Hera zariskuje, aby pomohla priateľkám, zatiaľ čo Ahsoka a Sabine sa postavia nepriateľom. (Disney+)

TR4XY_CZ

Totální nářez. Choreografie Lightsaber soubojů jak z prequelů a vizuálně jak ze sequelů, lepší kombinace neexistuje. Dál nápaditá akce, napětí, odhalování, skvělý scénář a režie. Co víc by si mohl fanoušek Star Wars přát?! 10/10 PS: Chci víc Baylana a Shin, ti dva mají potenciál být jednimi z nejlepších záporáků ve Star Wars ()

-bad-mad-wolf-

"To je úpe mega a na Shnilých rajčatech to má sto procent, protože je to mega nálož ryzích Stár Vors jak cyp!" No, tak si utřeme ty pubertální přestřiky a zůstaneme u toho, že je to docela fajn SW šavlovačka, hojně těžící z charismatu a atraktivity svých postav. ()

AllShallFall

Absolutně našláplá episoda. Zamotalo se to více než jsem čekal. Skvělé. Jsem zvědav, co bude dál. Jinak geniální Ray Stevenson. Čest jeho památce. Dále také mě potěšila zmínka o "Dědici impéria"! Tak zná spousta SW fanoušků Thrawna! Takže nakonec Disney vsadil stejně na "legendy". Ty se stávají skutečností. ()

William_

Má to všechno co si fanoušci SW přejí. Je tam pif paf, jsou tam osobní dilema i SPOILER: Anakin S. Sice se v pár scénách najdou maličkosti a ti co budou hledat chyby je najdou, ale suma sumárum se jedná o příjemný SW seriál. Jo a i tady ten Anakin vypadá lépe než v Obi-Wanovi. Tady jde aspoň vidět, s jakým seriálem si kdo dal záležet. ()

Lenka.Vilka

Jo, přesně tak. Kdyby v minulém díle bylo to, co bylo v tohle první dvě minuty (alespoň ze strany záporáků), bylo by to víc konzistentní. Ale stejně byl díl skvělej stejně jako právě tenhle. A potom přijde top úplně všeho. Až jsem si říkala: A kam po tomhle klenotu? Prostě jsem na tu nádheru jenom zírala a zírala! ()

Martrix

Tentokrát si na své přišli i fňukalové, kterým chyběly světelné meče jak v Mandalorianovi, tak v Andorovi. Na tu čtyřicetiminutovou stopáž, musela padnout spousta zářivek. Milovníkům plechovky, se navíc v závěru této epky, jistě vybavila i poluční scéna, ve které se zjevil digi Luk. Mamičky nejspíš opět nestíhaly vytírat loužičky pod šťastnými nerdíky. Ale já to chápu a přeju jim to. Tedy tu radost. Já HO taky zase rád viděl. Ahsoka je o dost lepší SW seriál, než ten o upocené hlavě, nebo pouštním penzistovi. Postava Baylana i jeho Shinučednice se mi líbí moc a prudící robot je taky fajn. Ahsoku jsem měl v CW rád, tady na mě aspoň zatím, působí dost blazeovaně, až nezúčastněně. A Wren...ta by se hodila spíš do spolku plechových hlav. Zatím je nevýrazná a scény si pro sebe ukradla kočkoidni bloncka. Povedená epka. V tomto duchu a až do konce...a SW fanoušci nemají proč brblat. Oceňuji i to, že jsme teprve v polovině a děj se pomalu, ale jistě sune vpřed. Žádné přešlapování na místě jako ... . ()

Šimpy

Může mi někdo vysvětlit jednu věc? Nejdříve vidíme Ahsoku, jak Silou hýbe hrnečkem a pak místo toho, aby použila Sílu a přitáhla si ten orb s mapou, tak musí bojovat s Baylon a pak ještě navíc na orb sáhne holou rukou...nejdřív krouží okolo, měla x možností orb chytit jen Silou a tím přerušit výpočet trasy. Tvůrci prostě nechápou, jak používat foreshadowing...narozdíl do např. Riana Johnsona, u nějž jsou tyto detaily dále využity a nutné pro pochopení dalších událostí. Scény nemají být samoúčelné, mají plnit svoji funkci v příběhu. ()

Sany33

Príbeh: Sabine a Ashoka musia čeliť nepriateľom, ktorý už majú v rukách kľúč k nájdeniu Imperiálneho generála Throna. Sabine podľahne nepriateľovi v snahe zachrániť Ezru a Ahsoka sa stretáva so svojím majstrom. Hera aj napriek zákazu prichádza na pomoc svojím priateľkám. Prevedenie: Opäť silne emancipovaná časť ale opäť mi to nevadí nakoľko sa stretávame s veľmi peknými súbojovými choreografiami a celkovo príbeh napreduje a netočí sa v kruhu. 97% ()

kenkaku

Tak pinda pochopila, že zas taková kingoška není a konečně si vzala beskar a pistoli :D. Jinak velice slušná epizoda s jedním celkem zásadním failem: to si nemohla “kuličku” přitáhnout (odstrčit) pomocí síly a musela na ni šahat? Také celkem nechápu: “nikdo za námi nepoletí…”. Jako ono je víc “cestovních kroužků” na poskakování mezi galaxiemi? A pokud není potřeba, tak proč se s ním stavěli? Chápu tedy ty komentáře ostatních o “kopancích scénáře”. Za naprostou pecku považuji integraci i na “kmenové Star Wars”.  Pozn.: co je sakra Ezra? ()

Elerrina

Tak jsme se konečně v ději někam posunuli a navíc to má šmrnc, když už ne logiku. Je vidět, že když se k látce dostane jen trochu schopný režisér, tak může vypadat atraktivně i to mávání wzzzum wzzzum zářivkama. Plus Sabine se definitivně odhalila jako kardinální slepice. ()

SpaceOdyseus

Dil narvany akci se svetelnymi meci? Parada! Leda ze... Kolik tech souboju melo nejakou zajimavou choreografii? Kolik ikonickych obrazu? Kolik nesmyslnych otocek? Byly tam zase nesmyslne closeupy misto prehlednych celku? ()

MiniMinion

Pro mě zatím asi nejlepší epizoda. Ne, že bych o něm někdy pochyboval, ale Peter Ramsey se předvedl ve skvělé formě. Díky Filoniho scénáři tato epizoda svedla dohromady všechno, co minulé tři připravily, and Ramseyho režie je naprosto pevná a sebevědomá. Solidní zvraty, dobré výkony hlavně od Natashi Liu Bordizzo a Raye Stevensona, velice hezké vizuály, souboje zatím nejlepší z celého seriálu (líbilo se mi, jak každy duel měl trochu jiný styl podle toho, kdo s kým bojoval), Hera tentokrát připomínala sebe samu ze Povstalců více než kdy dřív, a ten konec… wow, věděl jsem, že se to stane, ale stalo se to dříve, než jsem čekal, a ten způsob, jakým se to stalo… mám z toho skvělý pocit. Snad jen ten dialog místy opět trochu drhne, ale jinak nemám výtky. Celý tento seriál prostě vyzařuje klasický pocit Star Wars jako od Lucase, ale s příchutí něčeho nového, čerstvého a neznámého, a přesně tuto kombinaci teď Star Wars jakožto značka potřebují. Bravo. ()

ROCK,THE

Vy AndoroMilci si běžte vymastit dicky někam do knihovny nad Algebrou protože seriál Andor byl stejně tak nudnej a se Star Wars neměl nic společného =D ale Ahsoka dokazuje že když vezme otěže do rukou pravý fanoušek Star Wars jako je právě Dave Filoni tak dostaneme takové Star Wars jaké jsme si přáli, ten feeling obzvlášť z tohoto čtvrtého dílu byl naprosto stejný jako když jsem před 25 lety viděl poprvé Epizodu VI. Tohle jsou Star Wars které jsme chtěli a které jsme si přáli. Dave Filoni je bůh! A konečně nám dodal to nač jsme čekali a očekávali A….. 10/10 ()