Jedinečný formát, který na jaře letošního roku zaznamenal u mladých diváků a uživatelů sociálních sítí obrovský ohlas, pokračuje! Druhá řada představí novou partu různorodých influencerů v čele s Agátou Hanychovou, novou vilu, nové výzvy i novou noční show. Soutěžící, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun... Reality show, která zbořila české sociální sítě, je zpět! Like House 2 představí pestrou skupinu influencerů známých z TikToku, Instagramu nebo YouTube a za přítomnosti kamer bude sledovat jejich společný čas strávený ve vile. Diváci budou mít možnost dívat se pod ruce tvůrcům obsahu a zábavy, které sledují stovky tisíc lidí. Každodenní život influencerů ve vile bude i tentokrát plný výzev a úkolů, které soutěžící dostanou za hranu své komfortní zóny a v nepříjemných a náročných situacích odhalí svůj pravý charakter. „Ve druhé řadě chceme ještě více posílit prvek soutěžení a ukázat influencery ze všech úhlů pohledu. Nově například budeme zadávat i týdenní výzvy, které budou časově náročnější a složitější. Poslouží nám k tomu i delší, čtyřicetiminutová stopáž pořadu,“ doplňuje kreativní producent Pavel Nosek. Dění ve vile zpestří i celá řada hostů z řad zpěváků, herců, sportovců, influencerů a dalších veřejně známých osobností. Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem Like House 2 Night Show. „V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci,“ vysvětluje Pavel Nosek. Tvůrci vybrali pro druhou řadu reality show novou vilu, ve které se influenceři na několik příštích týdnů zabydlí. A kteří další influenceři se společně s Agátou Hanychovou v půlce října do vily nastěhují? Tereza Koubková (@holkazletne), Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenka), Samuel Samake (@samuel_samake), Kristal Shine (@_kristal_shine), Jakub Smrek (@freescoot), Sebastian Šikl (@vyslovujesetomem) a Ela Yababy (@ela_yababy). (TV Prima)

SOLOM. odpad!

Tak ještě větší sračka než první série, ještě větší ubožáci než minule – tohle vážně někoho baví. Určeno tak pro diváky věkové kategorie 10-15 let – jinak se to nedovedu představit. Že ty prachy, čas a úsilí nevěnují tvůrci raději něčemu smysluplnějšímu, než na podobné kokotiny, které jsou absolutní ztrátou času. MEGA ODPAD!!! ()

samkko odpad!

Právě jsem nešťastnou náhodou viděl jeden díl... No ve zkratce: seděl jsem celou dobu jak zaražený, s pusou do kořán a oči mi nešly zavřít. Měl jsem chuť vyzvracet všechny mé drahé orgány, hodit je  na kupu a spálit. Na konec jsem si říkal, že už asi nechci být na dále člověkem. Za svou generaci se neuvěřitelně stydím (je mi 16). A pro ty z vás kteří by si to chtěli jen ze srandy pustit... Nedělejte to. Ať už kvůli ztrátě vašeho drahého času, tak kvůli zdravému rozumu a duševnímu klidu. Nepopsatelný odpad! Na druhou stranu si myslím, že kdyby jste si k tomu něco šlehli a poté skoukli pár dílů tak vás to pošle buď to do čtvrté dimenze, nebo na samý konec vesmíru. ()

rublik05

Jednička na mě působila strašně zbytečně, hloupě a nedomyšleně, proto jsem byl zvědavý, jak se tvůrci poperou s druhou řadou, která startovala pouze pár měsíců po konci té první. Výběr účastníků působil velice zajímavě, už dopředu mi bylo jasné, že se nevyhneme tématům genderu a ekologii, na které lze bohužel natrefit už prakticky kdekoli. Musím ale uznat, že tentokrát si produkce pro účastníky připravila spoustu výzev a úkolů, téměř v každém díle se něco dělo, dobrý nápad bylo i rozdělit Like House na umírněnější denní část a živější noční show. Provedení je tedy o dost lepší, v tomto ohledu jsem byl mile překvapen. Účastníci mi opět zrovna dvakrát nesedli, občas to byl solidní bizár, výherce se dal už dopředu tak nějak očekávat. Stále divná podívaná, tentokrát však lehce promyšlenější. 2/10. ()

Ryuuhei

Ze začátku byl můj názor stejný jako u většiny zde - že to je i oproti jedničce srajda, účastníci jsou jeden větší extrém než druhý a že to možná po pár epizodách vzdám. Vytrval jsem a dočkal se opravdu zajímavé reality-show, která mě provázela téměř denně po celé dva měsíce. Výzvy byly nápaditější, tematické týdny zajímavé a postupem času jsem si udělal velice kladný vztah k některým z účastníků (i když mě na druhou stranu jistí extrémně štvali). Tadeáš byl ultimátní bavič, Sebastian zase dokázal překvapit svou kreativitou a Freescoot se jakž takž držel, jen ke konci měl menší výkyvy. Agáta mi nijak nevadila, její komentář o cukru byl trochu přes čáru, ale neviděl jsem důvod ji za tuto poznámku nesnášet (co teprve taková „Šatnady“, která se navezla v podstatě do všech třicátníků, že jsou staří - to nikomu nevadilo?). Jistě, jedná se obecně o bandu lidí, kteří se asi nikdy nebudou živit jinak, než skrz tvorbu na sociálních sítích, ale... proč to všem tolik vadí? Že někdo maká od nevidím do nevidím ve fabrice je jeho volba. Stejně tak je volba využít svého potenciálu a toho, co dnešní jednodušší svět umožňuje. Já nejsem tak úzkoprsý a omezený v tomto pohledu na věc. Jinak jsem samozřejmě i rád za finálního výherce - zasloužil si to na plné čáře. ()

Vabr

O tolik lepší než jednička! Už lidi, kteří měli ve vile být, mě nalákali, protože jsem z nich většinu znal, ne tak jako u prvního Like Housu, kde jsem je skoro neznal. Druhá série byla o takovou kupu věcí zajímavější, obohacena a prostě lepší. Challenge dávaly smysl a jejich týdenní videa byla taky hodně zábavná. Různé tematické týdny byly taky fajn a o zábavu mezi soutěžícími nebylo pochyb. Nejvíc jsem fandil Sebovi a Tadeášovi. Hlavně, aby to nevyhrál Freescoot 😁. Ten byl asi jedinou věcí, která mě na tomhle s*ala, protože vůbec nechápal srandu a choval se arogantně. Horší jsem to měl ale s Terkou, která se chovala hrozně správňácky, neměla taky ráda srandu, měla blbý názory a taky byla taková rádoby inteligentní. Super bylo, když tam jeden týden nebyla, to se mi úplně ulevilo. Překvapivě, jako by byla vyměněná po příchodu a už byla najednou fajn. Škoda, že jeden účastník (ne Agáta), pak vilu opustil. Agáta podle mě byla dobrá a přijde mi vtipný, když slyším děcka ze třídy nebo ostatní, jak říkají, že konečně vypadla, že byla nejhorší. Ale uznávám, že v tý Night show mluvila jak úplná blbka. Taky bylo na dvojce bezva to, že každý týden jeden účastník naplánoval challenge. To bylo vždycky zábavný. Celkově zde byla šílená kupa skvělých momentů a častokrát jsem se zasmál. Na Night show jsem ale moc nekoukal, opravdu výjimečně. Ta moc dobrá nebyla. Absolutně, ale absolutně nechápu, jak mohla být jednička tak strašně o ho*ně, a tohle tak skvělý. Rozhodně doporučuju těm, co mají vkus, na jedničku se tak jako já vykašlali nebo prostě těm, co hledají tu pravou reality-show. Vyhodnocení: Skutečně nejikoničtější díly byly Drag Queen show a návštěva Hruškový 🍐 ()

• Ve vile všichni účastnící používají mobilní telefony značky Apple, konkrétně modely iPhone. Až na jedinou účastnici Satnady (Anastázie Chomičová), ta má telefon jiné značky. (TheSlezy)
  • Vítězem druhé řady soutěže se stal Tadeáš Kuběnka a domů si odnesl peněžitou výhru v hodnotě 500 000 Kč. (SONY_)
  • V 8. epizodě, kdy influenceři měli zahrát hororový skeč, tak roli „masového vraha“ hrál ve skutečnosti kuchař, který vaří pro influencery ve vile jídla (obědy a večeře). (TheSlezy)