Přátelé: Zase spolu

(TV film)
  • USA Friends Reunion Special

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů jako jsou David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malála Júsufzaj. (HBO GO)

Janega

Malo to všetko, čo som chcel: nostalgiu, zaujímavosti, humor i dojatie. A napriek tomu je toho ešte veľa nevypovedaného, že by to vystačilo na niekoľko špeciálov. ()

dopita

Tak z tohohle kouká kalkul na sto honů. Jak nám titulek ze začátku filmu říká, šestice přátel se od skončení seriálu sešla jenom jednou. No a proč asi, aby naplánovali tenhle film. Ale celou dobu nám tvrděj jak strašný jsou kamarádi, jak se maj rádi a kdesi cosi. Hovno. Takže se jeden večer sešli, holky zaslzeli, pánové se poplácali po ramenou, Čendler vycenil zuby, zavzpomínali na historky na který si nikdo pořádně nepamatuje, do toho vrazili pár záběrů z minulosti, pár záběrů se současnosti s hysterickejma fanouškama seriálu a splácali tenhle vejblitek. Proč by si s tím měli dělat ňákou práci žejo, stejně na to všichni budou čumět, fanoušci se málem uchrochtaj k smrti a na účtě každého z herců (všichni jsou zároveň producenti) přistane balík lehce vydělaných peněz v podstatě za nic. ()

xmatysekx

Patos, no. Asi jsem to nechtěl takhle. Vůbec se nezapojovali Chandler a Monica. Pokus o přiblížení aktuálnímu divákovi moc nevyšel. ()

derryl

Seriál byl výborný, toto setkání Přátel po letech bylo zajímavé tím, že jsem se dozvěděl, kdo byli tvůrci seriálu, jak se k tvorbě tohoto díla dostali, jak vybírali hlavní představitele a že se to všem velmi vyplatilo. :-) ()

Ant_Antony

Rád jsem si zavzpomínal... Jen škoda, že se snažili do toho jednoho setkaní nacpat co nejvíc až je to občas guláš... Spousta hostů se objeví na patnáct vteřin, někteří nemají díky střihu ani šanci cokoliv říct... Být to tři díly po hodině, vůbec bych se nezlobil. "Phoebe" trefně glosuje duet s Lady Gaga - měl jsem stejný pocit... :))) Na "Chandlerovi" se každopádně život dost podepsal... Slzička ukápla, přesto je to jen "díl" na jedno shlédnutí... ()

bobstock

Hmm to mě připomnělo, že bych si mohl Přátelé někdy pustit pěkně hezky za sebou, abych ten celosvětovej zázrak NYC Friends také zažil... :D kamenujte mě   PS: zdálo se mi to nebo Just in beaver prochází stavem vhodným do léčebny?? A pozor: Pokud tu jsou tací závisláci, kteří si pravidelně pouštějí seriál třikrát do roka od začátku, aby si nepřipouštěli jejich či svoje stárnutí, patří také na léčení.  Oprava jedna kámoška se přiznala, že seriál sjíždí i 5x do roka OMG!!.. ()

Marys

Celkom zbytočné a nasilu. A hlavne všetci vyzerajú otrasne. Stretnutie "kamarátov", ktorí si akože spomínajú, čo sa kde dialo v rámci seriálu, ktor sme všetci videli miliónkrát, takže zjavne poznáme repliky a súvislosti lepšie neč títo stretuvší herci na pľace. Čakal som niečo podstatne zaujímavejšie, keď sa na to odhodlávali toľko rokov. ()

kristynca

The One with All the Plastic Surgery I Přátelé jsou a vždycky budou moje srdcová záležitost (my lobster, chcete-li), je v nich všechno a ještě trochu víc a neříkejte, že ne! Proto jsem ráda, že kdysi dokázali v nejlepším skončit a dnes z toho nevzniklo víc, než tento vzpomínkový dokument. Kdo by se taky chtěl dívat na tu bandu strašidel, že jo? Osobně ve mně větší nostalgii probudily vedlejší postavy, které se v dokumentu objevily. Team Mr. Heckles! A teď si jdu vybrat tu správnou fialovou na dveře... ()

Jaroslaf odpad!

Plastické, a životem zničené zombies nechávají kutálet své nostalgické slzy hanby po jejich odulých, botoxem napíchaných tvářích za miliony dolarů a předstírají, že v útrobách jejich opotřebovaných těl vězí stále lidské duše. Vše co jste kdy nenáviděli na lidstvu je zde koncentrováno v extrémní formě. ()

bozka10

Vec určená výlučne pre fanúšikov seriálu.Kdo nezažil, necítil a neprežíval diel po diely nepochopí.A darmo môže niekdo hovoriť že to je sračka a je to infantilné a že je to brak.Ano je.Premna vsak znamená veľký sentiment.Je to kus mojho pubertalneho života.Bol to seriál za ktorý sa proste nehanbím a bol fantastický sprievodca zivotom.Niekdo pozeral Bambulku,niekdo Majku z Gurunu,niekdo Gormitov.Pozeral som Priatelov a bola to proste paráda a za všetko hovorí hodnotenie samotneho seriálu.Bolo pekné vidieť partiu znovu pokope.Tento dokumen sa dá hodnotiť iba zo sentimentálneho hladiska. ()

Greg25

Přátelé jsou jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec a asi ten nejvíc přehrávaný, takovou pozitivní náladu u mě žádný jiný seriál nevyvolá. Zábavného speciálu po letech jsem se obávala a potvrdilo se bohužel to, co jsem čekala. Přes veškerou lásku k seriálu, postavám, stylu humoru, atmosféře, sympatiím k hercům a tvůrcům, přes veškerou nostalgii po letech nejen k seriálu, ale i době a jedné éře, je ten formát prostě děsný. Komornější pokec, klidně i dokumentárnějšího střihu, s Přáteli by pro mě byl lepší volbou, takhle se dočkáte sice i zajímavých střípků a uvidíte sympatické herce po letech, ale mimo pár superlativů a módní přehlídku se mnoha věcí nedočkáte. Paradoxně nejzajímavější jsou rozhovory se samotnými tvůrci, kteří jediní dostali šanci vyjádřit se k něčemu, od ostatních jakoby se čekali jen ty superlativy. Plus za to, že Přátelé jsou i po letech pořád přátelé a za staré nepovedené záběry. 60% ()

majec4

Bolo to mile, plne nostalgie, ale bez scenara to urcite nebolo :) Najviac ocenujem ucast tvorcov, ktory tomu dali punc. Inak by som z toho nejaku velku vec nerobil. ()

MiniMinion

Příjemné zavzpomínání. Přátele jsem poprvé pořádně viděl teprve nedávno, přesto ve mě tento speciál vyvolal pořádnou dávku nostalgie, takže si dovedu představit, jak emocionální to musí být pro dlouholeté fanoušky. Přiznám se, rozhovory s hvězdami jako David Beckham, BTS nebo Kit Harrington mě moc nezajímaly, radši bych prodloužil třeba Cordenovy části, ale chápu, proč tam byly. Seriál měl opravdu celosvětový dopad. Jinak moc hezké. Dozvěděli jsme se nové zákulisní informace, připomněli jsme si nejdůležitější momenty, a hlavně jsme viděli všech šest titulních představitelů opět pohromadě, což za ty emoce opravdu zatahalo. Potěšili také vedlejší herci - James Michael Taylor, Tom Selleck, Reese Whiterspoon, Larry Hinkel, Gellerovic rodiče, dokonce Tom Lennon... jenom Brad Pitt a Paul Rudd mi tam chyběli :D James Corden byl na moderátora dobrý výběr, rozhodně jeden z nejsympatičtějších late night moderátorů. Celkově prostě velice příjemná záležitost, 85% ()

Vazbič

"17 let jsme se neviděli, ale we are always there for each other" Posilnit se před každým reunionem je zcela pochopitelné, ale nic se nesmí přehánět. Matthew Perry si vymyslel historku o operaci zubního kanálku v den natáčení, ale i divák okamžitě vytuší, co za vítr mu z huby vane. ()

ROCK,THE

Bulel jsem jak malý kluk snad v průběhu celé stopáže. Úžasný, nostalgický a neskutečně dojemné setkání legendárních “Přátel” . ()

Matli

Emocionální porno, Oh my god! :-) Kdo na tomto seriálu vyrůstal musí dát za pět. A jinak ten nápad a úsilí dát všech šest herců dohromady a vytvořit jim program plný emocí, to je fakt mazec. A smál jsem se, hodně :-) 95% ()

Harry Potter se dočká reunionu

Harry Potter se dočká reunionu

17.11.2021

Podobně jako tomu bylo v případě nedávného speciálu Přátel od HBO Max, se teď dalšího takového reunionu v rámci oslav 20. výročí od premiéry prvního filmu dočká Harry Potter. Vznikne tak další zhruba… (viac)