Policistka Youngová se ocitá sama v budově policejní stanice ve společnosti několika nebezpečných zločinců. Jedním z nich je nelítostný zabiják, který se do vězení schoval záměrně, a druhým podvodník, který si bude muset vybrat, na čí stranu se přidá... Zatímco policistka Valerie Youngová provádí rutinní kontroly se seržantem Duanem Mitchellem, podvodník Teddy Murretto prchá před nájemným vrahem, který ho pronásleduje a podaří se mu uniknout. Když je hlášeno ozbrojené přepadení, Youngová s Mitchellem tam jedou a Murretto schválně napadne policistku, aby byl zadržen a dopraven do vězení, kde bude, jak myslí, v bezpečí. Když je nalezeno jeho rozstřílené auto, policisté ho kontrolují a téměř do nich najede další vůz, řízený mužem předstírajícím opilost, který si říká John Doe. Je zavřený do cely naproti Murrettovi. Vyhrožuje mu a nakonec pomocí plynu, který má v tašce umístěné v oddělení zabavených věcí, způsobí požár a rozezní se alarm. Přepadne Mitchella, vezme mu zbraň, zmasakruje svého spoluvězně a chce zastřelit Murretta … Důstojník policie Huber tajně stahuje data z počítače a někomu je předává. Policistka Youngová zkoumá, proč chce Doe – ve skutečnosti Bob Viddick – Murretta zabít. Ukáže se, že za vším jsou podivné čachry v jeho poradenské službě zejména v oblasti herního průmyslu a je zapleten i do událostí kolem vraždy prokurátora Fentona. Kromě toho ukradl velkou částku peněz. Spolupráci mu nabídla i FBI, pak ale málem zemřel v autě, které vyletělo do vzduchu. Musel zmizet. Křiví poldové ho vylákali do pouště, kde došlo k přestřelce s FBI. Murretto vyvázl. Detektiv Shierová oznamuje Youngové, že je třeba Murretta přemístit. Jeho bývalá žena a syn byli zavražděni … Na policejní stanici vnikne muž jménem Anthony Lamb a postřílí dva policisty a dva záchranáře, kteří přijeli pro zraněného spoluvězně Murretta. Pak přijde na řadu Mitchell a zraněný spoluvězeň Murretta. Valerie Youngová se vrahovi pokouší postavit, je zraněná a schová se v Murrettově cele. Střela byla odražená, postřelila se sama. Psychopat Lamb přes neprůstřelné sklo vyhrožuje Viddickovi i Murrettovi. Odchází a na Valeriino volání se konečně ozve Huber. Policistka ale pozná, že lže a přešel k nepříteli. Kód k zámku do cel mu nedá. Nakonec ho hodí Teddovi a dá mu i svou zbraň... (TV Prima)

borec999

Akčné béčko, ktoré je príkladom prečo sledujem akčné béčka. Na Copshope sa mi páčilo vlastne skoro všetko. Dialógy, postavy, dej ktorý približne v polovici príjemne pripomenie Carpeterove prepadnutie 13. okrsku, akcia (jej kvantita, krvavosť aj štýl akým ju Carnahan natočil- vidno že režisér vie čo robí a kam pri bitkách či prestrelkách postaviť kameru), neskrývaný jemne béčkový nádych-občasné hlášky a komediálne vsuvky na spestrenie, oldshoolová štylizácia patrná už od úvodných tituliek, či herci. Sprvu je film skôr konverzačkou (Grillo s Butlerom v celách), postupne nám dávkuje čiastkové info o tom čo sa stalo, čo sú zač postavy a čo môžme približne od každého čakať a tempo je pomalšie. Po prepade stanice sa už ale naplno prepne do akčného módu a v ňom nepoľaví až do konca. Butler je posledné roky v podobných "drahších" akčných béčkach stávkou na istotu a aj tu ukázal svoju charizmu i že do podobných úloh a filmov sa proste hodí. Béčkar Frank Grillo ktorý pravidelne strieda lepšie filmy s horšími je vo svojej úlohe tiež okej a Copshop je nepochybne svetlejšou stránkou jeho filmografie. Pochvalu však zaslúži i černošská bad ass policajtka, ktorá na moje osobné veľké prekvapenie nepôsobila ani na sekundu trápne a príbeh príjemne ozvláštnila a na koniec nesmiem zabudnúť ani na psychopata Anthonyho Lamba( Toby Huss) s balónikmi, ktorý je naozaj výborný. Jediné čo by som vytkol je nevýrazný záver a spomínané slabšie tempo v úvode, ale to sú len malé chybičky krásy. Joe Carnahan ma nesklamal a po minuloročnom Boss Level či dávnejšom Šoférovi a Medzi vlkmi ma aj ďalej jeho tvorba neprestáva baviť a teším sa čo natočí nabudúce. 80% ()

Wally

Chvilku thriller, chvilku akčňák a chvilku komedie a pak zase od začátku dokola... Tohle mne na tom asi štvalo nejvíc, ale jinak se na to dalo koukat...Butler má to nejlepší za sebou a tak tu jednu hvězdu navíc musela zachraňovat role Anthonyho Lamba... ()

SpaceOdyseus

Obcas mi staci opravdu malo ke stesti. Jedna noc, jedna policeini stanice, jeden dobrej polda a dva cool zaporaci/antihrdinove skvele rozestaveni na sachovnici a kdyz se do toho zamicha Carnahanova kulervouci rezije, bavim se od zacatku do konce kralovsky. ()

Corpsegrinder

Zábavná variace na Přepadení 13. okrsku. Filmu se celkem daří práce s postavama, dialogy jsou uvěřitelný a občas i vtipný a dokonce i ta plešatá černá policajtka se nakonec ukáže jako sympatická postava a neruší tak jak jsem ze začátku čekal. Děj svižně odsejpá a byl jsem vždy zvědavej co se stane dál. Kupodivu to má i několik hezkejch záběrů a nevypadá to lacině. Je docela škoda že tu film má tak nízký hodnocení když režisérův předchozí průser pro děti Boss Level tu svítí v červenejch číslech, no ale to bychom nesměli bejt na ČSFD že :)) ()

666Carnage

Střílečka na policejní stanici, občas zajímavý nápad, občas vtipný hlášky. Během pár dní, ale zapadne do proudu průměrných akčních filmů. Režisér má na kontě slušný filmy, tenhle je bohužel jen nadprůměrný. Grillo a Butler jako dvojice funguje. 60% ()

Nikar

Nic moc film, ale ten vtipně zprasený překlad, stojí za to! Hovno hromada kulky všude. Dostal měchýř zkurveného batole. Je opilý ze zadku. Kurva přesčas, můj zadku. Voní jako satanův kretén. Pokud máte rádi suché psí hovna, je to vynikající. Vy, chlapi, se mnou pořád šoustáte, přinesu hadici na oba vaše děvčata! Tady mi nemůžeš dělat hovna, kámo. Kolem vás se vznáší nějaké mrazivé hovno. Přestaň se šukat. |45%| ()

Strandmon

Carnahan má celkem osobitý a originální styl režie a zatím mě skoro vždy dokázal překvapit. Copshop je bohužel, ale zatím asi jeho nejslabší dílo. Než se dostanu k záporům, chci říct, že obsazení je skvělé. Butler a Grillo jsou samozřejmě záruka kvality, ale chtěl bych vypíchnout i Alexis Louder a Tobyho Husse, protože oba svoje role zahráli výborně. Akce je taky slušná a celkem dost krvavá, takže tady Carnahan opět nezklamal. V čem ale tentokrát zklamal je nějaká lepší ucelenost příběhu a také konverzace, které mě vůbec nebavili. Zdlouhavé kvákání o ničem, kdy čekáte až konečně přijde na nějakou akci, která se sice dostaví a film má pár slušných momentů, ale celkově to na víc než průměr prostě nedalo. ()

Klajnik odpad!

Nezábavnej film plnej pozérství, které je manifestováno skrze předrsnělé řečičky postav, na kterých není důvodu, aby divákovi nezáleželo. Scénář je natolik banální, že z policistů udělal neschopné imbecily, zcela nekompetentní strážit zákon, životy jiných i sebe samých, tudíž mi bylo docela příjemné, když se na policejní stanici začal dobývat vrah a postupně se jich zbavoval. Uspokojení, které jsem v tom viděl, pramenilo z jisté příznačnosti. To uspokojení bylo však příliš slabé, krátké a ani trochu nevykoupilo nedostatky všech ostatní aspektů, z nichž se film skládá. Zbytečnej film. Carnahan je uplně v prdeli. Jeho A-team z roku 2010 je skvělej film. Jeden z mých oblíbených akčních filmů. Pokud chcete zábavnej funkční a organickej akčňák, kde fungujou postavy, tak navrhuji pustit si spíše to. Od té doby totiž Carnahan nenatočil nic pořádného. PS: Frank Grillo se mi příčí. ()

warrenur

Gerardovi pochybili peniazky, alebo len kamosovi spravil sluzbicku svojou pritomnostou v tomto paskvile? Strasne daco. Tolko pozerstva a bullshitu vo filme som uz dlho pokope nevidel. Rozmohol sa nam tu taky nesvar ..... Neodporucam ani na zabitie casu. ()

TheSpearCZ

Ona kdyby se vynechala celá ta komediální a kýčovitá stránka filmu, tak je to lehce nadprůměrný biják z jedné policejní stanice, ale tady je toho stupidního scénáře a bezvýznamných dialogů na takovýhle film prostě a jednoduše moc. Buď se tomu poddáte nebo to z chutí pošlete do prdele. Já byl během sledovačky neustále na vážkách, chtěl jsem být hodnej, ale ten konec mě fakt utvrdil v tom, že je to jenom předvídatelná krávovina. Od Carnahana jsem čekal daleko víc. Čisté 2* ()

SpeedyCZ

Carnahan má rozhodně navíc. Butlera ani Grilla si tu zas tak moc neužijeme (až na konci). Příběh je v jádru velmi jednoduchý, no podaný je trošku zmatkovitěji, než by bylo zdrávo. A hlavně, moc se tu kecá a málo střílí. Přesto to byla vcelku dobře vyplněná dvouhodinka. Není to film roku, ale dívat se na to dá, a jako průměr nebo možná lehce vyšší průměr to obstojí. ()

Rathalos

Ulala,tak tento akcny thriller je presne podla mojho gusta,necakal som od toho vela,no prijemne som zostal prekvapeny a dostal som vynikajucu zabavnu jednohubku s kvalitnym hereckym obsadenim,ktora ani chvilku nenudila,bavila ma po cely cas az na to vykreslenie policajtov,z ktorych urobili totalnych idiotov bez stipky inteligencie...:-) ()

Hapretor

Co začalo jako skvělá dialogová přestřelka s výraznými postavami, která každá má svou motivaci a jasný směr v ději filmu ... což mi připomínalo rané Tarantinovky, tak v druhé půli začne být tupá a nudná až bizardně vtipná ... pochybuji že parodický nádech byl záměrný - všude-střílející hovadina s ještě debilnějším koncem ... zabavilo ale zklamalo ... ()

BOURQUE

Režisér / Scenárista J. Carnahan po trochu komplexnejšom Boss Level teraz servíruje B-čkový akčný thriller, zväčša odohrávajúci sa na policajnej stanici. Slabšie momenty, prípadne nie príliš originálny scenár, sa snaží zamaskovať pomocou (nie vždy fungujúcich) jednoriadkov jednotlivých postáv, predovšetkým v podaní Toby Huss. G. Butler stvárňuje svoju postavu s prehľadom. Záveru chýba trochu ráznejšie a prekvapivejšie rozuzlenie. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

helloween93

Z posledních dvou kousků od Carnahana se mi o chlup více líbil právě Copshop před Boss Level. První zmiňovaný je spíš thriller, kde se pečlivě pomocí dialogů odkrývá zápletka filmu a motivace postav a film nevyhnutelně plyne k finálnímu zúčtování. To zasazení příběhu do nevadské pouště, resp na policejní stanici překvapivě fungovalo, na čemž mají velkou zásluhu i pánové Butler a Grillo. Alexis Louder v roli policajtky byl rovněž dobrý castingový tah. 4* ()