Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

rublik05

Poměrně dost nepovedený a docela amatérský pokus o moderní reality show pro mladé, který se sice dal jakž takž sledovat, nicméně po celou dobu mi nešlo do hlavy, proč je ten Like House tak strašně moc nudný a nezáživný. Kdyby se o něj nezačal zajímat bulvár, tak by se tam snad ani nic zajímavého nedělo. Hrozná nuda. Úkoly v zásadě nestály za nic, účastníci byli až na pár výjimek takový nemastní a neslaní, oproti následujícím řadám žádný velký bizár, žádná velká zábava, což je pro diváka obrovská škoda. Každopádně mě potěšila výhra, respektive jsem rád, že to vyhrál zrovna tento účastník. 1/10 ()

Alan_Shearer odpad!

Tramtararaaa, tamtadadaaa! A viteznou televizi v kategorii o nejvetsi produkovanou picovinu se stavaaaa - TV Prima! Gratulujeme, tady mate moje cerstve vysrane hovno, muzete ho poslat treba influencerum do vily. Prima je v tomhle fakt mistr, vzdycky musi vytvorit neco, co stoji za jeste vetsi picu nez tvorba na jeji konkurecni televizi TV Hovna. Ptam se sam sebe, proc to udelali? Chteji zacilit na vekovou kategorii 10-20 let, jit s modernimi trendy a ukazat svetu, ze TikTokeri nejsou uplny curaci? Uz po prvnim dile je jasny, ze se to absolutne nepovedlo a nehodlsm uz videt ani minutu, jedine ze by uniklo nejaky video z hromadnyho soustani. Vesmes se tam jedna o nezname influencery, znam jen Kajumiho kvuli otravnym songum a jeho unikle fotce s mikropenisem, pak jsem si nasel, ze i ten Datel je celkem znama firma. Zbytek? Wtf? Ty holky? Typicka urvany kravy, co si fotej jen svoje prdele a makeupy. To nekoho zajima? Prcani s nima muze byt ale dobry, o tom zadna. Kdyz uz tady mame trend influenceru, tak me napada nekolik serioznejsich, kteri by mozna stali za prostor v televizi, ale ti by samozrejme do neceho tak stupidniho nesli. No a ty pico, jeste nekoho zajima koncept reality show, kde se par vymrdancu zavre do vily, tam spolu zijou, soustsj, hadaj se a stab jim dela naschvaly? A nejaky lajkovani ty vole, souteze v hadani jinejch influenceru apod ... Ani se nechci vyjadrovat k vykonu moderatorky, extremne nevtipnym narazkam a k tem nevykusnym grafickym picovinam kolem toho. Do pici, vzdyt tomu ani sama Prima neveri a dali to na vysilaci cas v 17:15. Ta show je odsouzena k zaniku, strhne se na ni vlna hejtu vcetne myho komentare a za pul roku si na to uz nikdo nevzpomene, maximalne si nekdo rekne “jeeee, hele, to je ten stupidni prostitut Kajumi” a tim to konci, jako hromosvod hejtu a pohorseni to slouzit nemuze, protoze ty lidi nejsou proste zajimavi. Ve vymene manzelek si aspon luza rekne, ze ma lepsi zivot nez fetacko-alkoholicks rodina. Tady se podivas na tri vzhledove podobny radoby alfa samce, na tri pindy a jednoho potrata. Fakt nechapu, o co Prime jde. ()

Gardis odpad!

Totální trapnost plná lidí, kteří zřejmě považují vykonání téměř samozřejmých věcí za nadlidský úkol. -5%  ()

IvonaK odpad!

Nabídka která se neodmítá? No jistě, tři měsíce ztraceného času v jednom baráku a k tomu se ztrapnit. Ani se nedivím že to ty lidi odradilo. Prostě parta kamarádů se někde ubytuje, dostane zdarma stravu a hrají si jak děti v mateřské školce. A ta jejich úžasná výřivka za odměnu? Tam bylo tak málo místa že bych je s touto odměnou poslala do zadní části těla. A výherce? Ten ty peníze prošustruje buď za drahou kosmetiku nebo drahou elektroniku. Nač by se obtěžoval je z části investovat třeba do zoogikých zahrad nebo pro nemocné lidi. ()

ANTYCHRYST odpad!

Vynasobte to nejspodnejsi dno plných hoven.. tak 100 X... a dostanete tuhle maximální sracku. Nic zbytecnejsiho nebylo nikdy natočeno.. - 100 % ()

hrumsrt odpad!

Zkusil jsem to! Ale fakt největší blbost, co jsem z českého rybníčku bizarních pořadů (soutěží) viděl! Nejprve chci říct, že to je zároveň částečná vykradačka Too hot too handle. Zároveň si ty "like(y)" rozdělují mezi sebou.. Neztrácí to na věrohodnosti! Hrozný výběr účastníků, děsný koncept a zároveň vykradačka! Tady nejde, co vypíchnout! Jasně 0% ()

Knor odpad!

Tak takovej průser jsem ještě neviděl :-D Dlouhý léta jsem měl za televizní dno Hotel Paradise a ono se dá zajít ještě níž :-D Těžko se tato reality show popisuje, protože ono vlastně není co a jak. Banda prapodivných mladých lidí žije v jednom domě nebo bytě, nevím a vzájemně si dávají nebo odebírají lajky ... eeeee... asi jo, ale úplně jistej si nejsem :-D Ale celý je to tak nějak divně pojatý, bez nápadu, bez napětí, střetů nebo konfrontací účastníků, které jsou nezbytné pro typ takové TV show. Nechápu co tímhle prima chtěla říct :-D Je to totiž jedno malé velké televizní nic .. prostě nic. Jediná zajímavá věc je ta, že z toho bude těžit ten Kajumi ( nebo tak nějak ), když budete trochu pátrat, zjistíte, že má podíl z vlastnictví aplikace přes kterou se hlasuje v této ,,soutěži" a která je dosti pochybná. No to jen tak ve zkratce pro zajímavost :-D Každopádně, máme tu po nějaké době pořad, který dokázal srazit laťku zase o něco níž a já jsem už moc zvědavej, co bude příště :-D ()

oasismanik odpad!

Môj cringemeter začal  podľa očakávania hlasno pípať po prvej minúte. Ako tradične pri podobných "záležitostiach" dávam odpad po polovici prvej časti a je mi to u piči. ()

AgnesDee odpad!

Nějak nerozumím konceptu téhle reality-show. Challenge, které jsou vyřešené bez velikých obtíží během deseti vteřin; rozdělení podle popularity, protože takhle se dneska mladý lidi rozlišují (kdo je míň populární, tak má problém); a konečné udělení liků a disliků. Jaká jsou kritéria/pravidla pro udělení liku/disliku? Oblíbenost mezi soutěžícími? Asi to tak vypadá, protože ti lidi neudělali za celých třicet minut nic, za co bych jim měla dát like. Neudělali nic, za co by si získali moje sympatie. Hrají si na kamarády (Adam s Datlem alespoň toto nepředstírají a rovnou přiznávají barvu) jenom proto, protože se bojí udělat si mezi sebou nějaké rozkoly, které je z té ponorky po dvou měsících stejně potkají. On by to byl zajímavý nápad, a dalo by se to velmi kreativně realizovat, kdyby to nedělali lidi, kteří byli moc líní, aby si nad tím třeba na měsíc sedli a pečlivě to všechno promysleli. P. S. - Adam: "Svůj dislike dávám Tomovi, protože je sympoš a má naději na to tu hlavní cenu vyhrát." Buď alespoň trochu upřímný, a řekni, že mu ho dáváš, abys vyhrál ty, a ne on! ()

Hedy odpad!

Slova mi došla. Zde selhává lidská řeč i rozum. Tohle patří do kategorie: "Pokud to neuvidíš tak tomu neuvěříš." Pokud existuje Bůh tak kvůli tomuhle plánuje způsob jakým nás ztrestat. Pokud by někdo natočil jak si dítě s downovým syndromem hraje s potraty v domečku pro Barbie tak by jste nepoznali ani rozdíl. Až tohle dotočí tak si to pořídí Kim Čong-un aby to mohl nonstop pouštět lidem kteří chtěli utéct přes demarkační linii. Čistá nesympatičnost těch falešných buzíků a přetvařujících se čubek pro mě byla více odpuzující než měsíc stará nafouklá mrtvola která se vyplavila na břeh po povodni. Bylo by mi víc po chuti strávit týden v té vile s usvědčenými sériovými vrahy jako John Wayne Gacy a Ted Bundy než abych musel trpět v přítomnosti těch pravděpodobně nejméně zábavných lidí na planetě. Poslouchat sto let starého týpka který má alzheimera a každé slovo opakuje dvakrát tak pomalu, že mu vyřčení jedné věty zabere deset minut je mnohem zábavnější než poslouchat tyhle manekýny. Říká se, že oči jsou okna do duše. Já jsem ale zastánce toho, že pokud má člověk odvahu o sobě říct, že je influencer tak žádnou duši nemá. Na to stát se influencerem musíte nejprve ztratit duši. Ta vila je nyní inkubátor největších karcinogenů v historii planety země. Zvládl jsem momentálně čtyři epizody a musím říct, že ani Španělská inkvizice nevymyslela brutálnější způsob mučení. Tahle banda kokotů má slávu jen proto, že holky které ještě neprošly pubertou nevědí nad čím leštit škebli. Co se těch čubek týče tak ty mají shlédnutí jen proto, že náctiletí zmrdi ještě netuší co je to Pornhub. Chápu, že ty krávy se v podstatě živí tím, že nad nimi si tahají šulínky náctiletí potrati ale jakmile by zjistili co je Pornhub tak by každá kráva z té vily ztratila 99% svých odběratelů. Odpad. ()