný. ()

fabecc1222

Dynamičtější a napínavější verze denní varianty. která stylem i stylizací studia či moderováním Sokola mnohdy opravdu připomíná spíše klasického Milionáře s Vladimírem Čechem, než denní variantu Lovce. Pro hosty atraktivnějíš výhry ,pač se nemusí dělit a stejně tak si to vesměs mohou prohrát jen samy, pač když ví, tak je lovci prostě nemohou dohnat. Jsem zvědavý, jestli se někomu podaří dojít i pro ten milion, jestli si dobře pamatuju, tak za celou éru Milionáře si maximální výhru nikdo neodnesl. ()

kenkaku

Za mě selhání po všech stránkách aka Betanokravina. Značná inspirace Milionářem + zcela nelogické rozložení sil (x-krát lovec proti jednomu hráči?). Když k tomu přidám i zcela netransparentní nabídky (rozestupy náskoku a částky byly zcela náhodné). Navíc moment, kdy i v nejlehčí nabídce figuroval hned “terminátor”, byl zcela komický. Jako jeho vykývat v jednom je “mission impossible”, natož když mu ještě někdo kryje záda. ()