James sa poháda so Sheom a Thomasom. Po vznesení obvinenia sa v tábore zvyšuje napätie. (SkyShowtime)

Frajer42

Na události nepříliš bohatá epizoda. Děj se prakticky nehnul z místa. Nicméně i na tom místě dokázal přinést hromadu kvalitní zábavy, kdy hlavní geront se nebál vzít kolty pevně do své ruky a pořešit cigánskou otázku. Celá epizoda se dost točí kolem houstnoucí atmosféry v táboře. Mnohem více, než kolem brodění řeky, což jsem dle názvu očekával, že bude hlavní téma. Každopádně seriálu rozhodně nechybí koule a více než hezky se na to celé kouká. Je to správně drsný divoký západ. [79 %] ()

castor

„Jako kdyby smrt nebyla důsledkem nehod a nemocí, ale jako kdyby byla sama nemocí.“ Ztráty na obou stranách. Jak v širší rodině Jamese Duttona (o čemž jsme se přesvědčili minule – ráznou sestru a její nafoukanou dceru už z mělkých hrobů beztak vyhrabaly divoké šelmy), tak na straně evropských přistěhovalců, jejichž řady se tenčí. Pár místních kovbojů zůstává, přeci jenom pohled na sličnou blonďatou Elsu, která stále vyjadřuje hluboký úžas nad krajinou a samotnou dobou, a které se zapalují lýtka, stojí za pár vystřelených kulek. Zima se blíží a při plánech kudy dál je třeba s ní počítat. ()

Sidonka

Seriál je stále super a to i v třetí epizodě. Prozatím dávám 4,5*, zhruba kolem 90%. Je to silné, působivé a slušné. "Napadlo mě, že až potkám Boha, tak se ho zeptám na tohle: Proč udělal svět plný zázraků a pak ho naplnil nestvůrami? Proč stvořil květiny a zároveň hady, co se za nimi skrývají? Jaký smysl má tornádo? A pak mi to došlo. On ho nestvořil pro nás." ()

janesX

Tretí diel je už o niečo lepší, nenudil a zdá sa, že horšie by to už nemalo byť. No videl som už určite aj lepšie "tretie diely". Nie je to zatial tak chytľavý seriál, ako som si myslel, že bude. Musím povedať že sa mi hlavne nepáčia takto napísané postavy - je tu kopa buď to majstrov sveta, alebo potom už len totálnych lúzerov či zbabelcov. Nič medzi tým. Vlastne hej, ten jeden afroameričan sa ešte dá vydržať. Ak sa do cieľa dostane tá blondínka menom Elsa, budem rád. Ostatné postavy môžu po ceste kľudne skapať (alebo nech ma presvedčia o opaku, ešte na to majú chvíľu času). Dávam slabšie štyri ale ešte stále mám obavy, že k poslednému dielu sa budem musieť doplaziť. Ak to teda budem chcieť dopozerať. ()

LachtanShows

Po větší odmlce se vrhám zpátky do minisérky, kterou jsem očekával tak dlouho, až jsem ji ještě déle zatracoval už i ve chvíli, kdy jsem sledovat mohl. To westernové prostředí mi zase docela dost chybělo, takže se musím pořádně nabažit. ()

warrenur

Tentokrat sa epizoda zameriava na vykreslenie vztahov v rodinke nasho farmara-kapitana a v uvode i na bezne nestastia v karavane, ci otazku "vedenia". Blondava idealistka vidi konecne vo svojej mamine zenu a rodicia vo svojej dcerke takisto. Teda jej zvedave ocka na blondatom fuzacovi. Pokludna, obcas az zasnena epizodka, ktora par komentujucim nedokaze "zlozitejsim" obsahom ukojit ich potrebu po "Rambo-style akcii". :) Spokojnost, vdaka zmenam v tempe je serial zaujimavejsi, uveritelnejsi a nepredvidatelnjesi. 80% Zaujimava uvaha v zavere. ()

dragonian odpad!

Daddko ma pravdu, ony si ich platia za ochranu, ony su ti co dali peniaze. ok respekt pred sheriffovymi schopnostami so zbranou ale za to si ich platia nie? odcudzovat niekoho za to ze nie je zbehly (skilled) so zbranami lebo pochadza z civilizovanej krajiny. Ten sheriff inac nevyzera vobec ako melee fighter, a sprava sa k ostatnym ako terminator, jedna rana boxerom a je po nom,,osobne mi tam strasne chyba nejaka postava typu ashton mounth, ktora by bola sympaticka s "chivalry code", tym chcem len povedat ze je tam mizerny scenar, voci kamere alebo dramaturgii nemam ziadne vyhrady. Amen ()

Dixieboy

Daddko by na to měl přestat tlemit, když ho to tak strašně obtěžuje a má neustále tu patetickou potřebu nás tady informovat o jeho prostoduchém znechucení...  S každou epizodou je to lepší a lepší. Úžasná kamera a výprava. Skvělý scénář a herecké výkony hlavních tří (McGraw, Hill, Elliot) jsou více než kvalitní. Hlavně Faith Hill velmi překvapila svojí jízdou na koni. ()

muti

Seriál nemusí mať stále nejakú prestrelku a epickú akciu na to aby bol kvalitný. Stačí obyčajný dialóg otca so synčekom o lovení jeleňov, smrti a živote. Čo viac chýba? Snáď len poriešiť ešte dcéru, ktorá by uz chcela jazdiť aj na inom než koňovi, ale ešte je to proste too soon a nápadník musí byť trošku schladeny, len tým správnym spôsobom, už len nájsť ten balans. Ten je ťažké nájsť v prérii, obzvlášť ak sú ľudia s nervami na hrane a konflikt je za rohom. Konfrontácia ostrieľaného vojaka ktorý zabil tisíce s kočovníkom bola až mrazivá. A to sme ešte ani nevyšli z Texasu. ()

horskejvlk

Všechno super až na ty “přistěhovalce” pochybuji že b cikani vyráželi osidlovat Montanu. Celá směs osadníků-pionýrů je velmi pestrá snad etničtí Němci ze sedmihradska včetně ostatních slovanských národů z Balkánu ale budiž já tam nebyl. Každopádně super přechod přes řeku doprovázen klavírním doprovodem je strhujícím uměleckým ztvárněním útrpné cesty za novým domovem. Odpovídá na otázky proč byla Amerika taková jaká je.Přetavení evropani na Američany díky této cestě. ()