Star Wars: Vízie

• Česko Star Wars: Vize (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (viac)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Recenzie používateľa Sashmen13 k tomuto seriálu (10)

Star Wars: Vízie (2021)

Přijde mi, že hlavně první díl vytěžil maximum z podstaty anime star wars a měl, pokud mi prominete, vizi čeho a jak chce dosáhnout. Většina ostatních se docela míjela, snad jen nevěsta, stařec a Lop a Ochō věděli co chtěji.  Nejhorší asi dvojčata, to bylo už moc: D. ()

Duel (2021) (S01E01)

Silnej začátek a upřímně,už jen ta originalita, kde sith/člověk co používá red saber je "good guy" je zajímavější než co jsem dlouho os tar wars viděl. ()

Tatooinska rapsódia (2021) (S01E02)

A víte co? Viděl už mnohem horší věci, rock/beach anime episoda ze světa starwars ani moc nevadila, jen kdyby všichni nevypadali jak děti,. ()

Dvojičky (2021) (S01E03)

Erm, ok, to bylo... zvláštní. Já jen vím, že nikdy už nechci vidět tak cursed star destroyer design. ()

Deviaty Jedi (2021) (S01E05)

Docela nice fight, ale příběh trochu wacky, sabersmith... ()

T0-B1 (2021) (S01E06)

Noooo, tohle je už asi příliš, mám rád dobrou teraformaci jako každý jiný, ale  dobrého pomálu. ()

Starec (2021) (S01E07)

Anglickej dubbing zněl hodně divně, ale ten finální finish move byl super, rozhodně superior vůči většině ostatních dílů. ()

Lop a Ochō (2021) (S01E08)

Imperiální Japonsko potkalo empire a nyní se mlátí tradice a průmysl zatímco v pozadí květe sakura, docela dobrý. ()

Akakiri (2021) (S01E09)

A závěrem, správný japonský "happy end", nu což. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023