James sa poháda so Sheom a Thomasom. Po vznesení obvinenia sa v tábore zvyšuje napätie. (SkyShowtime)

Dixieboy

Daddko by na to měl přestat tlemit, když ho to tak strašně obtěžuje a má neustále tu patetickou potřebu nás tady informovat o jeho prostoduchém znechucení...  S každou epizodou je to lepší a lepší. Úžasná kamera a výprava. Skvělý scénář a herecké výkony hlavních tří (McGraw, Hill, Elliot) jsou více než kvalitní. Hlavně Faith Hill velmi překvapila svojí jízdou na koni. ()

Frajer42

Na události nepříliš bohatá epizoda. Děj se prakticky nehnul z místa. Nicméně i na tom místě dokázal přinést hromadu kvalitní zábavy, kdy hlavní geront se nebál vzít kolty pevně do své ruky a pořešit cigánskou otázku. Celá epizoda se dost točí kolem houstnoucí atmosféry v táboře. Mnohem více, než kolem brodění řeky, což jsem dle názvu očekával, že bude hlavní téma. Každopádně seriálu rozhodně nechybí koule a více než hezky se na to celé kouká. Je to správně drsný divoký západ. [79 %] ()

dragonian odpad!

Daddko ma pravdu, ony si ich platia za ochranu, ony su ti co dali peniaze. ok respekt pred sheriffovymi schopnostami so zbranou ale za to si ich platia nie? odcudzovat niekoho za to ze nie je zbehly (skilled) so zbranami lebo pochadza z civilizovanej krajiny. Ten sheriff inac nevyzera vobec ako melee fighter, a sprava sa k ostatnym ako terminator, jedna rana boxerom a je po nom,,osobne mi tam strasne chyba nejaka postava typu ashton mounth, ktora by bola sympaticka s "chivalry code", tym chcem len povedat ze je tam mizerny scenar, voci kamere alebo dramaturgii nemam ziadne vyhrady. Amen ()

warrenur

Tentokrat sa epizoda zameriava na vykreslenie vztahov v rodinke nasho farmara-kapitana a v uvode i na bezne nestastia v karavane, ci otazku "vedenia". Blondava idealistka vidi konecne vo svojej mamine zenu a rodicia vo svojej dcerke takisto. Teda jej zvedave ocka na blondatom fuzacovi. Pokludna, obcas az zasnena epizodka, ktora par komentujucim nedokaze "zlozitejsim" obsahom ukojit ich potrebu po "Rambo-style akcii". :) Spokojnost, vdaka zmenam v tempe je serial zaujimavejsi, uveritelnejsi a nepredvidatelnjesi. 80% Zaujimava uvaha v zavere. ()

muti

Seriál nemusí mať stále nejakú prestrelku a epickú akciu na to aby bol kvalitný. Stačí obyčajný dialóg otca so synčekom o lovení jeleňov, smrti a živote. Čo viac chýba? Snáď len poriešiť ešte dcéru, ktorá by uz chcela jazdiť aj na inom než koňovi, ale ešte je to proste too soon a nápadník musí byť trošku schladeny, len tým správnym spôsobom, už len nájsť ten balans. Ten je ťažké nájsť v prérii, obzvlášť ak sú ľudia s nervami na hrane a konflikt je za rohom. Konfrontácia ostrieľaného vojaka ktorý zabil tisíce s kočovníkom bola až mrazivá. A to sme ešte ani nevyšli z Texasu. ()