Scratovo dobrodružství

• USA Gone Nutty
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2002, 5 min

Prehistorická veverka z Doby Ledové je zpět a představí se nám v hlavní a jediné roli tohoto krátkého animovaného filmu. Cílem jejího, katastroficky dopadjícího, snažení je nashromáždit si "dostatečné" zásoby oříšků. Po vzoru Doby ledové se jí to ani zde nepovede. Devizou tohoto filmu budiž nominace na Oscara! (Bones!)

Thomassi

První krátký animáček s kultovní veverkou Scrat. A lepší jak No Time for Nuts. Bez pochyby možná nejlepší a nejlegračnější animovaná postavička, která si zaslouží vždy plnej počet. ()

Bones!

Tentokrát jsem po zkušenostech, z úvodu Doby ledové, u tohoto bonusu nic nejedl, ani nepil...A udělal jsem dobře...:-) Šavlozubka je absolutně dokonalá! ()

easaque

tak znají to stejně skoro všichni. Hezká veverčí jednohubka ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Amroth666

28.3. 2010 - Po krátkém animáku No Time for Nuts si pouštím hned další krátkometrážní filmek. Scrat se tentokrát na začátku hned v oheřách pěkně topil. Choreograficky také v pořádku. Kdo viděl tak ví, o čem je řeč. No a čepec na konec. Já myslím, že to je další z řádky povedených mikro-animáků. ()

tomtomtoma

Gone Nutty není svázáno upjatostí. Je to hravější alternativa Doby ledové. Žaludožrout Scrat je hnán instinktem s lidským drobnopisem až do úplného vyčerpání zásob vlastních psychických sil. Krátké, vtipné, úderné, roztomilé a ze Scrata se stal kult. ()

majo25

Kto by sa nevedel vžiť do tej nenásytnosti? Riešenie všadeprítomných problémov - brnkačka. No nemaj tú predpotopnú vevericu rád. ()