Prequel k seriálu Yellowstone sleduje rodinu Duttonovcov, ktorá sa vyberie na náročnú cestu cez prérie v snahe uniknúť z chudoby a nájsť lepší život v Montane. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (9)

1883 (2021)

NEJLEPŠÍ SERIÁL VŠECH DOB? Výprava, hudba, scénář a herecké výkony neskutečné. Životní role Sama Elliotta v podání kapitána Shei, ta nezničená a nádherná a zároveň drsná a nelítosná příroda Ameriky, prostě nádhera. Tento seriál by měl každý vidět, ať už máte tuto dobu rádi nebo ne. Něco tak velkolepého zase delší dobu neuvidíme. Samozřejmě se najde spousta chybiček, kdy se v pár momentech může polemizovat, zda by to v té době opravdu tak bylo (mám na mysli některé scény s původními obyvateli), ale to už nechám na historicích a rejpalech na ČSFD. Zároveň si myslím, že měl daleko větší prostor dostat Tom Hanks ve 2. epizodě a i Billy Bob Thornton mohl být více "využit" pro dobro seriálu. Ale i přes to jsem si tento skvost užil a jednoznačně ho doporučuji všem. 10/10. ()

Útes za námi (2021) (E02)

Tato epizoda obsahuje nejzbytečnější cameo v historii seriálů, a to v podobě Tomáše Hankse, který řekne asi 6 slov a dá považovat za výsměch. Dalo se z toho vyždímat více. Každopádně zbytek epizody naprosto úchvatný, ale to tu budu psát u každého dílu. ()

Řeka (2021) (E03)

Díl trochu oddychovějšího rázu, která táhne především neskutečně přesvědčivý výkon Sama Elliotta, který si svou roli neskutečně vychutnává. ()

Brod (2022) (E04)

Přeci jen kdyby ukázali cizincům základy plavání ještě před brodem, mohlo to dopadnout lépe. Takto se hrozivé následky dozvíme v další epizodě. ()

Unudit ďábla (2022) (E06)

V této epizodě můžeme sledovat změnu chování Elsy i z důvodu "ženských problémů" ale i události z minulé epizody. Je nádhera to sledovat, i když se zde nestřílí, nehoní na koních a nekrvácí. Tato epizoda je takzvaná "zásobovací" a autoři i tohle zvládají na jedničku. ()

Jako blesk žluté vlasy (2022) (E07)

Pastva pro oči. Jak herecké výkony, přestřelky, prostředí. Prostě všechno úchvatné. ()

Pláč odevzdanosti (2022) (E08)

Elsa rodičům před jejich očima pořádně zdivočela. Ale to je vlastně přirozený průběh. kdy se z holky stává žena. A ty komentáře odpadujících dezolátů tady na ČSFD jsou k nezaplacení. Chvilkama mi tato epizoda připomínala "májovky". Avšak co se děje týče, výrazný posun zde nebyl a spíš se tak odpočívalo před grandiozním finále, které nás v následujících 2 epizodách čeká. A ať furt nedávám plný počty, někde ty hvězdičky ubrat musím, ale jinak s touto částí výraznější problémy nemám. Takový lepší průměr. ()

Spěchající mraky (2022) (E09)

Jsem na vážkách, po této epizodě jsem byl naštvanej i dojatej. Nikdo v této epizodě nezvítězil/nevyhrál, každý někoho ztratil (ať už původní obyvatelé nebo "návštěvníci"). ()

Toto není vaše nebe (2022) (E10)

Kapitán Shea v podání úchvatného Sama Elliotta si mě získal a jeho poslední scéna byla vrchol tohoto počinu jménem 1883. Bohužel s kapesníčkem v ruce. Ostatní také bravurní výkon a nemá cenu psát další slova, tohle si musí každý zkouknout sám. ()

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení

09.03.2023

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

07.02.2023

Seriálové bomby začínají padat už v únoru. Právě jsme se totiž dozvěděli, že jeden z nejsledovanějších a nejúspěšnějších seriálů současnosti – drsné drama Yellowstone od Taylora Sheridana (Sicario,… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD