Wednesday vyhodí ze školy kvůli nádherně krutému vtípku, a tak ji její rodiče zapíšou na Akademii Nevermore, kde se do sebe kdysi zamilovali. (Netflix)

LachtanShows

Jeden z nejvyhlíženějších seriálů letošního podzimu je tu a já skákám radostí, že se takhle povedl. Černý humor miluju a Jenna Ortega se svým perfektním ztělesněním Wednesday jím rozhodně nešetří. Tohle mi bude bavit. ()

Matli

Tim Burton je prostě bůh. Kdo jiný by tuto rodinku vzkřísil a přivedl k dokonalosti než on. A Wednesday, ta je úžasná, ten herecký vykon, to líčení, to záběrování, vše je tak sexy, tak creepy, tak krásně natočený. Možná tam jsou nějaké scenáristické mušky, ale to se casem určitě vychytá. Paráda! ()

Mackoun

Raději jsem od toho moc nečekal, ale Burtonovo zmrtvýchvstání se zdá být zdařilou událostí a těžko se mi po první epizodě vstávalo od TV, aniž bych nepropadl binge-watchingu. Uvidíme, co přijde dál, ale neočekávám žádné větší výkyvy k horšímu. Po delší době nový ucelený fantasy svět à la Harry Potter a škola v Bradavicích, ikdyž v mnohem kompaktnějším měřítku. ()

warrenur

Velmi atraktivne a farebne pozlatko, o tom niet pochyb. Pobavilo, hoci vidiet drobnu goth Ortegu po tom erotickom horore X, je silna kava. :) Ale Nevermore je kazdopadne pekne prostredie, hoci ma uz to skupinkovanie deticiek na exoticke skupinky irituje az unavuje. Taktiez tie mnozstva klise o kacatku, ktore hned padne do oka miestnemu play-boyovy a miestnej alfa-samici. Az na toho usmevneho gluma v zavere. Uvidime, co sa z toho vykluje, ale najzaujimavejsi a najzabavnejsi "charakter" je zatial "VEC". ()

peetrejr

Prvá časť seriálu Wednesday je tu. Prvá epizóda nám hneď začína zhurta a mňa očarilo príjemné burtonovské intro, ktoré vo mne vyčarilo spomienky na jeho filmy. Je pravda, že sme už dlho nevideli počin Tima Burtona, trak on sa vrátil a hneď takto! Pretože Wednesday je síce seriál pre teengaerov, ale bez dotyku Burton, by to nebolo ono. Milujem, ale že fakt milujem tú všadeprítomnú satiru a čierny humor. Uznávam, že šiel som do seriálu s menšími obavami, ale tie sa vytratili. Trošku mám problém s dĺžkou časti, pretože hodina je na teenagerský seriál celkom moc, a uvítal by som radšej kratšie časti (20 až 30 minút). Ale nevadí to nejak špeciálne len keď máte ťažký deň, je dosť pravdepodobné že sa vám budú zatvárať oči. Som fanúšik diel Tima Burtona a preto som bol nadšený, z toho, že natočil seriál. Je to veľmi skúsený a dobrý režisér, ktorý si ma získal za jeho veľmi krásne a umelecké filmy, s nádychom hororu. To presne môžeme vidieť aj tu. Téma Addamsovcov je pre Burtona ako šitá a čudujem sa, že už skôr nenatočil niečo práve z tejto série. Nuž, teším sa na ďalšie diely a hlavne dúfam, že sa bude seriál minimálne držať v duchu prvej epizódy. ()

molcan2

Jednou vetou: Vylúčenú teraz rodičia prinútili zapísať ju na inú školu, dúfajúc, že bude dodržiavať všetky pravidlá, ale ona nie je úplne v súlade s nimi, je viac oddaná temnému vzdoru, má plán na útek, ktorý sa nedá vyformovať, ale škola Nevermore tento samotársky typ učila už predtým a riaditeľka pozná krivých a nelineárnych, takže ju pozorujú a sledujú, zatiaľ čo ona spriada plány a spolčuje sa, hoci začala mať vidiny, ak máte radi gotický folklór vyčarované a vytvorené bytosti môžu zanechať vo vás celkom povznesený pocit. ()

JakeG

Vizual snad ani nebudu komentovat, a fakt,, že W je od mého dètství prostě nejlepší Addamsová, mě jen utvrdil v tom, že vlastní seriál, je přesně to, co mi chybělo. ()

fr3ak

Nebavilo, spíš sralo. Ortega je určitě fajn, ale jinak vlastně nevím co bych na tom měl chválit? Digibordel to určitě nebude (triky doslova k zblití). Seriál evidentně víc cílí na pubertální publikum, který bude mít z rádoby rebelující Wednesday svůj vzor, jakkoliv spíš poplatnej době, než čemukoliv jinýmu (drobná holka samozřejmě nemá problém mlátit kluky a skutečnej rival nesmí bejt nikdo jinej, než další holka, ale co taky čekat jinýho u Netflixu), protože už první epizoda jesně ukazuje na čí straně Wednesday je a kam se bude směřovat. O celkové připosranosti nemluvě (vážně, co tam krom piraní, který navíc vypadaj spíš komicky vlastně bylo?) Naprosto chápu proč je z toho takovej hit, ale já s díky odcházím... ()

helraiser

Parádní rozjezd, představitelka hlavní postavy je naprosto dokonalá. Je to zábavné, místy bizarní a hodně dobrej vizuál. Baví a hodně, jsem zvědavej na pokračování, ale zatím rozhodně palec nahoru. ()

chrispe

Super. Kdyby to mělo o deset minut míň, dost možná by to bylo i za pět, protože by to víc strhlo. Ale já jsem spokojená, jdoucí s davem, páč mám pocit, že na Wednesday všichni koukaj, nebo ji už viděli. Jenna Ortega je skvělá. ()

tomik99

Nápad to má a atmosféru taktéž. Wednesday je sice unikátní, ale věřím, že tyto postavy v čase ztrácejí svou popularitu a unikátnost. Přeci jenom chceme, aby naše postavy prošly nějakým svým vývojem, což u ledové královny Wednesday úplně nejde. Něco mě na seriálu ale upoutalo, a tak tomu dám šanci. ()

GameboyNES

Jana Ortéza je docela fajn Středa ale na Kristínu Piči nemá. Důfám že tam bude mít víc prostoru. Zeta Honzová je nic moc Mortiša. Zato Guzmán mě rozsekal, vypadá jak jak z animáče. ()

ŠpetaMarek

Ty kokso, tak sem nedal ani cely prvni dil. Tohle ma byt nejsledovanejsi serial roku na Netflixu? Tak to sem opet rad, ze uz si ho pul roku neplatim. Vypada to dobre ale zbytek k hovnu. Otvirani vsech dejovych linek jak z prvni hodiny seminare Bad robotu: "jak se stat scenaristou serialu snadno a rychle." ()