Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

kklepkaa

Rozjezd trochu pokulhával, ale potom se do toho scénář pořádně opře a je to fakt jízda až do konce. Skvělé herecké obsazení a perfektní dialogy okořeněné Japonskem. Rozhodně jeden z nejlepších filmů za poslední dobu. ()

drackula

Nenormálne mi tento úlet sadol a tak som si ho veľmi užil. Dobrá akcia a kulisy, sympatické postavy, čierny humor a všetkému kraľujúci Brad Pitt. Je to strašný frajer. 100% HBO MAX ()

Slaava

vyhlaskovana, vizualne skvela vyvrazdovacka. Predstavet si mix Johna Wicka, Deadpoola a k tomu, jak kdyby dialogy psal snad Tarantino. Vyborna vec, a pokud to ma byt labuti pisen Brada Pitta, tak proc ne. Jen to mohlo byt o cca 20 min kratsi. Za zminku urcite stoji skvele cameo Channinga Tatuma, vterina Ryana Reynoldse a to jak ted vypada Sandra Botox Bullock (fuj, fakt fuj) ()

earl hickey

Wow, to byla jízda!!! Ve stylu Tarantina a jeho Kill Billa. Vlak se řítí Japonskem, nájemní zabijáci si jdou po krku, Brad je ve formě.... ! A ti dva? Mandarinka a Citrón? Tak ti mě hodně bavili :-), :-), :-) !!! ()

Dexter256

Když máte k ruce Berušku alias stále kvalitního Pitta. Který si to za mě opravdu uzival.  A k němu neméně kvalitního Citrona a Mandarinku. Tak máte prostě vyhráno. Je to zábavné je to drsné a je to prostě skvělé.!! Po dlouhé době opravdu film který stál za to vidět v kině.🙂 Snad nas Brad ještě něčím mile překvapí než půjde do toho důchodu.🙂8/10 ()

Glowski

Kdyby oba filmy nevznikaly současně, byl bych si jistý, že se tvůrci Bullet Train zhlédli v loňském Sebevražedném oddílu. Takhle lze jen říct, že se vezou na stejné vlně cynismu, sebeironie a infantilismu. BT je sice o chlup sofistikovanější zábavou a vrcholu dosahuje v několika ryze slapstickových momentech (omylem otevřený kufřík, had v záchodě, „povlávání“ hrdinů za vlakem), ale namísto očistného smíchu vyvolává jen příležitostné uchechtnutí. Pokus udělat velký letní blockbuster podepřený panoptikální skvadrou postaviček, hláškami a populární hudbou drží při zemi těžkopádnost – účelovost celé konstrukce. Narativní gymnastika odboček, flashbacků a přeskoků funguje jen pokud má divák možnost vytvořit si k postavám - hracím figurkám - vztah dík bližší znalosti jejich povah, popř. mají jejich verbální potyčky patřičný švih (viz třeba Osm hrozných). Koncept BT při své délce sotva dosupí do cíle. ()

jefff

Tohle byla dobrá jízda. Začátek takový vlažnější. Timing vtipů fungoval jen napůl, ale ve výsledku hodně zábavné, trhlé a docela i nápadité. Celá zápletka je hodně přepálená, ale vlastně se díky tomu divák nikdy nenudí. Pitt super, zbytek osazenstva velice dobře zvolený a Shannon v záporné roli výborný. Tohle se povedlo. ()

Hollohlaway

Je to taková nálož drobných vtipů a narážek, navíc vynikající dialogy. Bavil jsem se výborně, místy trochu kulhající dějová linka mi nevadila, plno známých tváří v malých rolích a roličkách skutečně těší. Zábavné, akční složka je velmi kvalitní, prostě oddechovka jak má být. Obsazení originální a zajímavý mix mladých nadějí a zkušených veteránů.Ovšem na co jsem skutečně vytřeštil oči byla na konci Sandra Bullock. Holka holka, neděláš dobře... ()

Pecival

Zbesila jizda s nevyrovnanym tempem a hromadou twistu. Neco funguje, neco ne, ale odsypa to stejne jako ten vlak. Libil se mi Aaron (to sem necekal, ze nekdy reknu :) Sandra vypada nejak plasticky. ()

zsn odpad!

Pitt je neskutečně ošklivej a namyšlenej chlap a špatnej herec. Nechápu, proč je tak glorifikován. Nikdy nehrál ve zvlášť dobrých filmech, ovšem toto už je naprostý brak, který zaujme vyloženě jen jednoduchého jedince. ()

psychoJoa

Neskutečný nářez! Tohle fakt můžu, těším se, až si to pustím znovu. Skvělá hudba, skvělé obsazení, skvěle provedený nápad! Juch aneb dávejte pozor a nebudete zklamaní! ()

Zemi11

Co takhle zajít po čase do kina? Ani nevím, co dávají. Třeba tohle. Omg, akční film s čínskými titulky. No nějak to tu vydržím... Moment, to je Brad Pitt? Aha. Joey King? AHA! Tohle byla i výjimečně vtipná scéna. A tohle taky. Moment, moment, to je docela prdel... ()

Maynard.

Na tenhle kousek je potřeba se připravit, že jdeš na vostrou komedii a né jako na akční thriller, jak se píše nahoře. Pokud bych to bral jako komedii, tak sem se zasmál poměrně dostkrát. Pokud jako napínavej film, tak to ani ťuk. Je to taková přeplácaná americká jízda vlakem, kterej sice zastaví, ale jen na minutu. Spíš bych tady vypíchnul herce, Pitt je jasnej, jen doufám, že to nebyla (tak jak slibuje) jeho poslední role, páč by si mohl ještě dát něco výraznějšího. Obrovskou radost mám z Kick Asse, kterej každým filmem roste a kdo ví, možná, že on to jednou převezme po Pittoj. Kudrnatej černoch vtipnej, ale nějak sem mu to nežral. No a těch postav, který tady chcípnou je fakt spousty. Vidwt podruhý to asi nebudu potřebovat, ale sem rád, že sme si na to mohli vyrazit s lepší polovičkou do kina, to na mě eště nebyla naprdnutá jako právě teď ('kvůli kapele se musíme vrátit z Chorvastka o den dříf) :o( ()

xLIGHTx

Prvá polovica bola celkom zábavná, aj vtipná, nápaditá. Potom to akosi kvapku prešlo vlastne do menej vynaliezavého vzájomného, bezbrehého zabíjania sa a čaro sa akosi začalo viac a viac vytrácať. Je vidieť, že je to film Davida Leitcha (na spôsob Deadpoola 2, len v inom prevedení, s iným príbehom, s inými postavami).  Nenáročnejšia, celkom zábavná, cameovitá, zbesilá snímka, s viacerými nápadmi a s mnohými sympa hercami, s hromadou flashbackov, ktorá však pôsobí miestami plytšie a dosť neskutočne (vlastne takmer neohroziteľní hl. hrdinovia). Ale inak Bullet Train sa vlastne ani neberie veľmi vážne a to je len dobré, a zase aby som sa iba nesťažoval, celkovo ide o pomerne fajn akčno-komediálnu oddychovku, to zase áno. Za troch silných Dieselov, teda tri Podfuc(k)y ;), ehm, tri silné hviezdy. ()

BMAJTZ

Je to extrémně nerealistická hovadina, ale zároveň extrémně zábavná hovadina. A v tomto případě ta zábavnost rozhodně převyšuje všechno ostatní. Krvavá popkornovka jako blázen, kterou si podle mě museli při natáčení všichni strašně užívat a jde to vidět. ()

kenkaku

Čím déle to běželo, tím více film ztrácel. Prostě toho bylo moc a nemyslím tím “moc dohromady” (jako uplácat dohromady steak, jahody a makové koláče - každé zvlášť super, ale dohromady hnus), ale “moc moc” (jako cukrová vata s bílou čokoládou v medu). Film tedy v drobných částech osamoceně funguje fajn (láhev s vodou je bomba), ale jako celek je to prakticky nekoukatelné a neskutečně debilní. Ta pompézní načančanost vůbec nefunguje (frajer si zapálí jen, aby tu cigaretu mohl hned zpomaleně cvrnknout na zem) a po skoku na kulko-vlak, jsem měl 100 chutí to vypnout. A to bylo teprve v polovině, a zdaleka to nevystihovalo retardaci finále. Závěr vše definitivně pohřbil (ten vlak měl před “zastavením” na tachometru 50… tolik se jezdí legálně po městě a ani zdaleka to nenadělá při “zastavování” takovou paseku). ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch