Tai, Matt, Sora, Izzy, Mimi a T.K. byli na letním táboře, když náhle začalo sněžit... a otevřela se brána do digitálního světa! Společně potkávají několik přátelských příšerek - Digimonů - se kterými se pak vydávají najít cestu zpátky domů. Podaří se jim však překonat všechny překážky, které na ně čekají a porazit zlého Devimona? (oficiálny text distribútora)

Boomstick

Nie nemozem povedat na Digimon nic zle....este dnes ked si to pozriem to ma urcitu uroven a nezasluzi si to Odpad len za to ze je to "DIGIMON"......polovica ludi co sem dala odpad urcite nevidela ani jednu epizodu ()

Caesar1993

Jako malý jsem vášnivě sledoval Pokémony a pro zajímavost jsem se začal dívat i na Digimony. V té době se mi to celkem líbilo. Jinak seriál úplně zanikl, už se ani u Vietnamců ve stáncích neobjevuje ani na tričkách. ()

BeranSon

Jak jsem již psal u filmu, pro mě je to dětská euforie, kterou jsem miloval a vyčkával další díly, takže nebudu kritizovat, jen hodnotit a nehodlám ani opakovaně shledávat. - 5/10 - ()

igirazor odpad!

Keď máte 5 rokov, v noci sa pocikávaťe, bojíte sa chodiť do škôlky pretože vás ostatný vrstovníci považujú za "divného", máte svoj svet, častokrát plačete tak potom ale čo.... Aj tak by som vám to nedoporučoval - nebezbečenstvo zníženia IQ TRVALÉ ()

Tryman

Neříkám, že bych na to teď koukal, ale pamatuju si, jak sem to měl rád, v době, kdy mě přestávaly bavit pokémoni. A podle toho musím hodnotit, seriál není určen pro dospělé publikum, a když ho vysílali v našich televizích poprvé, tak jsem byl na prvním stupni základní školy a Digimoni se mi líbili. Oproti pokémonům se mi zdálo, že je v nich alespoň nějaký příběh a každý díl není úplně stejný. Dávám dvě hvězdičky, protože mě to opravdu bavilo, ale zase mi to vydrželo ani ne celou první sérii, tak jako třeba Pokémon. ()