Duttonovci sa vyberú na cestu na západ cez poslednú hranicu Severnej Ameriky. (SkyShowtime)

Davidaxik

Co musim rict než napíšu cokoliv? 1. Yellowstone jsem neviděl. 2. Nic o tomto nevím, narazil jsem na to náhodou.  Celej díl mám pocit, že to skončí naprosto tragicky a katastrofálně. Je to dané tím začátkem? Možná. Je to dané tou hudbou a stylem vyprávění? Možná. Je to dané tím, že takové veselé město neznáme? Tím, že nám seriál vykreslil naprosto pro nás, neznámé western městečko, které není ospalé a všichni se otáčí za neznámým cizincem? Mazec. Nářez. Děkuji. Jsem celej váš. Tohle si užiju maximálně. Těším se na další díl. ()

janesX

Na Winnetoua to zatial (príbehovo) nemá, zato divoký západ je znázornený presne tak, ako si ho predstavujem: samý ožrala a grázel a majster svetla (lebo má zbraň). A to všetko na entú, skrátka v prvej časti vidíme túto dobu a miesto ako odpudzujúceho strašiaka v tom najhoršom svetle. Vlastne sa toho až tak veľa na Amerike nezmenilo - búchačku si tam doteraz nosí kto chce. Tak vzhľadom na to, že k seriálom som trochu skeptický a opatrnejší a teda možno trochu prísnejší, prvá časť bola v pohode a v ďalších dieloch budem očakávať v tejto vysnívanej zemi aj niečo pozitívne a hlavne - príbeh. ()

Sidonka

"Když jsem se dívala na tuto zemi, viděla jsem jen svobodu, která se nám nabízela. Netušila jsem nic o hrůzách, které se skrývaly v jejím stínu." Začátek se s ničím nemaže, začíná pořádnou působivou akcí, kdy indiáni skalpují přistěhovalce a dívka s šípem v těle, zbavená naivních iluzí o snech a novejch příležitostech, v sebeobraně střílí své útočníky. Pak se western. příběh vrací na začátek, příjezd na divoký západ a příprava na cestu. Příběh má pomalejší tempo, má záběry na krásnou přírodu, interesantní, poetické a vnitřní monology jedné z hlavních postav. Pro ostřílené milovníky westernů možná málo akce, přestřelek nebo pocit, že taková paráda to zase není. Já se nechávala unášet skrytým kouzlem tohoto dobrodružného příběhu, který je srozumitelný, ale ne naivní. drsných a nemilosrdných scén je tam poměrně dost, ale není to asi seriál, který potěší úplně každého, zato se u něho dá zastavit a mírně rozjímat o čemkoli, třeba o životě, když mu chcete naslouchat a hodí se do vašeho momentálního nastavení. :) Na první pohled nenápadný, neokázalej počin, který mi zaujal. Ne na 100%, má své slabiny, přesto si umím představit, že se k němu ještě vrátím (zatím hodnoceno po třech dílech). Těším se na další! ()

Frajer42

Vychvalovaný Yellowstone si nechávám na konec a zřejmě jako jeden z mála diváků s ním zatím nejsem obeznámen. Rozhodl jsem se totiž příběh rodiny Duttonových sledovat, tak jak se chronologicky odehrával. Každopádně jde o moderní western přesně podle mého gusta. Velice rychle na mě dýchla syrová atmosféra, která nás nejspíš bude celým seriálem provázet. Celý svět je zatím vykreslen moc hezky a dýchá z něj dobová atmosféra, či minimálně do té míry, jak si danou dobu představuji. Tato epizoda nás především seznamuje s hlavními postavami, kde jsem si ihned získal pro několik postav sympatie. Je to správně drsné a tak nechyběly např. skalpy či znásilňování panen, což mě vždy zaručeně potěší, takže jsem po pilotním dílu velmi spokojen a těším se co přinesou další díly. [77 %] ()

LachtanShows

Seriál, na který jsem se s příchodem SkyShowtime těšil ze všech nejvíc, aby na něj došel čas až víc jak po půl roce. Nutno ovšem podotknout, že odkládání se vyplatilo. Teď je seriálová sezóna minimálně na poli novinek dost chabá a tohle já smlsnu vskutku rychle. Dokud nezačne škola a už na to klasicky zas nebude čas. ()