Kosik

Hmm, jestli je tohle nejlepší Asterix, tak na ostatní asi ani koukat nebudu. Až na pár fórků na začátku to začne po půl hodině dost nudit a vyvrcholí to trapnym soubojem v Koloseu. No prostě težký zklamání.. Nechápu, jak tohle může mít 91% a první příčku v animovaných filmech. Něco neni v pořádku..... ()

MrPierc

Jako každý kreslený Asterix = výborná lehkost parodie na jakékoliv téma. Hraný film mu nesahá ani na dečku od auta ( a deška je schovaná ve sklepě, protože je nechtěná a nepotřebná ). Moc se mi líbila parodie na německého karatistu :-) ()

joker.george

Čekal jsem od toho mnohem více, když je zde tento Asterix nejlépe hodnocený, a proto jsem byl zklamán, viděl jsem už lepší zpracování, ale stejně jsou pořád lepší komixy. Úkoly byly sice povedené, ale postupně působily některé podobně a monotónně. Za povedenější úkoly považuji německého zápasníka, egyptského mága, horského kmeta, ale všem zadáním kraluje žádost o propustku A38. : )) Absurdita zde byla dovedena k dokonalosti, ale kvůli tomu jsem se na druhou stranu občas nudil. Poznámka o Brutovi mě pobavila nejvíce z filmu. ()

C0r0ner

Nejlepší Asterix a Obelix vůbec. Film neskutečně rychlé ubíhá díky rozdělení na pomyslných 12 částí, kde nejlepší je samozřejmě byrokratický dům, který celkem dobře reflektuje úřednické peklo dnešního světa. To, že jsou zde Keltové vyobrazeni historicky naprosto přesně, je už jen zlatým hřebem. 100% ()

tomtomtoma

12 úkolů pro Asterixe patří k tomu nejzábavnějšímu z populární animované filmové série. Plnění zadaných úkolů polobožských hrdinů je svižné a s hravou přirozeností si utahuje i z nešvarů současnosti. Reklamní podbízení konzumní společnosti dostává nejeden políček, ovšem těžko se hledá konkurence k bizarnímu střetu s nepřehledně nesrozumitelným a přesyceným aparátem zakleté říše byrokracie. Surrealismem se brodíme k příšerám, šibalská lest nenajde účinnou zbraň ani v závěrečném střetu uvnitř cirku a kocháme se absurditou všeho možného. Závěrečné karnevalové veselí může připomínat Felliniho a poražená strana nachází sladká odškodnění v náruči Kleopatry i na ostrově Rozkoši. Čeho více lze s nepřemožitelnými Galy dosáhnout? Zábava, smích, odreagování v důmyslné formě a podání. ()

dubinak

Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli se mi víc líbí 12 úkolů nebo Asterix v Británii, ale řekla bych, že tento díl je u mě možná o stupíneček níž. Pořád je to ale k popukání. Říkám si, že Asterixova éra je snad nejvtipnější kreslená série, která kdy mohla v zahraničí pro děti vzniknout. Dobré na ní je ale také to, že si jí užije nejen dítě, ale stoprocentně i dospělý, protože ten bude chápat i několik narážek na historii, které děti nemohou ještě ocenit. ()

Cheeter

Nejlepší animované filmy jsou ty, které jsou dělány tak, aby je pochopili jak malí, tak i jejich rodiče nebo vlastně kdokoliv. A je případ i 12 úkolů. Na jednu stranu se tomu děti budou smát, protože jim to přijde vtipné, na tu druhou i velcí, protože to odráží dobovou realitu. Jako dům, kde se zatmívá mozek nebo kněžka ostrova Rozkoše. Prostě klasického Asterixe jen tak něco nenahradí. ()

Flynn

Asterix je užásný a tenhle díl je obzvlášť povedený, vyníkající úkoly u kterých jsem se skvěle bavil, například oštěpař který má nabouchanou jen půlku těla, kuchař titánů, kterého Obelix zostudí, je to prostě super, a ten jejich průvodce je total týpek:) Tohle by se mělo dětem pouštět aspon 3x denně. ()

MarekT

V pořadí třetí Asterixovo zfilmované dobrodružství se stalo úžasným například tím, že není podle komiksu, tudíž zde nemusíme nic srovnávat. (I když, pravda je to jen na půl, jelikož ve Francii po úspěchu filmu byl vydán i sešit 12 úkolů.) Putování po světě je povedené samo o sobě, každá zastávka překypuje originalitou, doplněná asterixovským humorem přesně dle receptu samotných stvořitelů alternativního galského světa. 100% ()

zette

Jeden z nejlepsich animovanych filmu, ktery jsem kdy videl. Vyborny a vtipny scenar. Urednicky dum, pruvodce 12-ti ukolu, nemecky mluvici zapasnik, ostrov rozkose, restaurace, bezecky souboj, hod ostepem... Temer kazdy ukol, skutecna perla. ()

necisty

Dnes jsem se vracel do dětství i s Asterixem a pamatoval jsem si to dobře - že je to moc krásně a vtipně natočené, ale z děje jsem si už teda moc nepamatoval a to je dobře. Rád jsem se k tomu vrátil a zas jednou vrátím. Takové pohádky se dnes vidí jen málo. ()

Martrix

Viděl jsem to poprvé právě dnes, takže nejsem zatížený nostalgií na dobu, kdy to byl jediný ucházející animák. A jakožto Asterixovský panic musím suše konstatovat, že to není špatné, ale poněkud to drhlo. Co se týče tolik vyzdvihovaného humoru...ano, pár fórků bylo dobrých...Brute, nehraj si pořád s tím nožem, ještě někoho zraníš...ale jinak šlo o infantilní humor, který mi není blízký. Víc si užiju animáky ve stylu Shreka, tzn. spíš nekorektní, černý a originální vtípky, ale klidně i Croodsovi apod. Takže ano...je to legenda a ve své době asi neměla konkurenci, ale dnes už ji má a na ty nejlepší animáky kouká pěkně z dálky. Ani jsem to nedokoukal, jak moc mě to nudilo. ()

messiah

Možná nejlepší díl Asterixe s bezkonkurenčně nejlepší scénou jak z českých úřadů vystřiženou - dům kde se zatmívá rouzum (propustka). To je genialita na entou! ()

mortak

Asterix v nejlepší formě!Kéž by u ní zůstal, pak by nedopadl díky filmařské chamtivosti tak uboze. Milion bodů za nejtěžší úkol - získání razítka. To jsem v kině umíral smíchy. ()

Mol

Po dlouhejch letech sem se zase podíval a byl jsem zklamán. Už to na mě tolik nepůsobilo. Jo jistě je tam super scéna kde kuchař nosí velbloudy a slony a Obelix po tom co uteče jen suše pronese "neviděli jste kuchaře? donesl pár předkrmů a pak zmizel." :D a pak taky stojí za to scéna na úřadě, ale co mě asi nejvíc zaráží a co mě při sledování tohohle filmu provázelo celou dobu. Jak to, že je to nejlépe hodnocený animák na csfd? ()

forsythia

Měním hodnocení ze 4 na 5. Nejlepším animovaným Asterixem pro mě sice nadále zůstává Asterix a Kleopatra, ale i tady jsem se opět náramně bavila od začátku do konce. A nejlepší byly děti, které každý úkol komentovaly: "Jo tohle, to je dobrý." ()