Shea a Thomas sa musia vyrovnať s následkami prechodu cez rieku a nemajú čas na smútok. (SkyShowtime)

castor

Překročili hlavní pramen řeky a vstoupili do země, která nezná slitování. Přitom zásoby se tenčí. Musejí spolupracovat, ale přeživší čtyřicítka imigrantů si mezi sebou úplně nepomáhá. A to přesně může nahrát banditům, kterých je v tomhle koutě světa požehnaně. Přitom Shea, Thomas a rodina Jamese Duttona jim má ukázat cestu, nikoliv je vést za ruku. Elsa se ani nedokázala zklamat a lásce v rozpuku štěstí nepřeje. Ač je teda finální naháněná s bandity krapet zvláštní. ()

Ronkar

Zatím asi nejlepší episoda. Měla všechno. I to co jsem nechtěl, aby měla :) Přece jen přijít o dost sympatický charakter a milou romantickou linku, je škoda. Ale napětí a přestřelka suprová. Tak by to v prostředku série mělo být. Docela by mě zajímalo koho Sheridean ještě do konce sezóny vyhodí z kola ven, protože ty lidičky tam padaj jak mouchy :D ()

zsn

Bože, to je taková nádhera. Neskutečná romantika. Úplný Cold Mountain ♥️ A ta slova k tomu... Často si z filmů a seriálů vypisuji zajímavé obraty a zde jich je nespočet. Popis přírody. Popis života. Popis lásky. Popis smrti. Taková má láska být - skončit v tom nejlepším. Než vůbec začne. Než se člověk zklame. Protože jedině tak je věčná a živí nás i jako mrtvá po zbytek našeho bídného života. Protože, co si budem - ač sebestupidnější, bez lásky se hůř vstává z postele. ()

Dixieboy

Taylor Sheridan dokazuje, že je výborný scénárista... jeho slova jsou bravurně formulována a mluví člověku z duše. "Řeku nezajímá, jestli umíš plavat. Hada nezajímá, jak moc miluješ svoje děti. A vlk se nestará o tvoje sny. Jestli tě strhne proud, utopíš se. Pokud se přiblížíš, nezabráníš uštknutí. Jestli budeš příliš slabý, staneš se kořistí. Tady není místo pro chyby".  Musela to být velmi těžká doba. Hlavně pro ženy. A myslím, že především o nich je tato část... Faith Hill konečně dostala trochu více prostoru a v této epizodě opět dokazuje, že je i skvělou herečkou.  Tim McGraw (otec tří dcer) a jeho řeč s Ennisem... věřím tomu, že tady Tim nehraje, ale těží ze svého života, protože i já bych se bál na jeho dceru jen podívat. Velice dobrý díl. ()

Frajer42

Krásná lyricko epická balada a rozhodně jeden z doposud nejlepších dílů. Moc se mi líbí, že se tvůrci nebojí nečekaných zvratů a překvapivý moment může přijít prakticky v kterýkoli moment. Docela už mi dává smysl předešlá "holčičí" epizoda, která připravila půdu právě pro tuto epizodu. Znovu se divoký západ ukázal ve své plné syrovosti a já vrněl blahem u extrémně neočekávaného zvratu. [84 %] ()