Agent Ethan Hunt je poverený novou úlohou. Novovyvinutý preparát, ktorý môže vážne ohroziť ľudstvo, sa ocitne v nesprávnych rukách jeho bývalého kolegu Seana, ktorý sa dal na cestu zločinu a terorizmu. Aby sa k Seanovi dostal, potrebuje Ethan na svoju stranu získať jeho bývalú milenku Nyah. (RTVS)

james11

Děs a hrůza. Jen to mě napadne, když si vzpomenu na Mission: Impossible II. Jednička měla mouchy, ale dvojka má celý hnízdo. Věci jako, střecha se dá otevřít jen na 40 sekund, pak se spustí alarm, který nikdo nedokáže vypnout, ukazují, jak hloupý je to scénář. Proč by měla mít střecha takovou možnost? Kdyby to byl jediný nesmysl, tak by jsem to i překousl, jenže proč Sean přišel za Etham tak akorát, aby stihl zachránit alespoň poslední injekci. Věděl přesně jak to udělá, tak si něj mohl počkat. Proč pro tu injekci neposlal někoho ze svých lidí? Pak fakta, že každý si nosí u sebe 10 mask lidí, co by se mu mohli hodit, by se dal vzít, ale proč by někdo u sebe nesil masku sebe sama? Scénář je plný hloupostí, udělaný asi jen tak, aby bavil malé američany. ()

Unr3aI

1 hviezda len za skvelu uvodnu horolezecku scenu, kazdopadne tolko slowmotion a bezducheho zazerania do prazdnoty ako v tomto filme som nevidel snad nikde. Dufam, ze 4. pokracovanie nesklame. ()

Beawish

Pamatujete si tu scénu z Airplane!, kdy si kapitán Rex Kramer sundá brýle... a má pod nimi další? Tak nějak jsem podvědomě čekal okamžik, kdy si Ethan Hunt (ten chlápek s jediným výrazem v obličeji) sundá masku Nyah (ta celkem půvabná míšenka), která bude ale ve skutečnosti maskovaný Luther Stickell (ten černoch z Pulp Fiction). Kdyby tenhle film nebral sám sebe tak vážně, tak by snad šel zkousnout. Takhle je jen svou vlastní nechtěnou smutnou parodií. ()

sajez

Nejvetsi slabinou vsech Mission Impossible je Tom Cruise,ktery se na roli akcniho tvrdaka opravdu nehodi.Akce v jeho podani pusobi usmevne a jeho radoby drsny vyraz take.Jinak by to vubec nebyl spatny film John Woo je mistr akcnich filmu a na jeho praci je vzdy radost pohledet ( Hard Boiled,Killer),ale s Tomem v tymu to nejde :o) ()

davebono

Oproti jedničce netáhne ani děj. Celé je to navíc hrozně zmatené, překlišované a ubohé. Nechapu jak John Woo mohl natočit parádní FaceOff a pak třeba i tohle. Hodnotím jednou * za snahu, která jde aspoň místy vidět. ()

Agent24

Skoro pro každého nejslabší díl. Někomu vadí, že většinou pracuje Ethan Hunt sám, druhému zase taková ta bondovská atmosféra kde všechno lítá a každý přežije. Pro mě na stejné úrovni jako jednička ikdyž možná trochu zábavnější hlavně v závěru. John Woo je parádní akční režisér a dává Huntovi úplně jiný rozměr. Určitě kvalitní díl a za mě 92% ()

Nobunaga

To se nemělo stát. John Woo ve filmu, který si produkoval Tom Cruis osobně. Akční režisérská modla odstavená do role pouhého choreografa Cruisovy One-man-samohany. Tango v kabrioletech, free solo lezení (proboha proč?!), honička na motorkách, a další a další... Vše rádoby ultra-mega-cool, ale ve skutečnosti jeden facepalm za druhým. A poslední blesková výměna obličejů- radši no comment. A tak John Woo si namísto dalšího Face/Off připisuje pouze druhý Živý terč.... ()

BeeSK

Strašná kravina, to radšej odporúčam nejaký diel Kobry 11. Hlavne mi prekážal neskutočne dementný scenár a réžia tomu ani náhodou nepomohla. Jedinou výhodou MI2 je, že sa furt niečo deje a má to spád. 40 % ()

JirkaJJJ

Kdybych na to koukal jako na komedii, dvě hvězdy přihodím. Nápad špatnej není, ale styl snímání akčních scén spíš pobaví, než že by vykouzlil "wow" efekt. Dokud Tomáš střílí, dejme tomu, ale jak začne s kung-fu, je to na rozervání bránice :-) ()

Pan_Kachna

jako áčko příšerný, jako béčko příšerný, jako cokoliv příšerný...jedinej okamžik, kdy mi z těch dialogů nekrvácely uši a nechtělo se mi zvracet z klišé byl, když sem se šel v půlce filmu samým znechucením vyčůrat ()

I.ball

Když pominu zdlouhavý nábor zlodějky v Seville, film jako takový má náboj a line jednu akci za druhou. Super souboje beze zbraně, kvalitní herci, bezva kamera. Tom Cruise může být jaký chce, ale je to zatracený profesionál. Tyhle role "agenta s minulostí" mu padnou jako ulité. A už jen pro ten úžasný soundtrack a rytířský souboj na motorkách dávám 80%. ()

Pythonator

Ano, to je ten díl, kde na začátku Tomík visí bez jištění na skále jako největší frajer všech dob. To je tak asi nejzapamatovatelnější část celého filmu. V porovnání s jedničkou nám ten čínský akční megalomaník ukuchtil samozřejmě daleko méně špionážní a daleko více akcí nadupanější podívanou. Pak už záleží jen na divákovi, jakému žánru dává přednost, ale oba filmy jsou v podstatě stějně dobré. Tvrdit, že mistr Woo něco zprasil, je zavádějící. Od něho je to další akční nářez se strhujícím finálem a v rámci jeho tvorby je to dokonce velice velice dobře odvedená práce. Film je tak strašně cool, až je trapný, ale zároveň všechny ty zpomalené frajerské scény tak baví, že to nemůžete nemilovat. ()

Bogrant

Nikto nie je dokonalý, ani John Woo. Jeho M:I 2 je totiž nehorázne smiešny žart, na ktorom sa dá smiať iba ironicky. Každá jedna akčná scéna je tak nekontrolovateľne prepálená až ostáva rozum stáť. Strašne vidno (kto vie, či to bol zámer), že Woo sa jednoducho vykráda. Paródia na akčný film. Sorry John, ale každý občas prestrelí. ()

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (viac)

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (viac)