Tai, Matt, Sora, Izzy, Mimi a T.K. byli na letním táboře, když náhle začalo sněžit... a otevřela se brána do digitálního světa! Společně potkávají několik přátelských příšerek - Digimonů - se kterými se pak vydávají najít cestu zpátky domů. Podaří se jim však překonat všechny překážky, které na ně čekají a porazit zlého Devimona? (oficiálny text distribútora)

silentname

Každý asi máme svoje obľúbené seriály, kde človek nechápe všetky odpady. U mňa je to tento seriál Na jednej strane sériu nenávideli fanúšikovia Pokémonov, nakoľko im to prišlo ako lacná kópia, na druhej strane ľudia, ktorým to prišlo hlúpe, no potom sú aj ľudia (ako ja), ktorí naopak Digimonov privítali ako zázrak po tom, čo ma Pokémon seriál dokázal frustrovať do najvyššej miery. Vytvára zaujímavejšie postavy, výborná hudba, páči sa mi komunikácia s Digimonmi a že vedia rozprávať, idea dátového sveta... a plus priniesol niečo, čo podľa mňa dávalo aj viac zmysel. ja osobne nemám z digimonmi žiaden problém. Aspoň s prvou sériou. Podľa mňa to bolo fantasitcké a rád sa k tomu nostalgicky vraciam. Pridám ale ešte jednu podstatnú vec. A to, že DABING vie niekedy naozaj urobiť veľa ... a to je pri tejto šou skutočne realita. Dabing, ktorý museli počúvať naši českí susedia je absolútne katastrofálny. Je to hrôza. Nedá sa to počúvať, chýbajú tam všetko, absolútne to k tomu nesedí. Ja som túto šou ale sledoval v nemeckom dabingu, kde sa ponechali aj pôvodné japonské skladby a má to oveľa lepší švih. Tam je dabing oveľa uveriteľnejší a humor funguje. Takže to ešte dodám, lebo je to podľa mňa dosť podstatná vec. ()

SeBig

Myslím že jsem viděl celou první sérii, znělka se mi líbila a přiběh se dal, ale kdybych to viděl teď určitě by se mi to nelibilo. ()

heyda

Stejně jako na Pokémony jsem koukal i na Digimony, ale když jsem si to teď ze srandy pustil zpětně, tak musím uznat, že Digimon nesahá Pokémonům ani po kotníky. Dabing je úplně směšný, ale tehdá jsem to neřešil a docela se bavil, takže 1 hvězdička. ()

Earl_23

U nás hodně podhodnocený animák. Ostatně se stačí podívat na IMDb. Nejedná se sice o nic světoborného, ale řekl bych, že Digimoni byli lepší jak Pokémoni. Dějově určitě. Přesto dnes tento počin ocení jen mladší diváci. ()

prome

Nehorázná blbost a výplach mozku, ale koukal jsem se na to, protože v televizi nic jiného nebylo a pak člověk chvílema kvůli tomu i vstával, ale když se ohlédnu zpět, tak nechápu co mě na tom chytlo. ()

jh666

Nechápu, že jsou digimoni v černém. Ano, není o žádný seriálový skvost, ale je to proboha seriál pro děti. Možná je to tím, že v sobě i přes svůj věk mám ještě trochu s dítěte, ale digimony jsem rád měl a budu. Vstával jsem poctivě každé ráno a četl jsem i časopis, takže za 3* dát musím. Vy co hodnotíte odpadem, podívejte se co za s****y pouštějí dětem dnes. Tohle mělo alespoň děj a vtip. Navíc zápletka s Myotismonem byla skvělá. ()

FFilipCZ

Digimony prosím né, ty jsem neměl rád a nedíval jsem se na ně. Pokémoni byli/jsou/budou jen jedni a žádná jejich kopie nikdy nebude tak dobrá. ()

zdepapepa

Při premiéře jsem to ještě lehce žral, odchován Pokémony a znalec pouze Monster Ranchera a jiných úchylovin z RTL2 nebo Cartoon Networku. V současné době (a současném výběru) všech možných i nemožných anime ovšem nevidím důvod sledovat tenhle seriál kromě nostalgie. Podobně tenhle seriál upadl v zapomnění z hlediska herního a hračkového. Sezonní záležitost, která je na sobotní dopoledne ideální, ovšem vůči seriozním anime by nevydržela ani pět minut. ()