Agent Ethan Hunt je poverený novou úlohou. Novovyvinutý preparát, ktorý môže vážne ohroziť ľudstvo, sa ocitne v nesprávnych rukách jeho bývalého kolegu Seana, ktorý sa dal na cestu zločinu a terorizmu. Aby sa k Seanovi dostal, potrebuje Ethan na svoju stranu získať jeho bývalú milenku Nyah. (RTVS)

Onanista

Ze super spionazniho filmu se nam vyklubala blba romantarna. Same zpomalene, utahane a zamilovane pohledy. Navic je cely film postaven na maskach a sikovnosti v jejich pouziti. Především za WTF Motorkářskou honičku a závěrečnou bitku dávam dvě hvězdy. ()

ferdomravec

Ked som to pozeral v case ked som bol nasrocny tak to bolo na 4*. Teraz po opakovanom zhliadnuti mi to prisla ako najslabsia mission. Malo akcie a miestami som sa nudil. Zaporak mi prisiel ako gay a cele bububu okolo viruse bolo onicom. ()

sun.eagle

Pokud jsem dal 3* jedničce tak tady prostě musím jít dolů. Z lidského a i chyb se dopouštějícího agenta se stal nesmrtelný, neporazitelný, nejinteligentnější, nejlepší a další sto nej nadčlověk. to mě fakt nebere, to si můžu pustit Herkula nebo Xenu. ()

CampaHD

Ak to beriem ako spektál, mňa to potešilo a Woo to na oko vie. Vždy si to rád pozriem, zbytočne to nevyhľadávam, a stále je to lepšie ako Palmova verzia. 60% ()

Nag0 odpad!

Pochopil som to pán režisér, a klobúk dole za tú odvahu a drzosť točiť paródiu na Mission: Impossible, pričom produčkná spoločnosť, štáb a dokonca aj hlavný hrdina sú v tom, že je to pokračovanie. ()

Herrydos

Opět pudu naprosto proti proudu a řeknu že pro mě je právě MI 2 ten nejlepší díl tohle je Woo a Zimmer v úžasné formě. Přiznávám že děj je trochu předvídatelný a jednoduší ale akce ta je úžasná a ty zpomalovačky společně s hudebním podkresem prostě fungují jako malej sem byl z filmu nadšen když ho poprvé dávali v televizi a to nadšení mi vydrželo až do dospělosti já prostě nemůžu jít pod 5* sorry přátelé :-D ()

Zelo

Takle, nevím, jestli to je tím, že ostatní díly naprosto žeru, nebo že jsem tenhle viděla jako první, ale nějak se mi dřív líbil víc... je pravda, že je asi nejslabší a několik scén by se klidně dalo vystříhat (třeba ta, jak tam chodí dokola a jenom koukaj). Na druhou stranu je to zase skvělá předehra k dalším dílům. ()

SNCIS

Hlášky: Luther: "Zrovna si koupím nový boty od Gucciho a musím šlápnout do zasranýho hovna." / Vedení: "Příště, až pojedete na dovolenou, tak nám prosím řekněte, kam jedete." Ethan: "Jo, to kdybych vám řek, tak by to nebyla dovolená." / Sean: "Víš co bylo nejhorší na tvym dublování? Smát se jak idiot každejch pět minut." Ethan: "Já myslel, že potlačení tvýho nutkání stisknout spoušt." - Tom Cruise a jeho nulová šance. - 75%. ()

Wasper

On je to opravdu občas pěkně patetický, nicméně nostalgie u mě pracuje na plných obrátkách, především i na základě skvělý hudby (jak jinak), pro mě nezapomenutelných scén/zvratů a charismatických herců. ()

NadyaM

Tak toto nie...Čakala som, že Mission: Impossible 2 prekoná značne prvú časť, ale hlboko som sa mýlila. Nezmyselný dej, z ktorého je skôr plátanina a záporák Dougray Scott tak nesympatický, nemastný, neslaný, že ho môžem zaradiť medzi najhorších filmových záporákov. Film ma veľmi sklamal a to aj hlavne hlavný hrdina Ethan v podaní Cruisa, od ktorého som čakala viac. ()

L.O.T.R

Lepšie než jednotka ale extrémne predvídateľné. Prakticky stačí jedna dve scény a vy viete ako sa celý príbeh odvíja. Výhodou je, že tá akcia je stále v pohode. ()

Elanornegra

Menej pamatnych scen, ale zachranuje to krasna Thandie, pomerne slusne akcne sceny a skvely hudobny doprovod. Lepsi priemer, pri ktorom som sa urcite nenudil, ale ani nejasal... 70% ()

Rene.Laskavy

Tenhle díl je prostě srdcovka. Pocta hongkongským akčním filmům natočená J.W. je super jízda. Akční filmy se dnes točí jinak, ale i tak se na to stále super dívá. Akce je hodně a je brilantně vypiplaná. Woo se nebojí nechat svoje hrdiny trpět a Cruise si s tím dobře poradil. Hunt se zde střetne s bývalým kolegou, který je mu hodně podobný, i když uvnitř jeho protipól. To je opět Klasika mistra Woo, obě strany mají síly zhruba vyrovnány a vítězství bude bolet. Parádní záběry, perfektní akce a holubice k tomu. To se sakra počítá a zatraceně to šmakuje. ()

evita_

Tento film sa mi snáď len prisnil. Bože môj. Toto nikto nemôže myslieť vážne. Trištvrte hviezdy za reklamu na šampón, ktorú som očakávala pri asi 24 spomalenom zábere na Tomove vlasy. To som ešte netušila, že ma čaká ďalších 1758 spomalených záberov a presne tam kam by ich nikomu nanapadlo strkať. Do akčných scén. AKČNÝCH. To je od slova akcia, to znamená konanie, činnosť... A nie spomalený záber počas ktorého upečiem koláč. Všetko má mať svoju mieru. V tomto prípade im to asi zabudli povedať. Menej je niekedy viac a tu to platí stonásobne. Silno som premýšľala aj nad odpadom. Ale v porovnaní s ostatnými odpadmi bolo toto aspoň o trolililinku lepšie. A aby som nezabudla, štvrť hviezdy za strhávanie si tvárí. To ma asi neprestane baviť :) ()

hypnos11

Další snůška nesmyslů a přehnané, až absurdní akce. Zároveň je ale třeba uznat, že velice šikovně režírované akce. Díky nápadité režii a šikovně vybraným, ne tolik známým hercům (Scott, Newton, Šerbedžija, Roxburgh), doplněných o Hopkinse, koukatelný film. Oproti prvnímu dílu jednoznačně zlepšení. ()

Patrick777

Mission: Impossible je jednou z mála filmových sérii, ktoré začali ako béčko (aj keď s áčkovými hercami) a zmenili sa na áčkové. Pre mňa, ktorý som videl najprv novšie časti, je až neuveriteľné, ako sa z mierne nadpriemernej jednotky a tohto stupídneho pokusu o "fess coolovský akčňák" mohli zrodiť také akčné pecky ako sú Ghost Protocol či Fallout. Keďže som nikdy nebol fanúšikom kategórie "trápne hlúpe akčné béčko", tak som si väčšinu stopáže musel vytrpieť. Avšak, verím tomu, že niekto si túto časť užíva viac, než vyššie spomenuté časti, tí sú však pre mňa pri najlepšom divní... ()

Alhazred

Takto to dopadne, keď sa skríži Tom Cruise s ázijským režisérom bojových filmov. Dosť biedne. Jediné, čo tam stojí za to sú niektoré akčné scény, inak je to strašná béčková zlátanina. ()

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (viac)

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (viac)