Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství. (Netflix)

vinducha

Svěží pohled na upírskou tématiku , za 2 hodiny mě nenapadlo si jít zakouřit ani jsem nebyl na wc , což je samo o sobě docela pochvala pane Thorwarthe. ()

Holly_Molly

Výkon hlavní herečky a práce maskérů jsou jediný dvě věci co drží nad vodou tuhle hromadu hnoje, která i tak jednoduchou premisu (nechat upírku pozabíjet bandu lobotomů) musí roztáhnout na nudný dvouhodinový drama, s nudnejma flashbackama (ta stopáž se něčim natáhnout musí, že jo) a takovou plejádou dementních postav, že je až neuvěřitelný kolik jich v jednom filmu v jednom letadle může být... Tam fakt nešlo fandit vůbec nikomu, Dominic Purcell si po přečtení scénáře evidentně vydupal, že v týhle sračce chce být co nejmíň to půjde, zbytek teroristů, posádka i cestující jsou totální idioti a nejen, že mi bylo úplně u prdele kdo zdechne, ale já jim tu smrt přál! Hadi v letadle byli aspoň vtipný když už nic jinýho... ()

Polux

7/10 | Hodně fajn béčko, které má sice triviální zápletku "hadi, vlastně upíři v letadle" a o něco málo zkrátit stopáž by neuškodilo, ale akce je velice slušná, krví se zde zdaleka nešetří, hlavní postava se většinu času chová logicky (v dané situaci) a finišuje se zde v celkem nadprůměrném tempu. Škoda jen relativně brzkého odhalení o co jde (scéna se zrcadlem) a rovněž flashbacky (vysvětlující, jak hlavní postava k vampirismu přišla) jsou trochu navíc, protože film by se bez nich klidně obešel. Každý další upíří příspěvek do hororového žánru se cení a tento mi překvapivě hodně sedl. | PeZet ()

naytsirk

Kdybych do předu věděl, že je to upířina, dal bych od toho ruce pryč, ale nevědě.... No co se dá dělat, dokoukal jsem to, ale byly to útrapné dvě hodniny.... sice dobře natočený, ale za mě děsně nudný... ()

momomoo22

Prekvapivé. Zvláštna kombinácia žánrov upíri a únos lietadla s európskou produkciou. Začala to slabo a potom to pokračovalo zaujímavo. Prekvapivo dobrá atmosféra. No od polovice filmu to sklzlo do hlúposti....SPOILER:horenie v aute, ktoré sa uhasi požiarny systémom cez malú dierku, odseknutie ruky (radšej by som bola upír) a pánko pobehuje hore dole a ďalšie....filmu by prospela kratšia minutáž. Hudba veľmi dobrá. Za mna za 3 hviezdičky. ()

Pavlis.xxx

Film s českou stopou o upírech v letadle zní na první dobrou divně, ale výsledek není zas tak špatný. Samozřejmě to má své mouchy a slabší místa, ale ve výsledku docela koukatelný horor. Silné 3* ()

lineker

Tak tohle se moc nepovedlo. Film na kterým si nikdo nedal moc záležet a výsledkem je patvar o jedné hodné a zbytku zlých upírů. To vše nacpete do jednoho letadla, absolutně si nedáte práci vysvětlit zcela zásadní dějové linie a myslíte, že to spasí jatka bez ladu a skladu. ()

Vampiroza

Proč ne... Klidně si to pustím znovu někdy. Rozhodně to není sračka. Těch jsem viděl spousty. Není to taky ale ani žádná hitparáda.... Zkrátka neurazí. Bod dolů za opět otřesný výkon Dominikova herectví. Ten chlap byl špatnej snad úplně ve všem. Už jsem na něj i zapomněl, ale teď mi ho zase připomněli a celej den je rázem zkažený. ()

jethrotull

Do polovice to este akosi islo,ale potom sa z toho stala hlupa zlatanina.Unoscovia sa chovaju ako dementi i ked maju "dokonaly" plan a ostatne postavy na cele s hlavnou upirkou rovnako. A najviac ma vytacal ten maly smrad.ktory sa choval ako najvacsi frajer. Pre mna velka slabota a hlupost,i ked namet bol dobry,ale totalne nevyuzity. ()

vimluk_CZ

Film jsem spustil bez toho aniž bych věděl o čem bude - a nejprve jsem čekal thriller s uneseným letadlem. No jak jsem se divil, jakým směrem se tenhle film vydal! Upíři, krev všude a napětí.  (i když v těchto filmech bývají pouze 2 typy konců: a) upíři utečou do světa  b) upíři jsou zneškodněni.) Uvítal bych ovšem kratší stopáž, i když byl konec vcelku intenzivní, už mě lehoulince nudil a rozhodně by se některé momenty nemusely tolik natahovat. Flashbacky z minulosti fajn nápad, kamera a kostýmy byly zmáknuty na 1. Byl jsem příjemně překvapen, a i když to rozhodně není film pro každého (a chápu to), tak jsem si ho naplno užil. Koho nebaví upírské masakry - nepouštět! ()

karelhura

Mami mami mami mami  já už to nechci nikdy vidět ! Bohužel jsem to viděl s dabingem a to se fakt nedalo a ještě k tomu ten přiblblý spratek a vymaštěná upírka. ()